‘برای هر فرد مورد علاقه خود را Mohanlal فیلم متفاوت خواهد بود’

به عنوان Mohanlal نوبت 60 افرادی که با او کار می کرد — مدیران و همکار-هنرمندان – انتخاب پنج فیلم های مورد علاقه بازیگر برای هندو. یک پخش خواننده که به صدای به برخی از محبوب ترین آهنگ ها و انجام کلاسیک رقصنده نیز لیست خود را بالا پنج فیلم از سوپراستار.

Hariharan (مدیر)

‘For each individual, their favourite Mohanlal film would be different’

زمانی که من تصمیم گرفتم به طور مستقیم Panchagni, Mohanlal نبود انتخاب اول من. نصیر الدین شاه بود; من تا به حال حتی ملاقات او در بمبئی و او را به پرداخت یک پیشرفت.

پس از آن من احساس Mohanlal خواهد بود مناسب برای نقش رشید این روزنامه نگار جوان. M. T. Vasudevan Nair نوشت که این فیلم را فیلمنامه نیز احساس همان.

جوان Mohanlal ثابت ما راست بود. او مرا شگفت زده کرد در حالی که من شات Panchagni. من خوشحالم که من می توانم به Mohanlal یکی از بهترین نقش ها در اوایل در حرفه خود.

من دیگر علاقه Mohanlal فیلم خواهد بود Vanaprastham, Thazhvaram, Thenmavin Kombathu و خود من Amruthamgamaya.

Jayaram (بازیگر)

‘For each individual, their favourite Mohanlal film would be different’

برای چاق و کسی که عاشق سینما آن را دشوار است به انتخاب پنج نفر از صدها نفر از Mohanlal فیلم; آن را نمی خواهد بود آسان به انتخاب 50 ،

برای هر فرد مورد علاقه خود را Mohanlal فیلم متفاوت خواهد بود. وجود دارد بسیاری از کسانی که عشق فیلم های خود را که آنها را به خنده و کسانی هستند که عشق ورزیدن فیلم است که آنها را به گریه. به عنوان یک Mohanlal فن پنج فیلم آمده است که به بالای ذهن من هستند Nadodikkattu, Kireedam, Thalavattam, Ayal Kathayezhuthukayanu و Iruvar.

به عنوان یک بازیگر, من شده اند اغلب شگفت زده شده توسط عملکرد خود را. در Iruvarمن ندیدم Mohanlal… من فقط دیدم MGR یا Anandan. برخی از شخصیت های دیگر مانند که از مستی نویسنده رمان پلیسی در Ayal Kathayezhuthukayanuمن فکر نمی کنم هیچ دیگر بازیگر – از آسیا و یا در جای دیگر می شده اند قادر به بازی.

فاضل (مدیر)

‘For each individual, their favourite Mohanlal film would be different’

او بیش از حد خوب است بیش از حد بسیاری از فیلم است. من خوشحالم که من رو به مدیر Mohanlal اول فیلم (Manji Virinja Pookkal). من دوست داشتم او در بسیاری از فیلم های خود را, اما اگر من به انتخاب پنج, آنها خواهد بود Manichithrathazhuکه من کارگردانی Kilukkam, Kireedam, Bharatham و Iruvar.

همچنین بخوانید: دریافت اولین روز اولین نمایش’ خبرنامه هفتگی ما از دنیای سینما در صندوق پستی خود را. شما می توانید اشتراک به صورت رایگان در اینجا

Lakshmi Gopalaswamy (بازیگر)

‘For each individual, their favourite Mohanlal film would be different’

آن شده است یک امتیاز کار با او. او همیشه به من شگفت زده به عنوان یک بازیگر. من او را در هیبت خود را تبدیل به شخصیت درون یک دوم هنگامی که دوربین روشن است. من به یاد داشته باشید سهولت که با او در برخی از صحنه ها در Bhramaram. او این توانایی در pathra pravesham (ورود به بدن شخصیت).

به عنوان یک شرکت-بازیگر او کمک می کند تا عملکرد خود را بهبود بخشد مانند او در طول Thattam pidichu… آهنگ توالی در Paradeshi. من احساس می کنم او یک هنرمند را هنرمند. او بسیار تصفیه شده و پر است از تفاوت های ظریف. او بازیگری است که همیشه در کامل shruthi (لحن).

Aye Auto اولین بار است که تا کنون Mohanlal فیلم من را تماشا کرده اند و من هم دوست داشتم سهولت با هر او با بازی autorikshaw راننده. او در دیگر فیلم هایی که من دوست دارم در حال Varavelpu, Nadodikkattu, بهرامیram و Dasaratham.

Methil Devika (رقصنده)

‘For each individual, their favourite Mohanlal film would be different’

من به تماشای فیلم های خود را. فیلم های او نقشی کلیدی در شکل دادن راه من مشاهده فیلم های مثبت. من فکر می کنم او که برای بسیاری از Malayalis از نسل من.

او منحصر به فرد است به عنوان یک بازیگر در بسیاری از راه. او ذاتی فضل و بسیار زیاد مقبول بودن که فکر نمی کنم دیگر بازیگر هندی می تواند به رخ کشیدن. به همین دلیل است هنگامی که شما شخصیت خود را در یک درمانده وضعیت قلب خود را می رود به او.

من پنج Mohanlal فیلم خواهد بود هستمruthamgamaya, Panchagni, Padamudra, ثانیه,است, ثانیه,ighness عبدالله و Sanamnassullavarkku Samadhanam. من هم دوست داشتم او را در اولین فیلم منجیل Virinja Pookkal; من یک دختر مدرسه ،

من هنوز هم به یاد داشته باشید برخی از نسبتا کمتر شناخته شده سینما مانند Ulsavapittennu و Abhayam Thedi. من فکر کردم که او درخشان در Vanaprasthamبه خصوص راه او ابلاغ به Suhasini با استفاده از mudras (حرکات دست). او حتی نمی نیاز به mudras هر چند چهره اش کافی بود.

من می دانم که او تعجب بسیاری از افراد با مهارت های رقص در فیلم هایی مانند Kamaladalam. نه من. من شگفت زده شده اند اگر او نبود رقص هست. او که کامل یک هنرمند.

M. G. Sreekumar (خواننده)

‘For each individual, their favourite Mohanlal film would be different’

این یک افتخار است که من می تواند خواندن برای Mohanlal برای بسیاری از آهنگ های محبوب. مردم شروع کرد و گفت که من صدای او را مناسب پس از Chithramکه در آن من سنگ تمام آهنگ ها.

البته به منعکس کننده که ما – Mohanlal, Priyadarshan و من بزرگ شدم با هم در تریواندروم و آن را در سینمای خود ما با ما کار سخت است.

مورد علاقه من Mohanlal فیلم Amruthamgamaya, Kireedam, Mithunam, Bharatham و حضرت عبداللهکه از ذهن من جایزه ملی برای یک آهنگ ضربه بر او (Naadaroopinee…).

Priyanka (بازیگر)

‘For each individual, their favourite Mohanlal film would be different’

من یک فن! ما عمل کرده و تنها در دو فیلم با هم: Ividam طراحی شده گلستانیکمانو و Velipadinte Pusthakam. اما به عنوان هر نوع دیگر چاق, من تا به حال قبل از شروع به عشق او را از طریق فیلم های خود را.

در میان اولین خاطرات من در مورد سینما باید او را در آنها. من استفاده می شود به جلو نگاه به فیلم هایی که استفاده می شود به نمایش در Doordarshan. من هنوز هم به یاد تماشای فیلم ها و آهنگ ها در Videocon سیاه-و-سفید تلویزیون ما تا به حال در خانه در اینجا در اتینگل.

مورد علاقه من Mohanlal آهنگ آن روزها دور kizhakkudikkum… (Chithram). سپس با استفاده از به خواب آن آهنگ ها; و گاهی اوقات من می توانم خودم را تصور کنید در آنها را. کمی می توانم تصور کرده اند که من یک روز بود بازیگری او در فیلم است. ملاقات با او شد یک فن-دختر لحظه ای برای من است.

اما متاسفانه من شده اند قادر به قابلیت با او در یک آهنگ است. او شده است تاثیر بسیار زیادی بر روی من وقتی که می آید به اقدام. وجود دارد مقدار زیادی برای یادگیری از او برای هر بازیگر است.

من پنج Mohanlal فیلم Iruvar, Vanaprastham, Rajashilpi, Thanmathra و Vandanam. و چندین دیگر از فیلم نزدیک به قلب من مثل Nadodikkattu, Kireedam, Padmudra, Thalavattam, Amruthamgamaya و Kamaladalam.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

دیدگاهتان را بنویسید