از ریحانا به کودک Yoda: این cosplayer مورف به چهره های معروف در طول مستند

Medha Srivastava هیچ غریبه ای به سرفصل در سراسر geekdom. او فوتبال را به عنوان تصویری بازی Dota 2 را Legion Commander for Comic Con هند سال 2020 را به دست آورده ‘فن های مورد علاقه’ عنوان از قضات است. طنز کنوانسیون کنار مفهوم هنرمند و تصویرگر Medha یکی از میلیون ها نفر از معماران و طراحان در تلاش برای ایجاد بسیاری از مستند.

چه چیزی است که یک هنرمند برای انجام این کار در وضعیت فعلی? به طور طبیعی او تصمیم می گیرد به وای او 12,000-plus followers on Instagram با فراواقعی آرایش و پروتز مهارت شکلگیری به چهره شناخته شده هر دو داستانی و واقعی است. تا کنون 29 ساله است و خودش را به عنوان Geralt از Rivia از همه چیزتعجب می کنم کاری استاد از Netflix بکشد پول دزدیکودک Yoda از دیزنی+’s این Mandalorianریحانا و Billie Eilish, در میان دیگران. در نوشته های او نیز مظهر استقرار و خلق و خوی از این ارقام است.

Medha Srivastava as Billie Eilish

Medha Srivastava به عنوان Billie Eilish

Cosplaying به مدت سه سال در حال حاضر Medha می گوید که او مدت طولانی است که به هنرهای نمایشی چیزی پرورش با دیگر زنان در خانواده است. “من هرگز به پر زرق و برق آرایش, اما به عنوان یک هنرمند تمام ایده تبدیل خود را به یکی دیگر از شخصیت گونه یا جنس هیجان انگیز است.”

برای تصاویر به عنوان ریحانا و Billie Eilish, Medha استفاده می شود نه تنها کلاه گیس و آرایش بلکه رنگی لنزهای تماسی. “من عاشق قدرتمند زنان مانند ریحانا که واقعا اعتماد به نفس در خود و تغییر رویکرد خود را به هنر و صنعت خود را به طور منظم. من که در خودم” او اعتراف. این ریحانا نگاه بود به خصوص محبوب برای قرمز کلاه گیس یادآوری بسیاری از خواننده ‘دختر’ روز.

تجربه عملی

آرایش و پروتز ساخت کلاه گیس و الکترونیک, همه کمک به فوتبال اما در طول مستند Medha تا به حال به مراقب باشید با منابع به خصوص برای تجسم خود را به عنوان نوزاد Yoda. “بدیهی است که ما نمی تواند از خرید این ابزار, بنابراین من تا به حال به شکار در اطراف خانه من. من به پایان رسید تا با استفاده از یک مبل پوشش برای هود نوزاد Yoda. و برای کل تصویر من زانو به پایین پیچیده شده در این مواد به نگاه واقعا کوچک است. مادر من فکر کردم من تا به حال ساخته شده نصب و راه اندازی!” Medha انجام داده بود نگاه و به اشتراک گذاشته تصاویر نهایی در نگاه قبل از راه اندازی دیزنی+ در هند — یک نگاه که برنده قدردانی از دوستان و پیروان جدید به طور یکسان.

Medha Srivastava’s looks as The Professor from ‘Money Heist’, Geralt of Rivia from ‘The Witcher’, and Wonder Woman

Medha Srivastava به نظر می رسد به عنوان استاد از پول دزدی’, Geralt از Rivia از “همه چیز” و Wonder Woman

بیش از چند هفته گذشته او Instagram و Facebook حساب آب گرفتگی شد با درخواست ویدئو. بنابراین زمانی که فصل چهارم از پول دزدی بیرون آمد و او تصمیم گرفت به حیله گری و در عین حال آرام استاد. “سال گذشته من از دست مادر بزرگ من و او را نگه داشته در کیف من به عنوان یک یادگاری. تا زمانی که من تصمیم به انجام یک نگاه از استاد من برای شکار و آمد در سراسر این” او به یاد می آورد “و در حالی که عینک بودند درست شکل و رنگ آنها نیز ساخته شده است که نگاه بسیار ویژه و شخصی به من. بنابراین من هم یک فیلم مرور زمان از کل makeover.”

در این ویدئو همچنین یک مفصل او چسب پایین ابروهای خود را به ایجاد امکانات جدید بعد. سپس او خطوط جدید ساختار صورت استفاده از سایه های مختلف و برس. کلاه گیس هنرمندانه قرار داده و موهای صورت به علاوه یک پیراهن و کراوات او بینندگان روان بیش از شباهت قابل توجه.

به عنوان یک خلاق است که تحت مستند, ایجاد, این به نظر می رسد فقط یک سرگرمی و یا یک راه برای عبور زمان اما همچنین یک راه برای نگه داشتن در تماس با کارفرمایان بالقوه با آنها او می تواند مستقل به عنوان یک هنرمند اذعان Medha. “لطیفه آرایش نیز بوده است به طوری درمانی در این مضطرب بار و آن را ارائه می دهد کمی فرار از واقعیات برای من. این خلاقیت نیست و باید متوقف شود.”

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

دیدگاهتان را بنویسید