Lou whiteman در زمینه

در حالی که ورزشکاران نخبه در هند شده است کمک به تسکین بودجه ایجاد شده برای مبارزه با COVID-19 گیر برخی از داخلی اطفال رفته اند از این راه به انجام کمی خود را برای جامعه.

در حالی که Saurashtra جانباز شلدون جکسون ارائه شده است بی خانمان روزانه-شرط در زادگاه خود باونگر بسته بندی مواد غذایی و آب در هر روز هفته گذشته یک گروه از ماهاراشترا اطفال — led توسط Ranji جایزه به طور منظم Naushad قرائت ترتیل و Nikit Dhumal — آغاز crowdfunding ابتکار عمل را به مراقبت از خانواده groundsmen در نهرو ورزشگاه در پونا.

با توجه به جکسون یکی از معماران Saurashtra قبل از ازدواج Ranji عنوان جایزه در ماه گذشته مخمصه بی خانمان کارگران راند او را به انجام چیزی است که او از آن با عنوان “هیچ چیز ویژه”.

سنت خانواده

“ما یک سنت در خانواده است که هر زمان که من انجام شده و در این زمینه ما خوراک حیوانات ولگرد — سگ و گاو — برای چند روز تا زمانی که من برگشتم به باونگر پس از نهایی ما انجام شد همان” جکسون گفته هندو.

“این یک تجربه خسته کننده. هر روز می بینم بسیاری از کسانی که با اشک در چشم خود را به عنوان آنها اعتراف آنها خورده اند هر چیزی را برای دو یا سه روز. دولت در حال انجام است بهترین آن می تواند اما در کشور ما آن را بسیار دشوار است برای رسیدن به هر کس” جکسون گفت.

“بسیاری از این افراد حتی نمی دانم هر چیزی در مورد این بیماری همه گیر. همه می دانند که وجود دارد این است که برخی از ‘beemaree’ (بیماری). من فقط انجام من کمی به آنها ارائه یک میان وعده و مقداری آب یا آب میوه.”

Crowdfunding ابتکار

در همین حال یک گروه از اطفال در پونا شده است تلاش برای ایجاد یک جسم برای خانواده های groundsmen در نهرو ورزشگاه. حتی اگر این ورزشگاه در قلب شهر دیگر میزبان بالا پرواز بازی ها.

“برخی از دوستان ما بودند و پس از مهاجرت که به دنبال مستند و فکر groundsmen در باشگاه بسیاری از آنها مهاجران گفت:” قاری که کاپیتان ماهاراشترا در نیمه اول Ranji جام فصل است.

داشتن ابداع عنوان “lou whiteman صندوق امداد” برای ابتکار شیخ و Dhumal رسیده اند به سابق و حال حاضر تیم کریکت از طریق رسانه های اجتماعی.

“ما مجموعه ای از یک پنجره از یک هفته برای خودمان به دریافت کمک های مالی, شروع یکشنبه. و پاسخ شده است غیر منتظره و حمایت ریختن در” شیخ گفت.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

دیدگاهتان را بنویسید