‘چرخ دنده تاکتیک’ نقد و بررسی: همیشه نبرد آماده, در, درست, دنده, مد

زمانی که یکی فکر می کند به نوبه خود مبتنی بر تاکتیک های بازی, یکی ممکن است انتظار خاطرات از X-Com نینتندو Fire Emblem سری یا بنر حماسه. تاکتیک های سبک نبرد سیستم را نیز مورد تاخت و تاز نقش بازی کردن بازی ها مانند Divinity: Original Sin سری و زمین بایر 2.

چرخ دنده تاکتیک

  • توسعه دهنده: آسیب چلپ چلوپ, ائتلاف
  • ناشر: Xbox Game Studios
  • قیمت: ₹1299 در بخار ₹3999 از ویندوز 10 فروشگاه در دسترس رایگان به GamePass اعضای ایکس باکس

در حالی که بر روی سطح آن ممکن است به نظر می رسد خسته کننده بازی یک بازی که در آن شما باید به نوبه خود و شما را محدود به تنها چند اکشن امتیاز در هر نوبت این نوع درگیر شدن با یک شطرنج مانند استراتژی همراه با تیم مدیریت عناصر. این محل شما خواهد بود حداقل انتظار یک بازی اکشن سریع ء که عملا اختراع اره برقی تفنگ اعدام مکانیک… هنوز Gears of War در خانه احساس می کند به عنوان یک تاکتیک های بازی.

به چرخ دنده-آیه

Gabriel Diaz of Gears Tactics

خدمت به عنوان یک prequel to the original, Gears of War, Gears تاکتیک است مجموعه ای در اطراف ظهور روز سال قبل از ما به ملاقات Marcus Fenix و خدمه اش. دشمن Locust Horde پدید آمده از زیر سطح سیاره Sera, تنظیم کردن یک جنگ خواهد بود که حمل از طریق چندین دنباله.

شما به عنوان قهرمان جنگ گروهبان گابریل دیاز یک نام آشنا که همراه با تیم خود را در یک شر ملخ متفکر Ukkon. طرح ناب چرخ دنده های جنگ به عنوان ائتلاف خود را از چرخ دنده ها (دندانه دار) شخصیت را در, دلپذیری, ملخ شخصیت های چشمگیر در Unreal Engine-رندر صحنه های برش که در تاریخ همتراز با Gears of War 5 گرافیک باور نکردنی.

در حالی که من دوست دارم ‘perma-مرگ’ از ویژگی های مشخصه از ویژگی های تمام تاکتیک های بازی — من نمی معده مرگ یک شخصیت قهرمان و یا ایجاد شخصیت را که من قرار داده و تلاش بسیار است. خوشبختانه چرخ دنده تاکتیک های نگه می دارد که قابلیت تنها برای مشکلات بالاتر و شما می توانید احیای خود افتاده قهرمانان یا سربازان هر زمان که شما می خواهید بلافاصله ساخت این بازی در دسترس تر و سرگرم کننده است.

A screenshot from a menu in Gears Tactics

درگیری از سرم شده است غنی از گوشت در چند بازی که باعث می شود چرخ دنده تاکتیک های آسان تر برای پرش به; قضیه ساده است شما حرکت تیم خود را در سراسر میدان جنگ در مرحله گرفتن دشمنان خود را. هنگامی که نوبت خود هستند تا دشمن به عمل می کنند. در نظر گرفتن یک صفحه از X-Com بازیکن می تواند با استفاده از سرپرستی توانایی را به شما یک شات اگر دشمن حرکت به خط خود را از دید. اگر دشمن می تواند با استفاده از همین توانایی است که می تواند کشنده باشد اگر دقیق نیست.

نگه داشتن آن در حال حرکت

در, درست, دنده, مد شما می توانید با ارسال واحدهای خود را به اجرا ازسوی دشمنان برای یک نوبت اضافی است که می تواند به نوبه خود جزر و مد از جنگ. بازی نشانی از یک کار بزرگ از نگه داشتن آن و شتاب رفتن به شما اجازه فشار رو به جلو در امواج تهاجمی. ملخ خود را به چالش و بازی گاهی اوقات می اندازد نوع دشمن متفاوت در شما پس از تشکیل استراتژی های کلیدی به خصوص در عظیم کارفرمایان که در آن شما باید به شکل از نقاط ضعف خود را.

A screenshot of a battle in Gears Tactics

چرخ دنده تاکتیک های نشسته در جایی در وسط آن کمی خود فضا. در حالی که آن را به عنوان عمیق به عنوان X-Com, آن است که بسیار ساده تر برای رسیدن به برای بازیکنان جدید است. وجود دارد یک منبع ثابت از grunts شما می توانید سفارشی., با بسیاری از ماموریت های جانبی شما می توانید برای دریافت برخی از غارت. رابط کاربری می تواند یک کمی دوستانه تر به این بازی ها به شدت وابسته به تیم مدیریت متعادل کردن تجهیزات و انواع سرباز. اگر درست انجام شود وجود دارد هیچ چیز مانند یک مجهز تیم گرفتن baddies کارآمد است.

با ارزش تولید بالا و گرافیک بسیار عالی — به عنوان انتظار می رود — چرخ دنده تاکتیک اتصالات مقدمه به این ژانر است. یک سنگ پله به X-Coms و آتش نشانها تاکتیک های جانبازان ممکن است برای آن کشیده شده برای چیزی کمی تهاجمی تر. تازه قدردانی لحن و سبک اما بیشتر از آن اگر شما یک چرخ دنده فن.

نویسنده tech و علاقه مندان به بازی که امید به یک روز خود را به پایان برساند sci-fi رمان

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

دیدگاهتان را بنویسید