GoAir عهده بخش حقوق

در چه چیزی است که دیده می شود به عنوان یک تلاش GoAir به اطمینان حاصل شود که شغل نیست کاهش شدید در مقیاس با توجه به پیامدهای COVID-19 در هواپیمایی بمبئی مبتنی بر حامل معوق اعتباری از بخش حقوق به ماه آوریل است.

COVID-19 | نقشه های تعاملی از تایید coronavirus موارد در هند

در حالی که پایین ترین پله از درجه D و زیر شده اند در سمت چپ دست نخورده تحت تاثیر قرار هواپیمایی کارکنان باید صبر کنید تا آوریل 3 به دانستن آنچه که حقوق و دستمزد اجزای قطع شده است و یا به تعویق افتاده.

در یک ایمیل ارتباطی به کارکنان GoAir مدیر عامل Vinay Dube گفت: “دیروز, حقوق و دستمزد ارسال شده به حساب های بانکی خود را. کارکنان در کلاس D و زیر دریافت حقوق در تمامیت خود. بقیه از شما یک کاهش در حقوق و سپس آنچه شما به طور معمول استفاده می شود برای دیدن با توجه به کاهش در پرداخت من تا به حال اعلام کرد در اوایل بلکه به این دلیل ما مجبور به تسلیم بخشی از خود تعلق حقوق به ماه آوریل است.”

این GoAir مدیر عامل شرکت همچنین گفت که در مارس 3, کارکنان خود را پیدا کنید حقوق و دستمزد ورقه های داخلی, پورتال GoTeam که در آن یک توضیح مفصل از حقوق و دستمزد تعلق و چه پرداخت شده است را توضیح داده خواهد شد و نمایش داده شد در payslip پاسخ داده خواهد شد.

“به من گفت: در آخرین ارتباط من آگاه از درد این را تحمیل بر شما و خانواده خود را, اما من نمی بینم یکی دیگر از راه برای دریافت از طریق این بحران و به شما تضمین دراز مدت اشتغال” آقای Dube گفت.

همچنین به عنوان خوانده شده | SC به دنبال دولت. پاسخ در دنده محافظ برای خط مقدم پزشکی کارکنان

ضمن تشکر از کارکنان برای فداکاری های ساخته شده در طول این دوران دشوار COVID-19 th مدیر عامل شرکت گفت که این تنها در حال انجام برای پایداری GoAir. “ما نیاز به برنامه ریزی GoAir مالی بر این فرض که تقاضا برای سفر هوایی نمی خواهد دوباره بجای اول برگشتن بعد ما آسمان باز است. آن زمان را برای هند به احساس راحت به سفر دوباره و قطعا دیگر برای ما باز پروازهای بین المللی” آقای Dube بود که قبلا مدیر عامل شرکت جت ایرویز گفت.

در 17 مارس GoAir خود را به حالت تعلیق عملیات بین المللی به دنبال فسخ قرارداد از آن مهاجرت خلبانان پس از تعلیق عملیات بین المللی. علاوه بر این شرکت هواپیمایی در حال حاضر قرار دادن کارکنان در چرخشی ترک-بدون-برنامه پرداخت.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

دیدگاهتان را بنویسید