Gorkhas تقاضا آمازون Paatal Lok رها جنسیتی لکه دار

اعضای Gorkha جامعه در هند گرفته اند قوی جرم در استفاده از جنسیتی لکه دار کردن در قسمت دوم از آمازون Paatal Lok سری اصلی که کاهش یافته است و در آمازون نخست تصویری در مه 15.

یک دادخواست آنلاین آغاز شده توسط جامعه در روز دوشنبه و خطاب به اتحادیه اطلاعات و نشرات وزارت, وزیر Prakash Javadekar آمازون نخست فیلم و سریال تولید کننده آنوشکا شارما اظهار داشت که لکه دار کردن تصویر کشیده جامعه زنان در نور ضعیف و خواستار آن شدند که آمازون باید قطع لکه دار کردن blur زیرنویس ها و ویرایش ویدئو همراه با عذرخواهی بی قید و شرط و سلب.

این Bhartiya Gorkha Yuva Parisangh ادعا در آن طومار که قسمت دوم از Paatal Lok تا به حال صحنه های خاص به خصوص یکی است که در ورقه در 3:41 که در آن نپالی زبان جامعه بود بدخیم. “شخصیت است که به نام مریم Lyngdoh (بسیار رایج نام خانوادگی خاصی را در جامعه از مگالایا),” جوانان سازمان اظهار داشت: این ادعا که این موضوع موهن پرتاب در او توسط یک پلیس زن نه تنها توهین نپالی در جامعه بود اما همچنین یک نمونه از این گسترده تر نژادپرستانه كليشه اي از مردم از این کشور منطقه شمال شرقی.

نپالی یکی از هند 22 برنامه ریزی زبان و وجود دارد 10.5 میلیون نفر در هند که صحبت نپالی دادخواهان مشاهده شده است. “این Gorkha جامعه بزرگترین نپالی زبان جامعه است و این یک توهین مستقیم به جامعه” آن را تأکید کرد.

“کلمه استفاده شده است در یک کثیف عقب راه… ما نباید و نمی تواند مصرف هر چیزی که كليشه اي و هدف قرار دادن جامعه به نام آزادی خلاق و در پیگیری از سرگرمی های تعالی” گفت: Nanda Kirati دیوان جمهور از Bhartiya Gorkha Yuva Parisangh.

مشاهده است که این موضوع را به جدیت بیشتر در نور نمونه از تبعیض نژادی در حال انجام COVID-19 گیر این گروه گفت: “ما مبارزه شده است تاج نژادپرستی. برای اضافه کردن به مشکلات ما این وب سری تحریک خواهد شد و نه فقط نژادی اما جنسی لکه دار کردن و تجاوز به عنف و تلاش در زنان جامعه ما است. ما به شدت آن را محکوم و در سخت ترین شرایط و به دنبال حذف فوری از صحنه زیرنویس و mut[ing] و این لکه دار کردن”.

آقای دیوان گفت که گروه برنامه ریزی برای حرکت به دادگاه اگر آن موفق به دریافت پاسخ از OTT پلت فرم/تولید کننده در سه روز آینده.

آمازون نخست بود و در عین حال برای پاسخ به یک e-mail از هندو به دنبال نظر از زمان رفتن به مطبوعات.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

دیدگاهتان را بنویسید