Harvey Weinstein هیچ بیشتر coronavirus علائم

Harvey Weinstein که در حال گذراندن حکم زندان برای تجاوز به هیچ علائم کروناویروس خود گفت: در روز پنج شنبه بیش از دو هفته پس از اتحادیه رسمی برای اصلاحات گفت: ماموران سابق تهیه کننده فیلم تا به حال آزمایش مثبت است.

“همانطور که در حال حاضر آن بوده است و 14 روز پس از گزارش نگرانی از مردم در داخل زندان و او هیچ علائم و هیچ مسائل” Weinstein سخنگوی Juda Engelmayer گفت.

Weinstein, 68 محکوم شد در تاریخ 11 مارس برای آزار جنسی سابق دستیار تولید میمی Haleyi و تجاوز جسیکا مان یک بازیگر مشتاق.

مایکل قدرت رئیس دولت اصلاحات افسران اتحادیه گفت: در 22 مارس که Weinstein تا به حال آزمایش مثبت برای کروناویروس که باعث بیماری تنفسی COVID-19.

در آن زمان قدرت گفت: Weinstein قرار داده شده بود در انزوا در Wende تادیبی تسهیلات حداکثر امنیت زندان در شرق بوفالو, نیویورک, که در آن دادند خدمت به 23 سال حبس. قدرت گفت که او نگران بود برای اصلاحات ماموران گفت که فاقد تجهیزات حفاظتی.

قدرت نمی تواند نظر رسیده در روز پنج شنبه.

من نمی دانم که وضعیت دقیق از وضعیت پزشکی” آرتور Aidala یک وکیل دادند که گفته رویترز روز پنج شنبه. “اما زمانی که من با او صحبت می کنند او برای تلفن های موبایل خوب است.”

در بیانیه ای در 23 مارس Weinsteins دفاع تیم را نه تایید و نه انکار که آیا Weinstein تا به حال آزمایش مثبت برای coronavirus. آنها گفت: اظهارات در مورد سلامت خود را به حال شده است مجاز توسط وزارت اصلاحات و می تواند نقض حریم خصوصی قوانین و مقررات.

دولت و مسئولان زندان گفته اند که آنها نمی تواند اظهار نظر در مورد هر فرد زندانی پزشکی.

Weinstein یکی از هالیوود قدرتمند ترین تولید کنندگان شناخته شده برای تبدیل فیلم مستقل میباشد. او تولید این آکادمی برنده جایزه “شکسپیر عاشق” و مسئول دیگر فیلم های تحسین شده از جمله “داستان عامهپسند,” “بیمار انگلیسی” و “دار و دستههای نیویورک.”

پس مارس صدور Weinstein زمان صرف شده در بللوو بیمارستان در منهتن برای مشکلات قلبی است. او وارد Wende در مارس 18 از شهر نیویورک Rikers Island زندان است.

Weinstein اعتقاد بود مورد ستایش قرار داد به عنوان یک پیروزی برای #MeToo جنبش در برابر سوء رفتار جنسی توسط مردان قدرتمند.

بیش از 100 زنان از جمله بازیگران معروف را متهم Weinstein از سوء رفتار جنسی کشش دهه. او با رد این اتهامات گفت: هر جنسی با رضایت طرفین بود.

Weinstein چهره جداگانه تجاوز جنسی اتهامات در لس آنجلس.

عمران انصاری یکی دیگر از Weinstein وکلا در روز پنج شنبه کاهش یافته است به نظر Weinstein را coronavirus وضعیت اما گفت: Weinstein باقی مانده در زندان واحد پزشکی برای درمان شرایط مختلف او مبتلا به قبل از ورود او در Wende.

“او نه دریافت هر گونه قدرت پردازش خاص یا درمان” انصاری گفت.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

دیدگاهتان را بنویسید