‘او هرگز ترس از شکست’: فیلمساز Karan Johar در Yash Chopra

Karan Johar شده است و فکر زیادی در مورد یاش چوپرا در این بازتاب مستند بار. مدیر شده است و بازبینی آثار چوپرا کسی که او دارای در بزرگ اعتماد به نفس نه فقط به عنوان یک فیلمساز بلکه شکل خانواده و مربی. Johar کشف فیلم های خود را از طریق موسیقی خود را تماشا Kabhi Kabhie صد بار به خاطر بودن با وسواس Silsila و چگونه او اولین پیشنهاد به طور مستقیم از چوپرا.

به افتخار دانش آموز از یاش چوپرا مدرسه صحبت کرد و به هندو آخر هفته در جریان #LockdownWithWeekend سری در Instagram, #مدیران در مدیران. گزیده ای از گسترده گفتگو در مورد “عمو Y را” وسیع کار فلفلی با حکایات در مورد به طور گسترده ای متضاد واکنش به Chandni و Lamheخود قدرت زنان “khoobsoorat ناراحتی” مایل به بازگشت به کار و بیشتر:

در Kabhi Kabhie

من احساس Rishi و Neetu کاپور دوستان من بودند. آنها به نظر می رسید مانند یک آلی در دسترس فوق العاده واحد. اولین چیزی که من می خواستم به انجام بود به کشمیر و دیدن برف.

در Yash Chopra مورد علاقه

Lamhe, Kabhi Kabhie, Chandni و اولیه خود را کار می کند که به طور چشمگیری متفاوت از دومی زیادی Ittefaq و Dhool Ka Phool… من در زمان شکست Lamhe شخصا. من دوستان را به تماشای این فیلم هر روز و من به تماشای آن در هر ممکن تئاتر در بمبئی [در اولین هفته از انتشار آن] فکر که من می تواند پر کردن سالن. من نمی دانم که چرا من رفتار مانند آن فیلم من و من تا به حال آن را کارگردانی کرده است.

در برنامه ریزی IForIndia کنسرت برگزار شده در مارس 3. آن مطرح شده بیش از ₹52 کرور.

  • من نمی توانم به شما بگویم که چگونه هیجان زده زویا و من بودند. ما تا به حال حمایت از افرادی که به ما کمک کرد تا آن را با هم… در طول این ده روز آن را احساس نمی مانند من در lockdown mode.
  • من بسیار خوشحال بود در تماس با تمام بازیگران چک کردن فیلم های خود را…واقعیت این است که ما می تواند جمع آوری تمام است که پول… من فکر می کنم مردم بیشتر شوکه با Madhuri زمانی که او می خواند… [Shah Rukh] مشغول به کار در مکالمه رپ (تشکیل شده توسط رپر Badshah). او رفتار مانند آن از ویژگی های فیلم است.

در چوپرا فیلم premières

یاش چوپرا premières آورده کل فیلم برادری با هم. او چنین گرم و فرد است که منعکس شده در premières.

خود را تطبیق پذیری

ما فکر می کنیم یاش چوپرا و ما فکر می کنیم نوعی پارچه ابریشمی ساری سوئیس و لباس های زیبا… اما نگاه در کار خود را. وجود دارد Deewar, Trishulاول ‘آهنگ-کمتر’ فیلم Ittefaq. وجود اجتماعی فیلم هایی مانند Dhool Ka Phool و Dharamputra و Darr شد یک تریلر روانی. فیلم های خود را احتمالا تحت پوشش تمام حیطه سینما شد و تمایل به کشف تمام ژانرهای. او حل و فصل به عشق بعدها در حرفه خود. که هنوز فیلم را از دست داده و در بر داشت فرمول Cartoon. اولین تفسیر دین و جماعت در دین است Dharamputra.

او ترس از شکست. او را در هم شکسته اگر یک فیلم شکست مواجه, اما او هرگز ترس. بسیاری از ما فیلمسازان معاصر بیش از حد ترس از شکست. ما نمی خواهیم که علامت قرمز ما حرفه ای کارت گزارش… او می گویند که بهترین کار آمد بودن ناراحت کننده است. او را دیدم نام من خان استمن تنگ در آغوش و گفت: khoobsoorat ناراحتی thi tumhein… مهم این است که به آدرس یاش چوپرا به نسل است که ممکن است او را نمی دانم.

در زنان

همواره خود زنان بودند بسیار قوی و توانمند. او به زنان فرصت های شغلی. من فکر نمی کنم این چیزی بود که او برنامه ریزی شده است. آن را در DNA خود را.

در پارادایم زیبایی در چوپرا فیلم

در نهایت زیبایی بود اما کیک شکر و تخم مرغ را به دروغ در فیلمنامه و روایت است. او درک ساختار.

در موسیقی فیلم

موسیقی او تا به حال شعر است. او در واکنش به شدت به فکر بود و یک شهود برای شعر.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

دیدگاهتان را بنویسید