گله پوشش — یکی دیگر از راه برای مقابله با این بیماری همه گیر

گله ایمنی است که دیگر بیگانه عبارت پروری به بهداشت عمومی کتاب های درسی. با توجه به COVID-19 بیشتر مردم از همیشه قبل از درک این واژه به معنای حمایت از یک جامعه می شود که درصد زیادی از جمعیت است و ایمنی نسبت به یک بیماری است.

اما آخرین دوره که در حال bandied در مورد ‘گله پوشش’ که اشاره به مصونیت در برابر بیماری هایی که با پوشیدن ماسک به یک جامعه است. “ما به حل و فصل در این مدت بر اساس بحث و گفتگو با برخی از پزشکان. گله پوشش به عنوان یک مفهوم باید ترویج شود به شدت به دلیل همراه با شستن دست و فیزیکی فاصله این است که به ایجاد یک تفاوت بزرگ” گفت: J. Radhakrishnan چنای شرکت خاص گره افسر COVID-19 کنترل عملیات.

“رئیس جمهوری نیز دستور ما به رایگان عرضه پارچه ماسک به فقرا. بر این اساس ما در حال آماده سه مجموعه قابل شستشو پارچه ماسک هر توزیع شود به حدود 26 لاخ مردم فقیر در چنای” دکتر Radhakrishnan گفت. چندین شرکت ها و شهرداری ها باید شروع به توزیع ماسک به صورت رایگان.

او به یاد می آورد که یک گروه بین المللی از دانشمندان و محققان به تازگی تایید استفاده از صورت ساده-پوشش مواد به عنوان ماسک. “در سطح جهان شده اند وجود دارد کاملا چند تغییرات در استراتژی های مناسب برای مبارزه با COVID-19. اما امروز با تمام تجربه ای که کشورهای مختلف باید وجود یک اجماع گسترده در مورد سود [استفاده از] ماسک در جلوگیری از گسترش عفونت,” او اضافه شده است. پس COVID-19 است گسترش از طریق قطرات تنفسی وجود شواهد کافی نشان می دهد که استفاده از ماسک برای پوشش بینی و صورت به خصوص در اماکن عمومی خواهد یک راه طولانی در کمک به جلوگیری از گسترش عفونت — از نقطه نظر یک فرد بدون علامت وجود ندارد و انتقال عفونت و کسی که عفونت-رایگان باقی می ماند که راه.

K. Kolandaswamy مدیر سابق بهداشت گفت: ماسک یک مداخله کلیدی در برش انتقال رمان coronavirus. اما ماسک بهداشت نیز بسیار مهم است او اضافه شده است. نشان می دهد که پارچه ماسک می تواند مورد استفاده قرار گیرد او می گوید: این ماسک باید شسته و در آب گرم. اگر در آفتاب خشک شده آنها می تواند مورد استفاده قرار گیرد دوباره بلافاصله و اگر خشک در داخل خانه آنها را می توان با استفاده از حداقل 72 ساعت بعد. این ماسک باید به کار گرفته شود با گوش خود رشته و مکرر دست از سمت بیرونی و تنظیمات باید اجتناب شود.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

دیدگاهتان را بنویسید