بالا مشخصات هندی مهاجر گروه را افزایش می دهد $600,000 COVID-19 امداد

با مشخصات بالا خارج از برخی از بالا, هندی, امریکایی, شرکت های بزرگ, مدیران و رهبران باید مطرح $600,000 به مبارزه با گرسنگی و ارائه مستقیم کمک به جمعیت های آسیب پذیر تحت تاثیر این بیماری همه گیر کوروناویروس در ایالات متحده و هند است.

ChaloGive برای COVID-19 راه اندازی توسط Indiaspora مطرح شده 500,000 تومان از رهبری آن شبکه. Indiaspora همچنین اعلام کرد یکی دیگر از 100,000 تومان به عنوان تطبیق کمک مالی برای آن حاضر به کمپین شروع جمعه.

این بیماری همه گیر در معرض در حال حاضر موجود با بحران گرسنگی گفت: Indra Nooyi سابق مدیر عامل شرکت پپسی.

با هم به عنوان یک جامعه ما باید افزایش یابد تا به این لحظه و آدرس این نیاز به دانستن ما سرمایه گذاری در افراد در خانواده ها و جوامع را درو مزایای بی حد و حصر نه تنها در حال حاضر اما به آینده, او گفت:.

پول مطرح شده توسط Indiaspora دیدار خواهد کرد و تقاضا بر روی زمین از طریق ذینفع غیر انتفاعی تغذیه امریکا در آمریکا و Goonj در هند, رسانه ها از انتشار گفت.

یکی از ضروری ترین و فوری چالش های پیش روی ایالات متحده و هند در حال حاضر گرسنگی است که یک عامل تصمیم گیری در Indiaspora جدید ChaloGive کمپین آن اضافه شده است.

“ما مواجه با یک وضعیت بی سابقه ای با توجه به Covid-19 گفت: آناند Rajaraman یک دره سیلیکون بر اساس سریال کارآفرین و سرمایه داری و یک Indiaspora بنیانگذاران دایره عضو که همراه با همسرش Kaushie Adiseshan است منجر دهنده برای مبارزات انتخاباتی.

“شدید اقدامات لازم برای کنترل این بیماری همه گیر را ایجاد چالش های ویژه ای برای بخش های آسیب پذیر جامعه در سراسر جهان به ویژه در هند و ایالات متحده است. Indiaspora این فرصت را به اتحاد خارج به سرعت و قاطعانه کمک در میان این بحران” Rajaraman گفت.

“در حالی که همه چشم ها در خط مقدم بیمارستان میلیون ها نفر در آمریکا و سراسر جهان در سکوت رنج می برند از یک رشد و به همان اندازه نگران کننده بیماری همه گیر از عدم امنیت غذایی به عنوان COVID-19 بحران را تهدید به فشار در حال حاضر تلاش خانواده ها عمیق تر به فقر و گفت: Sejal Hathi یک Indiaspora عضو هیئت مدیره و پزشک در بیمارستان عمومی ماساچوست.

در حال حاضر بیش از هر زمان برای جوامع مانند Indiaspora را به گرد هم می آیند و افزایش به این تماس برای تغذیه مردم نیاز Hathi گفت.

Indiaspora گفت ChaloGive برای COVID-19 فراهم می کند فرصت برای هند مهاجر به جمعی تاثیر به سوی کمک به جوامع به حاشیه رانده شده اند که به طور نامتناسبی تحت تاثیر بحران.

“این بحران ساخته شده است آن را حتی سخت تر برای کسانی که در حال حاضر در تلاش برای زنده ماندن” گفت: کریس Gopalakrishnan رئیس Axilor سرمایه گذاری و بنیانگذار آن خدمات شرکت Infosys که همچنین یک Indiaspora بنیانگذاران دایره عضو. “با توجه به به طور فزاینده جهانی ما در حال زندگی در هند و خارج از کشور هستند در یک منحصر به فرد و قدرتمند موقعیت به کمک یکدیگر او اضافه شده است.

ضروری است که افراد به خصوص جمعیت های آسیب پذیر هستند که بیشتر در معرض خطر حفظ دسترسی به مواد غذایی در طول این بهداشت عمومی اورژانس گفت: سابق ایالات متحده جراح عمومی دکتر Vivek Murthy.

من با افتخار حمایت از این کمپین و اعتماد تاثیر آن دور خواهد شد برای کمک به کسانی که مبارزه با ناامنی غذایی, او گفت:.

در هند خیر Rohini و Nandan Nilekani و Bollywood actress ناندیتا داس نیز ابراز حمایت خود را از مبارزات انتخاباتی.

Goonj فقط نوع از سازمان ما تکیه می کنند در این دو بحران از سلامت و معیشت گفت Rohini Nilekani.

آن را تا دهه تجربه در خدمت آسیب پذیر ترین در حالی که تلاش برای حفظ شأن و منزلت هر ذینفعان و آن را به زمان و دوباره نشان داد مقیاس واکنش سریع پس از بلایای طبیعی است. ما شده اند حامیان Goonj برای سال های بسیاری است. مراقبت از آنها و آنها را تحویل او گفت:.

با وجود گسترده ما تجربه کار در بلایای طبیعی مقیاس و هنوز هم اتفاق می افتند طبیعت از این دراز دم فاجعه خواستار عظیم بسیج منابع برای کوتاه اواسط مدت و بلند مدت کار گفت: Anshu گوپتا Goonj موسس و مگسیسی Awardee.

ما خوشحال به همکاری با Indiaspora در این کمپین به عنوان یک فرصت برای تعامل با هند-آمریکا جامعه ما به خوبی wishers از سراسر جهان در حمایت از هموطنان خود در این مشکل ساعت,” او گفت:.

ملت و مواد غذایی ما شبکه بانکی روبرو هستند چالش بر خلاف هر چیزی که ما دیده ایم در سازمان ما تاریخ گفت: Claire Babineaux-Fontenot مدیر عامل تغذیه امریکا است.

ما واقعا ممنون به Indiaspora خود را برای حمایت از تغذیه امریکا از طریق ChaloGive برای COVID-19 مبارزات انتخاباتی. در طول این زمان از قطعیت کمک های مالی سخاوتمندانه حاصل از این تلاش کمک خواهد کرد را به مقدار مورد نیاز مواد غذایی و امیدوارم که به تعداد بی شماری از خانواده ها در مواجهه با گرسنگی در سراسر ایالات متحده, او گفت:.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

دیدگاهتان را بنویسید