چگونه آهنگساز Kaushik Krish خود را پیدا موسیقی تماس

انتظار طولانی برای اولین آلبوم خود را به انتشار می تواند خسته کننده. که برای Kaushik Krish بیش از حد, اما در حال حاضر این مستند تبدیل شده است یک برکت و رحمت در لباس مبدل.

عنوان خود را پیگیری از Odavum Mudiyadhu Oliyavum Mudiyadhu (OMOM), آواز توسط HipHop Tamizha Aadhi’s و نوشته شده توسط Saravedi ساران منتشر شد چند روز پیش و در حال حاضر روند در یوتیوب.

آن شعار می خواند ‘بی ربط آهنگ به یک وضعیت بی ربط’ اما 27 ساله آهنگساز اطمینان است که آن را تا به چیزی برای انجام با هر COVID-19 یا مستند. “آن (این آهنگ) تشکیل شده بود و آماده بیش از یک سال پیش” نشان می دهد Kaushik. آن شد و در نهایت برنامه ریزی شده بود منتشر شد چند هفته پیش اما این است که آیا دلیلی نیست با توجه به مستند. “گاهی همه چیز با تاخیر برای برخی از دلیل است.”

که قطعا کار به استفاده از این آهنگساز که در ارتباط با موسیقی مدتها پیش آغاز شد زمانی که او در کلاس X. “پشت در مدرسه, من تا به حال Yamaha صفحه کلید و استفاده می شود به بازی Yuvan و هریس در ترکیب رویدادهای فرهنگی. پس از یک نقطه شروع کردم به آهنگسازی خود من,” او می گوید.

او می گوید که او تا به حال هیچ سرنخ در مورد چگونه برای پردازش و یا مخلوط یک آهنگ در کالج. این بود که او تبدیل به دوستان با Jeeva که پس از آن پیوستن به ‘آهنگ’ Aadhi’s و آهنگسازی برای آلبوم ها و تامیل فیلم. در اطراف آن زمان Kaushik متوجه شدم که موسیقی در تماس بود. و اکنون پس از 10 سال همکاری با این تیم به عنوان یک مهندس صدا با خواننده (اعداد در ثانی Oruvan و Imaikkaa Nodigalدر میان دیگران) Kaushik دارای شاخه را در خود و… به تیم با رامش Venkat از ‘Eruma Saani” شهرت برای OMOM.

How composer Kaushik Krish found his musical calling

جوابی نیامد و در موفقیت این عنوان آهنگ Kaushik آماده است با مجموعه ای از آهنگ. تا بعدی خواهد بود ‘اما تمایلات’ آهنگ خوانده شده توسط Shakthisree Gopalan.

دیگری وجود دارد که به معرفی بسیاری از شخصیت های در فیلم, با بازی بازیگرانی مانند Sathyamurthi ویجی کومار Munishkanth Ramdoss, Yashika Aannand و دیگران. “من تصمیم بگیرید که چه باید بکنید بعد بسته به رسیدن به این آهنگ. وجود دارد در حال مذاکره با ‘Eruma Saani تیم دیگر اسکریپت در حال حاضر. این بستگی دارد که چگونه آنها تحقق,” او می گوید.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

دیدگاهتان را بنویسید