چگونه Gokulam کرالا فوتبال زنان تیم شد قهرمانان

هفته گذشته بود VC Praveen ترین یکی از به یاد ماندنی. در Coimbatore چهارشنبه گذشته Gokulam کرالا به ثمر رساند به شدت مورد نیاز 1-0 پیروزی در برابر دفاع از قهرمان چنای شهر مهم I-League match. دو روز بعد تیم زنان از Gokulam حتی بهتر: آن ظهور قهرمان در نسخه چهارم از لیگ زنان در بنگلور. Gokulam کرالا تنها I-لیگ یا ISL تیم به یک تیم زنان.

Praveen رئیس جمهور Gokulam کرالا خوشحال است. “من تا به حال بسیاری از ایمان در این تیم و پس از تماشای دیگر تیم ها در دور باز من احساس دختران ما تا به حال بالقوه برای برنده شدن در این عنوان,” او گفت:. “قابل توجه است که ما زنان تیم های لیگ قبل از مردان است. این پیروزی بدون شک الهام بخش برای تیم مردان بیش از حد.”

ویژگی های او این موفقیت را به مربی PV پریا است که با این تیم از زمان آغاز آن. او احساس می کند این تیم موفق شد در این سال به دلیل آن سرمایه گذاری در برخی از کیفیت بالای بازیکنان است. “عامل دیگری است که تجربه می گوید:” پریا. “ما یک تیم خوب در سال گذشته بیش از حد, اما عدم تجربه به ما اجازه دهید پایین.” (Gokulam رسیده بود نیمه نهایی سال گذشته است. آن را به لیگ برتر این تیم تا به حال به بازی در مرحله مقدماتی به دلیل کرالا ندارد دولت در لیگ).

این یک هدف

  • در بنگلور پریا را در فرم بالا. آنها شکست بنگلور ایالات 5-1, Odisha پلیس 7-0, Sreebhumi FC 1-0, Kenkre FC 10-1 و Bidesh یازدهم 5-0 در مرحله مقدماتی.
  • در مرحله نیمه نهایی آنها شوکه دفاع از Sethu FC 3-0 به راه اندازی نهایی برخورد با Kryspha. آنها موفق به کسب هیجان انگیز نهایی 3-2.

در فینال Sabitra Bhandari نپال ستاره که نقش بزرگی در Gokulam پیروزی مشبک پیروزی. او همچنین بهترین گلزن در مسابقات با 19 گل. Yumnam کامالا Devi از مانیپور بود دیگر اصلی گلزن با هشت گل. “من بسیار خوشحال بود که من می تواند هر دو آنها را به Gokulam در این سال می گوید:” Praveen. “پس از استخر از بازیکنان با کیفیت در هند بسیار کوچک است آن را ضروری است که شما دریافت بهترین از بسیاری در کنار خود داشته باشد.”

به ستاره های بزرگ شما را مجبور به صرف. “در حال اجرا یک باشگاه زنان است که تقریبا به عنوان گران قیمت به عنوان در حال اجرا یک باشگاه مردان” توضیح می دهد که Praveen. “اما که نمی شود من از تشکیل این باشگاه است. Gokulam کرالا معتقد است که در فرصت های برابر برای زنان است. من هدف بعدی این است که یک تیم است که حداقل نیمی از بازیکنان از کرالا.”

که ممکن است آسان با توجه به وضعیت فوتبال زنان در کرالا است. “ما هنوز راه طولانی برای رفتن به ویژه هنگامی که در مقایسه با ایالات مانند مانیپور, Haryana, Tamil Nadu و Jharkhand می گوید:” پریا. “اما من می بینم برخی از پتانسیل میان بازیکنان جوان ما.”

Praveen امید Gokulam را موفقیت در لیگ زنان خواهد بود یک افزایش بزرگ به بازی در کرالا است. “اگر فوتبال زنان برای بهبود در هند, هند, فدراسیون فوتبال به آن را برای همه باشگاه ها به شکل زنان تیم است. همانطور که در حال حاضر ما تنها به یک تیم زنان.”

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

دیدگاهتان را بنویسید