‘من می دانم که این بسیار درست است,’ نقد و بررسی: یک فوق العاده, مارک رافالو, نمی توانند بی نهایت طاقت فرسا تماشای

شش ساعت از تماشای بد دست سرنوشت معاملات به دوقلوها دومینیک و توماس Birdsey فرسوده است. هر بار که شما فکر می کنید هیچ چیز بدتر اتفاق می افتد, آن را ندارد. بینهایت کوچک بریدن از نور در پایان از طولانی وحشتناک تونل است که دوقلوها’ زندگی یک پاداش برای احساسی کبودی شما را از طریق رفته.

بله, بازیگران, بسیار عالی است, رهبری, مارک رافالو, فوق العاده ای به نوبه خود به عنوان دومینیک و توماس. ملیسا لئو به عنوان دوقلو مادر جان Procaccino به عنوان دوقلو ناپدری, اشعه, Juliette Lewis به عنوان گران مترجم Nedra فرانک, Kathryn Hahn به عنوان Dominick همسر سابق Dessa, Rosie o’donnell به عنوان مددکار اجتماعی لیزا Sheffer و Archie Panjabi به عنوان همدلانه روانپزشک دکتر پاتل همه یکنواخت خوب است.

شده اند وجود دارد نظرات به نامناسب زمان نشان می دهد که هر کس در حال اجرا است می ترسم از بی امان little virus برش یک نوار از تخریب را از طریق جهان. حتی اگر من می دانم که این بسیار درست است پخش شد در بهترین زمان آن را کشیده cheeriest فرد به اعماق ناامیدی.

بر اساس Wally بره eponymous 1998 رمان (900 صفحه با مطلب زشت چیزهایی اتفاق می افتد به Birdsey که خوشبختانه گذاشته شده از mini-series) من می دانم که این بسیار درست است باز می شود با یک صحنه وحشتناک در یک کتابخانه عمومی. توماس یک پارانوئید اسکیزوفرنی شده است که در داخل و خارج از نهادهای روانی به نقل از کتاب مقدس و لغو احکام صادره ی خود دست چرا یک کتابخانه زمانی که مردم در حال حاضر به عنوان خوانده شده ؟

من می دانم که این بسیار درست است

  • فصل 1
  • قسمت ها: 6
  • زمان اجرا: 62 دقیقه
  • کارگردان: Derek Cianfrance
  • بازیگران: Mark Ruffalo, Melissa Leo, John Procaccino, Rob Huebel مایکل Greyeyes Gabe پاری سن ژرمن, Juliette Lewis, کاترین هان, Rosie O’donnell, Archie Panjabi

نشان می دهد به شرح زیر 41 ساله Dominick تلاش برای دریافت توماس از حداکثر امکانات امنیتی که در آن او زندانی است. من می دانم که این بسیار درست است نیز می رود به جلو و عقب در زمان به دوقلوها’ دوران کودکی دشوار و با سوء استفاده ناپدری یک cowed-پایین mum دومینیک مشکل ازدواج به Dessa خود کالج یار و مملو رابطه با دوست دختر حاضر شادی (Imogen Poots) که قادر به رسیدگی Dominick نوسانات خلقی و ارادت به برادر خود. Dominick غم و اندوه و احساس گناه و خشم به طور همزمان مایل به رایگان از برادر خود و وفاداری شدید به توماس اجرا می شود مانند عصبانی قرمز زخم از طریق نشان می دهد.

در میان تمام رنج و آشفتگی است Dominick تلاش در فهمیدن ریشه های خود را. او امیدوار است برای پاسخ از Sicilian پدربزرگ خاطرات که او ترجمه از ایتالیایی توسط Nedra. حتی اگر Nedra می گوید او را به خواندن این خاطرات وجود دارد و نه بزرگ آشکار به غیر از این واقعیت است که پدر بزرگ Tempesta بود که بسیار خوب ،

داستان از ریشه و نژاد پدران, فرزندان, برادران و گناه و درد و رنج است گفت: از طریق Dominick چشم. تنگ, از نزدیک به ما نشان می دهد Dominick را شکنجه روح در هر خط ترک و شکاف ، مجموعه ای در 90s در, Three Rivers, کانکتیکات, مداوم باران و تاریکی پالت اکو گریم آسیاب شهر.

در زمانی که همه revels در غربت این نشان می دهد سرسختانه به نظر می رسد در تاریخ کثیف ، تنها احساس امداد در داشتن برای مقابله با جعبه مانند کامپیوتر شماره گیری تلفن های همراه و دیگر غرفه های این دوران است. وجود دارد هیچ گل رز-عینک رنگی برای MTV ویتنام ضرب و شتم نسل یا نوسانی 60s.

اگر یکی به دنبال به فیلم برای فرار ما comfortingly عادی زندگی من می دانم که این بسیار درست است قطعا نمی بلیط. به این استدلال که آن را با این نسخهها کار به عنوان یک ویترین از بازیگران’ صنایع دستی وجود دارد راه های دیگر با بهره گیری از آن و بدون داشتن روح ما مکیده.

من می دانم که این بسیار درست است جریان در دیزنی+ Hotstar

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

دیدگاهتان را بنویسید