من در ترس از Kamal Haasan, توییت, Mckenzie Westmore در ارتباط با بازیگر

تعداد بسیار کمی هستند که از این واقعیت آگاه است که Kamal Haasan می کند را برای فیلم های خود را و آموزش دیده بود توسط آکادمی برنده جایزه make-up artist, Michael Westmore. این زیر کاوش طرف چند hyphenate آورده بود پشت به نور در توییتر به تازگی.

در توییتر موضوع یک فن یاد می آورد زمانی که Kamal Haasan صرف بیش از 30 روز کار به عنوان یک دستیار به مایکل Westmore, در مجموعه ای از ستاره بازحمت حرکت کردن. این موضوع به سرعت شاهد یک نظر از مایکل Westmore دختر و بازیگر Mckenzie Westmore, شناخته شده برای بازی شریدان جرثقیل در تلویزیون نشان می دهد احساسات.

 

“به عنوان یک کودک من به یاد داشته باشید کمال آمدن به خانه با هدیه زیبا از هند است. من همیشه در ترس از او. از دیدن او در خانه لا یک رویا بیش از حد. من پیدا کردن عکس” او توییتی به لذت زیادی از طرفداران. نگه داشتن او وعده مکنزی مشترک یک عکس با بازیگر احتمالا گرفته شده در طول فیلمبرداری از Vishwaroopam (2013). او همچنین نوشته شده او در دوران کودکی عکس ورزشی لباس هندی با استعداد توسط Kamal.

 

“بسیاری از آنها پرسید: اگر من می دانم @ikamalhaasan خوب در اینجا شما بروید. پدر من استفاده می شود برای ایجاد خود را makeups وقتی که من یک دختر کوچک. ما در تماس باشید اما من دیدم کامل بود و چند سال به عقب. دومین عکس من و بابام در لباس های زیبا به ما داده به عنوان هدیه ای از امام رضا (sic),” او اضافه شده است.

Kamal Haasan ارتباط با مایکل Westmore قدمت آن به زمان هنگامی که دومی به او کمک کرد تا با آرایش مدیر شانکار را هند (1996) عاقبت از آن است که در حال حاضر در کار می کند. همان سال شاهد انتشار Avvai Shanmugiکه در کمال donned نقش یک پرستار بچه. آن Westmore که برای نجات خود و ارائه راهنمایی, زمانی که کمال یافته عفونت با توجه به آرایش. مایکل Westmore برنده جایزه اسکار برای بهترین آرایش در سال 1985 برای ماسک.

در حرفه ای جلو, Kamal Haasan خواهد بود بعدی دیده می شود در هند 2را پس از تولید آن به تازگی آغاز شده. کارگردان Shankar, ستاره فیلم گروه بازیگران و انتظار می رود که برای انتشار در سال آینده.

tinyurlis.gdclck.rushrtco.de

دیدگاهتان را بنویسید