آزمون ICC رتبه: هند حفظ بالا نقطه Kohli باقی مانده است دوم

هند روز سه شنبه خود را حفظ شماره یک نقطه و کاپیتان Virat Kohli ثابت باقی مانده و در دوم در ICC رتبه بندی با وجود ملال انگیز سری تست در مقابل نیوزیلند.

جالب بخوانید: هند در مقابل نیوزیلند | مهار باد است که در آن کیوی به ثمر رساند

هند 116 امتیاز امتیاز شش بیش از نیوزیلند با سوم قرار استرالیا جمع آوری 108 امتیاز. این نتیجه 0-2 مقابل نیوزیلند هند اولین سری از دست دادن در جهان آزمون قهرمانی.

Kohli همچنان در مقام دوم در پنبه حلاجی شده رتبه بندی با وجود فراموش شدنی سری تست که در آن او ساخته شده 38 اجرا می شود در چهار نوبت ICC در بیانیه ای گفت.

نیوزیلند بازکن تام Blundell و همتای هندی او Prithvi شاو و پاریس paceman Kyle Jamieson در میان بزرگترین محرک در رتبه بندی منتشر شده در روز سه شنبه.

همچنین بخوانید: NZ مقابل IND: نیوزیلند ضربان هند با هفت ویکت, رفت و برگشت, سری

Blundell تا به حال موفق سری برابر هند به ثمر رساند 117 اجرا می شود در چهار نوبت با یکی از نیم قرن است که او را میان دو اجرا-گلزنان در سری.

عملکرد به معنای او پاداش با یک پرش از 27 مکان به شماره 46. شاو که بازگشت برای او اولین سری از تست اولین بازی در برابر غرب هند در سال 2018 ساخته شده و یک punchy 54 در نوبت اول از Christchurch, آزمون, افزایش 17 مکان به شماره 76.

استرالیا استیو اسمیت حفظ خود را بالا نقطه, برگزاری 25-نقطه استفاده بیش از Kohli. اسمیت شاگرد Marnus Labuschagne شروع به پریدن کرد یک نقطه به دور کردن سه وقوع نیوزیلند کاپیتان کین ویلیامسون.

انگلستان همه طفیلی بن استوکس و هند بازکن Mayank Agarwal نقل مکان کرد و در یک نقطه با یکدیگر تعویض مکان برای شکستن و سقوط از بالای 10 بود.

در میان bowlers, تیم Southee بازیکن از سری برنده در برابر هند او را گرفت و به پنج با یک پرش از دو مکان به شماره 4 در حالی که Jasprit Bumrah و ترنت <url> بازگشت به بالا 10 به دست آوردن چهار مکان هر یک به اشغال هفتم و نهم مواضع بود.

اما بزرگترین استفاده کننده بود Jamieson, که رز از شماره 80 تا 43.

وجود دارد تنها یک تغییر در ده بالا در میان همه سرآمد با Southee انداختن یک نقطه به شماره 10 و team-mate نیل واگنر در حال سقوط از بالا 10 را با یک قطره از چهار نقطه.

به عنوان با بولینگ رتبه بندی Jamieson که نا امید هند با دستی منظور پایین اجرا می شود به دست آورد بزرگ در همه سرآمد’ جدول افزایش 26 مکان برای No. 22.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

دیدگاهتان را بنویسید