در یک آزمون از ایمان مسیحیان علامت جمعه خوب در انزوا

مسیحیان بزرگداشت عیسی مسیح مصلوب شدن بدون موقر خدمات کلیسا و یا عاطفی کروبی از سال گذشته مارک جمعه خوب در جهان قفل شده توسط این بیماری همه گیر کوروناویروس.

یک گروه کوچک از روحانیون هستند برای برگزاری یک بسته-درب سرویس در کلیسای قبر مقدس در اورشلیم ساخته شده است در سایت که در آن مسیحیان معتقدند که عیسی مسیح مصلوب شد به خاک سپرده شد و از مردگان برخاست. آنها خواهد شد و سپس راه رفتن را از طریق داغدیده باستان مسیر که در آن او اعتقاد بر این است که انجام صلیب قبل از اعدام به دست رومیان.

در زمان عادی دهها هزار نفر از زائران از سراسر جهان جابجایی عیسی مراحل مقدس در هفته منتهی به عید پاک. اما در این سال پرواز با پایه و سایت های مذهبی در این سرزمین مقدس هستند و بسته به مقامات سعی کنید برای جلوگیری از گسترش ویروس.

ویروس جدید باعث خفيف علائم در بسیاری از بیماران که بهبود در عرض چند هفته. اما آن را بسیار مسری است و می تواند گسترش آن نشان دادن هیچ نشانه ای ندارند. آن می تواند باعث بیماری شدید و مرگ در برخی بیماران به ویژه پیر و ناتوان.

در رم مشعل روشن راه صلیب در صفوف منظم در کولوسئوم برجسته از هفته مقدس, نقاشی جمعیت زیادی از زائران و گردشگران و مردم محلی است. آن را لغو شده و در این سال همراه با دیگر تجمعات عمومی در ایتالیا است که در حال مبارزه با یکی از بدترین شیوع بیماری.

این ویروس به کشته شدن نزدیک به 18000 نفر در ایتالیا و بیش از 88,000 در سراسر جهان است.

به جای ریاست راه عبور از صفوف فرانسیس منجر خواهد شد یک جمعه خوب مراسم در میدان سنت پیتر بدون ،

ده نفر — پنج نفر از واتیکان سلامت اداری و پنج از زندان در پادوا در ایتالیا که در آن عفونت ها به خصوص گسترده — شرکت در صفوف آن دایره را چندین بار در اطراف ابلیسک در میدان سنت پیتر.

بر روی صفحه نمایش در میدان خواهد بود چوبی صلیب عیسی مشهور به حال انجام در صفوف در طاعون که زده رم در اوایل قرن 16.

کلیسای جامع نوتردام در پاریس تقریبا نابود شده در آتش سوزی در یک سال پیش از برگزاری ویژه روز جمعه, مراسم, در, سوخته, سوخته داخل قرون وسطی نقطه عطفی. اما این رویداد به روی عموم بسته است به دو دلیل – فرانسه سخت ویروس سلول اقدامات منع مذهبی و یا هر گونه اجتماعات و کلیسای جامع باقی مانده است بیش از حد ساختاری ناپایدار اجازه دهید به محله های کشیش نشین در داخل.

“ما می خواستم برای ارسال یک پیام از امید” را از طریق این مراسم اسقف اعظم پاریس میشل Aupetit به خبرنگاران گفت: این هفته است.

“پیام امید به ویژه مهم است برای هموطنان ما در زمانی که ما به خصوص تحت تاثیر coronavirus است که کاشت غم و اندوه و مرگ” او گفت:.

در فیلیپین, آسیا سنگر و استحکامات از مذهب کاتولیک توده و دیگر جدی تجمعات شده اند را در خود نگه دارد از جمله عامیانه آداب و رسوم که از ویژگی های زندگی واقعی crucifixions و معمولا رسم هزاران نفر از گردشگران و توبه. سالانه در صفوف منظم از سیاه و سفید “ناصری” یک صد ساله مجسمه عیسی مسیح از طریق مرکز شهر مانیل نیز لغو شده است.

Churchgoers گفته شده است در خانه بمانند و به یاد داشته باشید عیسی رنج می برند از طریق خانواده نماز و روزه و تماشای توده و مذهبی نشان می دهد در تلویزیون و یا آنلاین.

برای Josille Sabsal, این یک تست از ایمان است. 30 ساله کاتولیک مبلغ, تلاش برای تکرار یک محراب در مانیل خانه با راه اندازی یک لپ تاپ و یک صلیب و مجسمه عیسی مسیح و مریم مقدس در یک جدول.

“متفاوت است چرا که کشیش است بر روی صفحه نمایش,” او گفت:. “زمانی که اینترنت نشدم جرم به طور ناگهانی قطع می شود و شما باید به دنبال یکی دیگر از ویدیو یوتیوب.”

“من از دست این لحظه در کلیسا وقتی به شما می گویند, ‘صلح با شما’ برای تکمیل غریبه و آنها لبخند,” او اضافه شده است.

برگرد. Flavie بیانوبا سابق معتاد به مواد مخدر که وزیران در مانیل محله های فقیرنشین کردم اجازه مخصوص برای جشن های دسته جمعی در روز پنج شنبه برای 73 افراد بی خانمان در یک کالج بسکتبال. آنها ماسک عینک ماند بیش از یک طول بازو جدا شد و بدون آواز.

“از ما خواسته می شود برای رفتن به عقب و کشف که در آن کلیسا در زندگی ما برای اولین بار آغاز شده است که در خانواده است.”

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

دیدگاهتان را بنویسید