در نور ‘Masakali 2.0’ در اینجا 10 آهنگ از AR Rahman که هرگز نباید ریمیکس

AR Rahman عصبانی است. ‘Rahmaniacs’ در سراسر جهان در حال قهر و علت Masakali 2.0 — یک ایده است که هرگز نباید آورده شده است تا در وهله اول و پس از آن موسیقی تصویری بازیگران Sidharth Malhotra و تارا Sutaria است که در بالا از یوتیوب روند نمودار.

 

که T-سری موفق با موفقیت به تحریک رحمان به طور کلی به عنوان کسی که نگه می دارد یک سر سرد با Masakali 2.0 کاملا غیر منتظره به نوبه خود از وقایع آن یک سوال که اگر. نهفته موضوع در بالیوود در دهه گذشته موسیقی, برچسب ها تبدیل شده اند به تحریم ریمیکس از آهنگ های موفق از سال گذشته بسیار به اصلی آهنگساز ناامیدی — تنها برای محصول نهایی به صدا مانند چیزی از یک سرحال DJ پخته شده. آیا این نشان می دهد خلاق تخلیه در بالیوود فیلم ها موسیقی? یوتیوب خبره شده اند که reliving دوران طلایی موسیقی فیلم بیش از حد اغلب در طی 21 روز مستند به نظر می رسد نشان می دهد مثبت است.

Sonam Kapoor and Abhishek Bachchan in a still from the film ‘Delhi-6’, which featured the track ‘Masakali’

سونام کاپور و آبیشک باچان در یک فیلم هنوز هم از ‘دهلی نو-6′ که شامل مسیر Masakali’ | عکس های اعتباری: آرایش ویژه

که گفت: قبل از بالیوود و حتی suggestively نگاهها در یکی دیگر از AR Rahman آهنگ با faintest اشاره remixing آن هشدار داده شود. به عنوان استاد فصاحت قرار داده و آن را در توییتر خود پست این آهنگ را “365 روز خلاق طوفان مغزی” را با تنها هدف از تولید “موسیقی است که می تواند نسل”.

به این معنی که: این آهنگ در حال حاضر کامل راه آنها هستند. ما نمی خواهیم آنها را ریمیکس. پشت کردن!

‘مصطفی مصطفی’ — Kadhal Desam (1996)

 

بالیوود در حال حاضر ریمیکس سه رحمان یاد ’90s آهنگ ها: Urvasi آهنگ از Kaadhalan, ‘Andha Arabi Kadal’ شد ‘به Humma آهنگ’ در Ok Jaanu و خیابان های رقصنده بازی های 3D تا به حال Muqabala (همچنین از Kaadhalan).

جاویدان دوستی سرود ‘مصطفی مصطفی’ است که در آن ما رسم خط. کالج مضمون افراد خشک شده اند در سراسر فیلم صنایع; شاید, کالج, زندگی نیست به عنوان رمانتیک به عنوان ’90s ساخته شده است آن را به دیگر خواهد بود. اما زمانی که دلیلی تا کنون به مبارزه طلبیده منطق که آن را به تصمیم گیرندگان در بالیوود? ترانه Vaali رحمان را همیشه سبز ضربه را به همه شما را در یک سفر کردن خط حافظه. احساس می کند مانند خلاقیت نمی کند ؟

Dil Se Re — Dil Se (1998)

 

بیش از رحمان, این آهنگ گلزار مهر در سراسر آن. این خط: “Dil hai toh phir دارد hoga, dard hai toh phir bhi dil hoga, mausam guzarte rehte hain“است که مذاکرات در مورد چرخه عشق یک مثال است. از purists ممکن است مسائل را با چه رحمان آواز می خواند اما برای یک نسل از Rahmaniacs وجود دارد و هیچ کس بهتر در یادداشت بالا. برای تلفن های موبایل مانند اصالت آن نمی کند ؟

Kannalanae — بمبئی (1995)

 

یک آهنگ از اشتیاق. وجود دارد که هوا از صحت در مورد این Rahman آهنگ ها نیست وجود دارد ؟ شاید این باید اجتماعی فاصله سرود برای آتش زنه عشق پرندگان در حال حاضر تجربه شب تاریخ خروج با توجه به قفل کردن. در خطر ابتلا به صدایی مانند یوتیوب دیدگاه در وب از احساسات این قفل پایین باعث شده است که ما می خواهیم به می گویند: “آنها نمی نوشتن آهنگ دوست دارم از این دیگر!” وجود دارد نیز بود “Kadhal Rojave’ در Roja (1992) بود که به همان اندازه ماهر در استخراج احساسات جدایی و فاصله از شنونده است.

Roobaroo — Rang De Basanti (2006)

 

Roobaroo (به قلم Prasoon Joshi, و که بیش از حد خلاق در زمان برخورد با Masakali 2.0) متعلق به ‘مصطفی مصطفی’ ilk است اما در همان زمان یک قطبی مخالف از نظر احساسات است که آن را منتقل. یک مثال از صدایی که کاهش در سراسر کلاس کاست و مذهبی مرزهای; یک یادآوری به موقع از حقیقی ترین خطر برای وحدت و یک نمونه آهنگ به این نتیجه سفر بود که Rang De Basanti. “Aandhiyon Se Jaghad راهی Hai لاو Meri, Ab Mashaalon سی Bhad راهی Hai لاو Meri” — گوش دادن به چنین کلمات در این دوران تاریک برجسته رحمان خوش لحن است فقط آنچه را که دکتر تجویز می شوند.

‘Roobaroo’ یکی از آن چند آهنگ که ایستاده آزمون زمان خود را در آن. هیچ remix مورد نیاز است. دانستن بالیوود امادگی برای remixing آهنگ های پا-ضربه زدن, ضربه, خاموش ماندن ‘Rang De Basanti’ توسط Daler Mehndi بیش از حد. تا به T-Series در حال حاضر به Diljit Dosanjh در مشکل!

‘خواجه Mere Khwaja’ – Jodhaa Akbar (2008)

 

وجود دارد هر گونه احساس حقیقی تر از صلح ؟ سعادتمند صلح است چه خواجه Mere Khwaja’ خود را ارائه می دهد شنونده. این آهنگ که رحمان تشکیل شده بود خود را به گوش دادن به. آن را در زمان یک Ashutosh Gowariker به محور استاد به اجازه رفتن یکی از جواهرات خود را برای ما کمتر انسانها به مصرف و شیفته ، زمانی که رحمان می رود “Khwajaji….” با هارمونیوم بازی در پس زمینه (در زمانی که هیچ نوازنده در بالیوود فکر هارمونیوم حال آنچه در آن طول می کشد به درخواست تجدید نظر به مخاطبان انبوه آن است که از قلب ما که ذوب می شود. با استفاده از یک قوالی در زمانی که صنعت ترجیح به استفاده از صداهای الکترونیکی و حتی در دوره فیلم, یک استاد سکته مغزی. اگر remixes در مورد اختراع مجدد پس از آن هیچ remix همیشه می آید نزدیک به این اختراع مجدد است.

Aathangara Marame – Kizhakku Cheemayile (1993)

 

به یاد داشته باشید این سال 1993 زمان طولانی قبل از سی دی و موسیقی الکترونیک آمار آمریکا. به یاد داشته باشید این سال 1993 فقط یک سال پس از AR Rahman تا به حال عرضه در فیلم. همچنین به یاد داشته باشید این زمانی بود که آهنگساز موسیقی بود و احتمالا انتقاد برای بودن بیش از حد غربی و ران.’ با این Mano-Sujatha-عنوان آهنگ پاشیده با برخی از zingy رابطه جنسی با ترجمه رحمان اثبات به جهان است که او می تواند انجام دهد عامیانه بیش از حد با همان شور و شوق و قدرت است که او را دنبال ژانرهای دیگر است.

Raanjhanaa هوآ مای ترا – Raanjhanaa (2013)

 

این آهنگ عاشقانه همه چیز که مخالف AR Rahman معمول آهنگ منطق – که شما باید برای گوش دادن به آن را چند بار قبل از شما آن را می خواهم. عنوان آهنگ از ‘Raanjhanaa’ احتمالا شما سقوط برای آن بلافاصله. تاپیک, جذاب, حلقه, خط, سازگار ضرب و شتم که هرگز caeses به استراحت و مناسب صدای خواننده (با Jaswinder سینگ) که سرفصل های این مسیر است. پاداش بزرگ در این ویدئو Dhanush را آه-تا-عبارات طبیعی در روستایی بنارس چشم انداز: آیا چک کردن بخشی از 2:10 که او در آن به رقص در وسط جاده. اگر شما خیلی اصرار گوش دادن به یک ‘remix version’ از انواع این یکی وجود دارد قابل توجه است که آفتاب ارکستر و متر هنرستان موسیقی با هم قرار داده.

 

نیویورک Nagaram – Sillunu Oru Kadhal (2006)

 

به دلیل آن ساده و مستقیم اشاره می کند که گرفتار به ما حتی قبل از اینکه ما متوجه آن است. چرا که هیچ کس دیگری می تواند بر انگیختن throaty ‘آه’ بین ‘Thanimai-oh’ و ‘Kodumai-oh’ و همچنین ‘خواننده’ رحمان بود. چرا که صدای او با استفاده از در این در سال 2006 به صدا در خواهد تازه در هدفون خود را حتی امروز. و بله,, زیرا, هیچ, دیگر, ترانه بازگشت و سپس احتمالا محصور تنهایی و همچنین به عنوان ‘نیویورک Nagaram’ بود.

Yakkai Thiri – Ayitha Ezhuthu (2004)

 

از آن شده است بیش از پانزده سال پس از این آمد اما آن را چک کنید امروز و شانس هستند که شما می خواهم تصور کنید که خود را در شلوغ میخانه پر از مردم است. ضربه بسیار اساسی 2000s-آنهایی که سبک اما قوی کر و تکرار زمزمه مانند renditions از ” فنا “و بعدا” Sa Ma Pa Pa’ را به این آهنگ به گونه امروزی سریع آهنگ یک اجرا برای آن ‘مانی’.

Matargasthi – Tamasha (2015)

 

اگر ‘Masakali’ بوده ریمیکس, ‘Matargasthi’ (Tamasha), احتمالا ساکن همان موسیقی جهان ممکن است به مراتب پشت سر ما ترس است. صدای Mohit Chauhan های مورد علاقه از AR Rahman در بالیوود و خارج از غرفه در این سرحال آهنگ رقص های زیبا رانبیر کاپور و دیپیکا پادوکن نشان دادن برخی از فوق العاده زیبا و دلفریب, رقص حرکت می کند. Tingalina-قلع-تن هر کسی ؟

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

دیدگاهتان را بنویسید