در این دوران سخت بازیگر هدایت امداد در روستای

دیپاک Sominath بیشتر است sarpanch از Pimpalgaon Pandhari نزدیکی, Aurangabad. در حال حاضر بخش عمده ای از روز خود را شامل حصول اطمینان کامل مستند و انزوا در او ایجاد کرد. او می گوید: “چهار نفر از ما در انجام وظیفه در زمان های مختلف روز تضمین این که هیچ کس وارد کرد و ما نگه داشتن یک رکورد از روستاییان که به مرحله ضروری اجتناب ناپذیر دلایل.”

به همراه دیگر روستاییان او نیز انجام شده بهداشت درایو دو بار در کمتر از یک ماه پاشش مواد ضد عفونی کننده به خصوص در اطراف آب راکد گودال کوچک آب. او رفته است در مورد توضیح اساسی شیوه های بهداشت به ساکنان.

یک گروه از داوطلبان جوان شده است و بسیج به اطمینان حاصل شود که لوازم ضروری رسیدن به روستاییان’ درب خانه به ویژه خانه های سالمندان و آنها اصلا به گام به هر دلیلی.

به طور قابل توجهی آقای بیشتر کمک کرده است تا شناسایی 25 تا 30 روزانه دستمزد حقوق بگیران در این روستا که از کار هستند و با توجه به COVID-19 همه گیر و کمک به آنها را با ارائه جیره. این همه با حمایت از Nabhangan بنیاد یک سازمان غیر دولتی راه اندازی توسط بازیگر Rajshri Deshpande بهترین و شناخته شده برای عملکرد خود را در وب سری مقدس بازی و Malayalam film S دورگا.

“روستاهای majorly وابسته به شغل روزمره. کشاورزی اتفاق می افتد و حدود چهار ماه و بقیه از هشت ماه در آنها عضویت در نزدیکی کارخانه به عنوان کارگر و یا سفر به برخی از شهری به شهر,” او می گوید. که در حال حاضر به توقف تبدیل تهیه نان روزانه به عمده مبارزه است.

همه ممکن است کمک به

او هدف این است که برای کمک به Pimpalgaon Pandhari و روستاهای دیگر در هر راه ممکن است. “این وضعیت می تواند روی حیله و تزویر در روستاها. اگر حتی یکی از ساکنان آزمون COVID-19 مثبت آن می تواند بسیار دشوار است برای رسیدگی به همه چیز. کل روستا می توانید از بین برود” او می گوید.

خانم Deshpande تا به حال به تصویب رسید Pimpalgaon Pandhari پنج سال پیش شده است و کار نسبت به ایجاد زیرساخت های اولیه مدرسه برای کودکان. با گذشته پا کار در ساختمان مدرسه متوقف شد و در پی این مستند او منحرف NGO دستور و جسم به کار فوری: کار برای COVID-19-افراد مبتلا در مناطق روستایی و حاشیه ای جوامع در میان روزانه دستمزد حقوق بگیران و کارگران مهاجر.

این همه را تنها با یک انگشت شماری از سربازان در بمبئی و پونا, Aurangabad و Pimpalgaon Pandhari در حالی که او خودش گیر کرده است در Madakampoil در Kannur, کرالا, که در آن او تا به حال برای درمان رفته قبل از این مستند به اجرا در آمد. خانم Deshpande شده است و بسیج و تهیه لوازم هر چند معاملات آنلاین.

علاوه بر آقای بیشتری بر روی زمین وجود دارد Rushikesh Jaiswal است که در تهیه مواد غذایی و جیره غذایی به مناطق زاغه در اورنگبد. ویکی Shinde یک نما فعال در Worli Koliwada, شده است, توزیع جیره غذایی و دارو به اعضای جامعه در بمبئی.

در صبح روز دوشنبه هنگامی که هندو به نام خانم Deshpande مشغول منابع PPE کیت برای دو بیمارستان در جالنا و یکی در اورنگبد و همچنین تلاش برای اطمینان از مناسب عرضه sanitisers و ماسک در روستای کوچک درمانگاه ها در داخل و اطراف اورنگبد.

توانمند سازی روستاییان

ایده پشت Nabhangan بنیاد شده است برای توانمند سازی روستاییان با آنها درگیر در جامعه کار و گرفتن سهمی در رشد و نمو پروژه برای آنها به معنای.

این سازمان غیر دولتی که مدل جامعه, ساختمان, اعتماد به نفس و خودکفایی به مبارزه COVID-19 به عنوان به خوبی. “ایجاد انگیزه و مدیریت سرمایه اجتماعی اولین و سخت ترین بخشی از این روند می گوید:” خانم Deshpande.

این یک عظیم الجثه کار با توجه به چیزهایی که اساسی مانند آب و صابون هستند تجملات در روستاها. “آنها حتی نمی باید به اندازه کافی آب بنوشید. آگاهی در مورد شستن دست ها وجود ندارد مانند این است که در شهرستانها. شستن دست و یک بار در صبح چیزی است که آنها می دانند که” او می گوید. در عین حال آنها در حال حاضر به یاد بگیرند. برای مثال زنان روستا در حال مشتاق دانستن چگونه به ماسک صورت.

‘هر روپیه شمارش’

در حال حاضر خانم Deshpande تمرکز در مورد استفاده از پول ad hoc اما channelising آن را در بهترین راه ممکن مسیریابی آن را به هر کجا که موسسه خیریه ای است که بیشترین نیاز. “ما شده اند تحقیق در مورد برنامه ریزی و محاسبه آنچه که مورد نیاز بسیاری از کجا و چقدر است. من مسئول هر روپیه و آن را باید در کاهش مشکلات نیازمندان,” او می گوید.

هنگامی که این مستند این است که بیش از او در نظر دارد به کار در معیشت پایدار راه حل برای کارگران و روزانه دستمزد حقوق بگیران در این روستا است. در آوریل 10, او, همراه با یک گروه دیگر از اعضای مختلف سازمان های غیر دولتی و موسسات خیریه خواهد سریع برای روز در یک گاندی تلاش برای تمرکز بر وضع اسفناک کارگران و روزانه دستمزد حقوق بگیران. “مقدار غذایی که باید در یک روز می تواند خوراک بسیاری از آنها بیش از چند روز,” او می گوید.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

دیدگاهتان را بنویسید