هند coronavirus مستند روز 4 به روز رسانی های زنده | 871 موارد مثبت, 21 مرگ در هند

COVID-19 ادعا کرده است 21 در هند زندگی می کند به عنوان از آوریل 27, با توجه به داده ها از وزارت بهداشت و دولت. به عنوان بسیاری از 871 مردم شده اند آزمایش مثبت برای coronavirus.

شیوع این بیماری آلوده شده است برخی از 5,80,000 نفر کشته و بیش از 26,000 در سراسر جهان پس از ظهور در چین در ماه دسامبر 2019. رئیس صندوق بین المللی پول گفت که جهان وارد یک رکود بدتر از سال 2008 اما پیش بینی بهبود در سال آینده.

در ایالات متحده coronavirus عفونت صعود گذشته 1,00,000 با بیش از 1600 مرده است. در ضمن در بریتانیا نخست وزیر بوریس جانسون شد اولین بار عمده ای رهبر جهان برای تست مثبت است.

هندو به ارمغان آورده است از چند زبان کتاب الکترونیکی ضروری COVID-19 اطلاعات در علاوه بر این به پوشش تحولات مرتبط با این بیماری همه گیر کوروناویروس به عنوان آن آشکار شد.

در اینجا پاسخ از کارشناسان در مورد پرسش شما در مورد این ویروس یک لیست از دولت خط تلفن شماره و یک نقشه از موارد تایید شده در هند.

جدید 24/7 ملی خط تلفن شماره 1075, 1800-112-545 و 011-23978046. ایمیل: ncov2019-at-gmail.com. نخست وزیر اعلام کرده واتساپ مرکز شماره: 9013151515.

در اینجا آخرین به روز رسانی:

9.30 صبح | هند

راه آهن حرکت می کند 1.6 لاخ واگن حمل و نقل

راه آهن هند روز جمعه گفت که آن را نقل مکان کرد بیش از 1.6 لاخ واگن حمل و نقل در چهار روز گذشته که بیش از یک لاخ واگن شد و حمل کالاهای اساسی از جمله مواد غذایی سبوس دار و شیر و میوه و سبزیجات و فرآورده های نفتی.

“هماهنگی نزدیک است که با حفظ دولت های ایالتی به طوری که با چنگک جمع کردن کالاهای ضروری به کار گرفته هموار و بدون هر گونه تاخیر میان محدودیت های مختلف اعمال شده در پی COVID-19” یک بیانیه رسمی گفت که حمل و نقل جنبش است که از نزدیک بررسی شود.

هند همه ایستگاه های کارشناسی ارشد انجمن در روز جمعه همچنین گفت که اعضای آن کمک خواهد کرد یک روز دستمزد برای سه ماه آینده افزایش حدود ₹21 کرور برای کمک به جزر و مد بیش از تاثیر COVID-19.

9.20 هستم | ترکیه

ترکیه تصویب ‘داوطلبانه قرنطینه’, تعلیق پروازهای بین المللی

رئیس جمهور طیب اردوغان به نام در مارس 27 برای “داوطلبانه قرنطینه” است که در آن ترک ها ماندن در خانه به جز برای خرید و یا نیازهای اساسی به بنیادی افزایش coronavirus موارد که شروع به پریدن کرد یک سوم در یک روز به 5,698 با 92 مرده است.

“اگر ما نمی خواهیم این اقدامات برای رسیدن به یک مرحله بیشتر ما باید رعایت داوطلبانه قرنطینه قوانین کلمه به کلمه. این چه داوطلبانه قرنطینه چیست ؟ به این معنی نیست ترک خانه خود” اردوغان گفت: در یک کنفرانس مطبوعاتی در اواخر روز جمعه.

9.10 هستم | مجارستان

مجارستان تحمیل دو هفته مستند

مجارستانی نخست وزیر ویکتور اوربان اعلام کرد یک هفته دو مستند در مارس 27 و فشرده با برنامه را به دولت قدرت های اضافی برای مبارزه با COVID-19 رغم انتقاد گروه های حقوق.

مردم اجازه خواهد داشت برای رفتن به محل کار و انجام کارهای اساسی و ورزش در فضای باز اما نه جمع آوری در گروه های بزرگ تحت اقدامات است که اثر را در مارس 28. اوربان گفت: این بیماری همه گیر شد و انتظار می رود به اوج در مجارستان در ماه ژوئن یا جولای و پرچم بیشتر ecomomic محرک می شود اعلام کرد در ماه آوریل است.

9 am | کرالا

پخت و پز کمبود گاز امکان در کرالا

چهارمین روز از COVID-19 مستند در روز جمعه مطرح شده چشم انداز کمبود پخت و پز سیلندر گاز در دولت است.

80-عجیب و غریب توزیع کنندگان در منطقه عرضه گاز به بیش از 13 لاخ خانوار. این مستند به آمار جنبش تانکر LPG از Mangalapuram در کارناتاکا به هند نفت شرکت (IOC) کارخانه بسته بندی مایعات جایگزین در کلم.

بسته شدن فرعی هتل دارای منصرف تانکر گاز رانندگان از تلاش نزدیک به 18 ساعت سفر از LPG ترمینال به جایگزینی کارخانه حدود 550 کیلومتر است. تعداد LPG بارهای کاهش است از روز شنبه گذشته. یکی دیگر از توزیع کننده می گوید: سفارشات نصب شده تا 1200 در 48 ساعت گذشته و در حال بالا رفتن.

 

8.50 هستم | Tamil Nadu

فروشنده سوخت پمپ در تامیل نادو به تعطیل در 2.30 بعد از ظهر از 29 مارس

از مارس 29 موقت فروشگاه های سبزیجات و میوه ها و مغازه های بنزین/دیزل پمپ در تامیل نادو اجازه داده می شود به عملکرد تنها بین 6 صبح تا 2.30 ساعت طول COVID-19 مستند دوره است. اما “پزشکی مغازه ها و رستوران ها (فقط غذای آماده) ادامه خواهد داد به تابع از طریق روز” انتشار رسمی گفت.

دولت همچنین مجاز مبتنی بر برنامه تحویل مواد غذایی اپراتورهای Swiggy و Zomato به کار بین 7 صبح تا 9.30 صبح برای صبحانه; 12 ظهر و 2.30 ساعت برای ناهار و 6 ساعت و 9 pm با توجه به این که افراد مسن و دیگران در نیاز از جمله خدمات.

 

8.30 صبح | کره جنوبی

کره جنوبی گزارش 146 جدید کروناویروس موارد بالاترین سطح خود در یک هفته

کره جنوبی گزارش 146 جدید کروناویروس موارد در روز جمعه به بالاترین سطح خود در یک هفته آن کنترل بیماری آژانس گفت: روز شنبه این کشور رنج می برند افزایش وارداتی موارد از اروپا و ایالات متحده آمریکا طی روز های اخیر.

کره مراکز کنترل بیماری و پیشگیری (KCDC) نمی گویند که چگونه بسیاری از روز جمعه مورد جدید وارد شد که آن را هنوز هم بررسی است.

 

8.20 هستم | ایالات متحده آمریکا

ایالات متحده اعلام $174 mn کمک به 64 کشور جهان از جمله $2.9 منگنز به هند

ایالات متحده روز جمعه اعلام کرد $174 میلیون دلار کمک مالی به 64 کشور جهان از جمله $2.9 میلیون دلار به هند برای کمک به آنها در مبارزه با بیماری همه گیر کوروناویروس.

این است که در علاوه بر این به 100 میلیون دلار کمک های اعلام شده از سوی ایالات متحده در ماه فوریه است.

وزارت امور خارجه ایالات متحده گفته است که با ارائه $2.9 میلیون دلار برای کمک به دولت هند آماده آزمایشگاه سیستم های فعال مورد پیدا کردن و رویداد مبتنی بر نظارت و پشتیبانی فنی کارشناسان برای پاسخ و آمادگی و بیشتر.

 

8.10 هستم | برزیل

‘متاسفانه برخی می میرند’: رئیس جمهور Jair Bolsonaro در برزیل coronavirus مرگ و میر

رییس جمهوری برزیل Jair Bolsonaro در روز جمعه شک و تردید در سائو پائولو مرگ و میر از شیوع کروناویروس و متهم فرماندار ایالت دستکاری اعداد سیاسی به پایان می رسد بدون دادن مدرک برای ادعای خود.

آقای Bolsonaro اتهامات شد و آخرین در یک سطح پهن هرچیزی زشت نبرد با برزیل فرمانداران که chafed در رئيس جمهور است که حفاظت از اقتصاد اولویت طول می کشد بیش از اجتماعی فاصله اقدامات برای مبارزه با گسترش این ویروس بسیار مسری.

 

8 am | هند

Coronavirus موارد در هند صعود به 834 مرگ و میر می رسد 19: وزارت بهداشت

تعداد COVIOD-19 نفر از صعود به 834 در هند با مرگ و میر افزایش به 19 با توجه به این اتحادیه و وزارت بهداشت. با توجه به ورودی از مقامات دولتی مرگ و میر می ایستد در 21 و موارد تایید شده در 871.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

دیدگاهتان را بنویسید