هند می رسد به پاکستان برای مبارزه با ملخ

هند به پاکستان برای مقابله با یک تهاجم ملخ است که تهدید به نابود کردن محصولات کشاورزی و تضعیف امنیت غذایی در جنوب و جنوب غربی آسیا منطقه ای که در آن COVID-19 بیماری همه گیر در حال حاضر مختل کشاورزی.

یک منبع رسمی که نمیخواستند نام برد و گفت: هند پیشنهاد کرده بود یک سه جانبه پاسخ در همکاری با پاکستان و ایران برای مبارزه با بیابان ملخ موج فراگیر در سراسر آفریقایی-آسیایی در منطقه است.

همچنین به عنوان خوانده شده | پس از COVID-19 هند چالش بعدی می تواند مگا اندازه ملخ حمله تابستان امسال

“هند پیشنهاد کرده به پاکستان که هر دو کشور هماهنگ ملخ کنترل عملیات در امتداد مرز و هند می تواند تسهیل عرضه مالاتیون یک آفت کش ها به پاکستان” این مقام گفت.

بیابان ملخ تهدید عمده ای برای امنیت غذایی در منطقه از جمله هند است. نمونه ملخ ازدحام که می تواند از کمتر از یک کیلومتر مربع به چند صد کیلومتر مربع می تواند به نابودی مزارع. یک کیلومتر مربع ازدحام حاوی حدود 40 میلیون ها ملخ ها می تواند در یک روز با خوردن مواد غذایی به همان اندازه به عنوان 35,000 مردم فرض است که هر فرد مصرف 2.3 کیلوگرم مواد غذایی در هر روز می گوید: سازمان غذا و کشاورزی (FAO). در هند کوچک swarms از بیابان ملخ ها در هفته های گذشته در حال حاضر وارد شده از پاکستان حرکت شرق به راجستان و رسیدن به جوداپور.

“ما در حال آماده شدن برای بدترین سناریو. با شروع از شاخ آفریقا پیوست و با بیابان ملخ از زمینه پرورش در مسیر یک ملخ جریان سفر می تواند بیش از یک زمین راهرو عبور بیش از یمن, بحرین, کویت, قطر, عربستان سعودی به پاکستان و هند تأثیر مزارع در پنجاب و هاریانا و هند و Gangetic ساده. اما یکی دیگر از جریان عبور از اقیانوس هند می توانید به طور مستقیم حمله مزارع در شبه جزیره هند و سپس سر به سوی بنگلادش” یکی دیگر از رسمی گفته می هندو.

این منبع رسمی گفت: هند و پاکستان به حال به طور منظم ساز و رهبری خود را در “ملخ افسران” که برگزاری شش سالانه مرز جلسات بین ماه های ژوئن و نوامبر است. این گفت و گو برگزار می شود یا در Munabao در راجستان یا Khokhropar در طرف پاکستانی. مقامات دو همسایه نیز در بی سیم تماس با هر یک از دیگر در طول این ماه از خود perches در جوداپور و کراچی.

همچنین به عنوان خوانده شده | ملخ عبور از بیابان به حمله به 16 منطقه در راجستان

هند نیز با ارائه به انرژی یکی دیگر از مکانیزم marshalled توسط ملخ هشدار سازمان به هماهنگی قوی پاسخ مشترک توسط دهلی نو و اسلام آباد و تهران. تا کنون در ایران به استقبال هند از پیشنهاد از آفت کش ها برای کنترل بیابان ملخ در آن مناطق خشک استان خراسان جنوبی و سیستان و بلوچستان استان که در مرز پاکستان این منبع گفت.

تحلیلگران نور افکن که با وجود تاسیس پروتکل آن است که روشن نیست که آیا پاکستان پاسخ مثبت خواهد داد به هند پیشنهاد داده می شود رکود در دهلی نو-اسلام آباد — ایرنا- آشکار در عدم توانایی خود را به کار با هم در یک جمعی منطقه ای علیه COVID-19 زیر سارک چارچوب است. این منبع گفت که از آن باقی مانده است دیده شود که آیا پاکستان به جلو خواهد آمد و با “همکاری در هماهنگ بیابان ملخ کنترل عملیات با هند” افزایش فوق آنچه او توضیح داده بود که اسلام آباد “narrow-minded رویکرد” به عنوان دیده می شود در طول COVID-19 ابتکار.

همچنین به عنوان خوانده شده | Swarms از ملخ خال در روستاهای مرزی پنجاب

با وجود دغدغه آن را روشن است که پاکستان نیاز به حمایت بین المللی برای جلوگیری از حمله ملخ قابل توجهی است و فوری است. سرمقاله در پاکستان روزانه سحر, ترغیب “جامعه بین المللی” به حمایت از فائو تماس “برای کمک های مالی برای کمک به پاکستان و ایران در مبارزه خود را در برابر یک جدید ملخ تهاجم.” “مگر در مواردی که این جنگ برنده ملخ طاعون در پاکستان ممکن است به از بین بردن بیشتر معیشت از COVID-19 سرایت و بدتر امنیت غذایی در ماه های آینده”آن را مشاهده

چین تا کنون از تشدید مقابله با آن-ملخ حمایت پاکستان اما پکن حمایت به تنهایی بعید است به دیدار با اسلام آباد را نصب نیاز ناظران می گویند با اشاره به این پنجره به صورت یک ابتکار سه جانبه.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

دیدگاهتان را بنویسید