هند لغو ممنوعیت صادرات هیدروکسی کلروکین مواد مخدر مورد استفاده در درمان COVID-19

هند روز سه شنبه اعلام کرد که لغو آن در اوایل ممنوعیت صادرات مالاریا, داروی هیدروکسی کلروکین (HCQ) است که در حال حاضر در حال استفاده در کشورهایی مانند ایالات متحده آمریکا به عنوان یک ممکن است خط درمان برای COVID-19.

اطلاعات | ایالات متحده خرس جهانی فشار از جدید کروناویروس موارد

“از نظر انسانی جنبه های همه گیر آن تصمیم گرفته شده است که هند مجوز پاراستامول و HCQ در مقادیر مناسب برای تمام کشورهای همسایه که وابسته به توانایی های ما است. ما همچنین عرضه این مواد مخدر ضروری است به برخی از کشورها که شده است به خصوص به شدت تحت تاثیر این بیماری همه گیر” وزارت امور خارجی سخنگوی Anurag Srivastava گفت.

در اطلاع رسانی در مارس 25, دولت قرار می گیرد HCQ در یک محدود آیتم های لیستو سپس قرار دادن یک پتو ممنوعیت هر گونه صادرات دارو در مارس 4. آخرین تصمیمی که گرفته شد در یک نشست سطح بالا در مارس 6, به طور موثر لبنان قبلی اطلاع رسانی.

MEA اعلام کردند رئیس جمهور ایالات متحده دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن گفت که هند می تواند دعوت از “مقابله به مثل” اگر آن نکردن منابع HCQ که ایالات متحده و برزیل و دیگر کشورها در حال حاضر قرار داده پیشبرد سفارشات.

مغلوب ساختن پیشی جستن-مودی بحث تلفنی

“من به صحبت کرد [ساعت مودی] دیروزخوب صحبت کنید. من شگفت زده می شود [اگر هند حاضر به عرضه HCQ] چون هند بسیار خوبی توسط ایالات متحده آمریکا برای سال های بسیاری از آنها شده اند با استفاده از ایالات متحده در تجارت….من به او صحبت کرد و گفت: ما قدر خود را اجازه می دهد تامین می شود. اگر او اجازه نمی دهد آن را که خواهد بود اما البته ممکن است تلافی چرا نمی خواهد وجود داشته باشد؟” آقای ترامپ گفت: در یک کنفرانس مطبوعاتی در واشنگتن است. او همچنین به خبرنگاران گفت: در یک جلسه جداگانه است که ایالات متحده در حال حاضر ملی ذخایر حدود 29 میلیون کپسول HCQ.

در حالی که این دارو اثر نیست و در عین حال از نظر بالینی ثابت شده آقای ترامپ شده است طرفدار استفاده از آن آن را “gamechanger”. هندی شورای تحقیقات پزشکی نیز پاک HCQ به عنوان یک ابزار پیشگیری و یا پیشگیرانه دارو توسط پزشکان پرستاران و دیگر پرسنل بهداشتی است.

با وجود نیاز این مرکز در گفت و گو با ارزیابی که سهام در حال حاضر از HCQ و سایر مواد مخدر بوده است آزاد برای صادرات کافی برای “برای همه ممکن است احتمالات”. MEA نیز محروم انتقاد که تصمیم خود برای معکوس کردن ممنوعیت آن گرفته شده تحت فشار از سوی ایالات متحده و کشورهای دیگر است.

“مانند هر دولت مسئول اول ما تعهد است به اطمینان حاصل شود که وجود دارد سهام کافی دارو برای نیاز خود ما مردم است. به منظور اطمینان از این موقت برخی از مراحل گرفته شد برای محدود کردن صادرات تعدادی از محصولات دارویی” سخنگوی گفت.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

دیدگاهتان را بنویسید