هند برای پیوستن به کسی که COVID-19 محاکمه

هند است که همه مجموعه ای برای پیوستن به سازمان بهداشت جهانی است “و” کمپین محاکمه” با هدف جهانی جستجو برای مواد مخدر برای درمان COVID-19. کشور دور مانده بوده است که تا کنون از این چند کشور محاکمه “به دلیل اندازه کوچک نمونه و چون سهم ما را نگاه کوچک” گفت: رئیس اپیدمیولوژی و بیماری های مسری در شورای تحقیقات پزشکی هند (ICMR) R. Gangakhedkar در روز جمعه.

همبستگی آزمایشی را تست چهار داروهای مختلف و یا ترکیب — remdesivir ترکیبی از دو داروی لوپیناویر و ریتوناویر این دو دارو به همراه اینترفرون بتا و کلروکين — و مقایسه اثر خود را به آنچه که به نام استاندارد مراقبت منظم پشتیبانی بیمارستان درمان COVID-19 بيمار با استفاده از در حال حاضر.

صحبت از هند که در آن می ایستد در حال توسعه یک دارو یا واکسن علیه COVID-19 دکتر Gangakhedkar گفت: “ما باید به اولویت بندی آنچه که ما در حال حاضر نیاز به مقابله با این وضعیت. ICMR در حال حاضر به دنبال دوباره با هدف مولکول های دارو برای پیدا کردن درمان برای COVID-19. ما لازم نیست که زمان در حال حاضر.”

او اضافه کرد که توسعه واکسن نبود یک اولویت برای ICMR در حال حاضر. “وجود دارد 30 واکسن گروه هستند که عملیاتی در سراسر جهان در حال حاضر به دنبال در COVID-19 با پنج رفته به حیوانات-سمیت مطالعه است. هند را بیان علاقه خود را برای شرکت در محاکمه برای جمعیت هند در زمانی که ما احساس می کنیم زمان مناسب است,” دکتر گفت: Gangakhedkar.

صحبت در مورد واردات پروب و سریع تست کیت گفت: از 3.4 میلیون پروب دستور داد از آلمان و کسی که پنج لاخ آمده اند در حال حاضر.

“اما این جریان تاثیر نمی گذارد تست ما در حال حاضر. برخی از تاخیر اتفاق می افتد در گرفتن پروب اما هیچ موقعیتی است که وجود خواهد داشت کمتر تست,” دکتر گفت: Gangakhedkar.

وی افزود که این کشور در حال گرفتن تست کیت از سراسر جهان از جمله چین است. “ما در حال تلاش برای دریافت کنندگان” او اشاره کرد.

در ضمن این تکنولوژی پزشکی, انجمن هند (MTaI) که نشان دهنده بر اساس تحقیقات پزشکی شرکت های فن آوری در یک بیانیه منتشر شده در روز جمعه گفت: در حالی که این مرکز دارای سرعت نقل مکان کرد به معاف پزشکی دستگاه ها و تجهیزات تولید و انبارداری و توزیع از مستند پیاده سازی بر عهده دولت های ایالتی و محلی در سطح مدیران است که خفقان را در تولید و انبارداری و توزیع تجهیزات پزشکی و تجهیزات.

“حمل و نقل کامیون های حامل این حیاتی مقدماتی مواد گیر کرده در شهر و مرزهای دولتی. تولید و انبارداری کارکنان هر چند مسلح با نسخه هایی از این معافیت در حال هدف قرار دادن یک دیوار توضیح به پلیس محلی و نهادهای گفت:” انجمن.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.nettny.im

دیدگاهتان را بنویسید