هندی-آمریکایی سوگواری مرگ روزنامه نگار کهنه کار و با توجه به کروناویروس

هندی-آمریکایی جامعه سوگواری مرگ روزنامه نگار کهنه کار و Brahm Kanchibotla که درگذشت کروناویروس در آمریکا

Kanchibotla, 66 بود و بستری در بیمارستان در لانگ آیلند در نیویورک در تاریخ 28 مارس پنج روز پس از او نشان داد علائم رمان coronavirus. او در مارس 6.

برای چندین سال Kanchibotla بود نیویورک و سازمان ملل متحد خبرنگار ایالات اخبار از هند است. در سال های اخیر او به نوشتن برای دو قومی هندی امریکایی انتشارات: هند پانوراما و جنوب آسیا بار.

همچنین به عنوان خوانده شده | بسیاری از COVID-19 موارد در جامعه آمریکا چندین مرگ و میر گزارش شده

نخست وزیر نارندرا مودی در جمعه اسبق مرگ Kanchibotla گفت که او خواهد بود به یاد او خوب کار می کنند.

“بسیار غم انگیز برای یادگیری در مورد درگذشت جانباز هندی-روزنامه نگار آمریکایی Brahm Kanchibotla با توجه به COVID-19. ما صمیمانه تسلیت به خانواده اش. او را به شدت از دست رفته توسط دوستان خود و تحسین در ایالات متحده و هند, هند سفیر آمریکا Taranjit سینگ Sandhu توییتی.

“من هرگز تا به حال از دست دادن دوست و همکار روزنامه نگار Brahm Kanchibhotla راه او ربوده شده است از ما گفت: Indrajit S. Saluja سردبیر هند پانوراما.

اطلاعات | ایالات متحده خرس جهانی فشار از جدید کروناویروس موارد

Saluja تحسین Kanchibotla برای حرفه ای خود را. “من دلیلی برای این باور است که با وجود بودن من غیرمتعارف او لذت می برد که با من تا آنجا که من Saluja گفت.

هندی آمریکایی عکاس خبری محمد جعفر گفت: Kanchibotla مرگ تکان دهنده بود برای او. “من او را Braham sab او به عنوان اتفاق می افتد به از شهر حیدرآباد و ما سهم مشترک همه چیز همیشه” جعفر گفت.

“ما از دست رفته در جنوب آسیا بار همکار گفت: پروین Chopra, از جنوب آسیا بار.

Kanchibotla جان سالم به در با همسر Anjana پسر Sudama و دختر Siujana.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

دیدگاهتان را بنویسید