هند دومین محموله گندم محدود به افغانستان می رسد در چابهار

هند دوم حمل و نقل گندم به افغانستان وارد روز چهارشنبه در ایران, بندر چابهار, دهلی نو را اقیانوسی دروازه های افغانستان به آسیای مرکزی و فراتر از آن.

ایران دولت-اجرای خبرگزاری ایرنا گزارش کرده است که 435 20 فوت ظروف برگزاری 10,000 تن گندم تحویل داده شد توسط کشتی کاشان از هند به عنوان بخش دوم از هند بسته کمک به افغانستان است.

به نقل از یک مقام رسمی از بنادر و دریانوردی اقتدار ایران در استان سیستان و بلوچستان استان — صفحه اصلی به بندر چابهار — گزارش گفت که این محموله بخشی از هند متعهد به تحویل 75,000 تن گندم به عنوان کمک های بشردوستانه به افغانستان ،

دسته اول از 5 ، 000 تن در حال حاضر تحویل داده شده است از طریق چابهار.

آخرین محموله گندم ظروف ارسال خواهد شد در سراسر میلک-زرنج مرز بین ایران و افغانستان است. از آنجا آن را در سفر به هرات و بیشتر از طریق جاده کمربندی به قندهار در مربوطات کابل و بلخ.

چابهار است که از اهمیت استراتژیک در این است که ایران تنها بندر در اقیانوس هند که دور می زند باریک چوک نقطه از تنگه هرمز متصل به خلیج فارس.

چابهار اجرا توسط هند بنادر جهانی محدود است و تنها 70 کیلومتری غرب از بندر گوادر به نقطه شروع از چین و پاکستان و اقتصادی راهرو. چین در خارج از کشور بندر برگزاری شرکت (COPHC) عمل بندر گوادر.

مقامات ایرانی می گویند که حمل و نقل کالا در منطقه آزاد چابهار در حال گسترش است به طور قابل توجهی. ایران تسنیم آژانس خبری به نقل از یک مقام رسمی می گوید که هفت محموله کشتی های حامل کالاهای اساسی را از منوی view در بندر چابهار پس از 20 مارس.

ایران رسانه های دولتی بیشتر گزارش روز دوشنبه که ملی نفت ایران توزیع محصولات شرکت (نگار) دستور داده بود ساخت و ساز از 50,000 تن بندرگاه در چابهار است که ذخیره سازی نفت در مرکز است. نگار قبل اعلام کرد قصد خود را برای ساخت پایانه نفتی در چابهار.

پس از اسکله آماده, آن اجازه خواهد داد که کشتی به اسکله نزدیک شهید شوشتری تاسیسات ذخیره سازی نفت در بندر.

در سال 2009 در هند ساخته شده بود یک جاده از چابهار به افغانستان به لینک هرات و قندهار و همچنین با شهر مزار شریف مرکز ولایت بلخ در شمال — دروازه ورود به ازبکستان. هند نیز در نظر دارد برای ساخت 900 کیلومتر مسیر راه آهن از بندر چابهار به منابع غنی بامیان استان است. یک کنسرسیوم برنده قرارداد به معدن Hajigak سنگ آهن رسوب در بامیان استان 130 کیلومتری غرب کابل ،

is.gdclck.ruulvis.nettny.im

دیدگاهتان را بنویسید