IPL قطعا می توانید صبر کنید به عنوان زندگی مهم تر است در حال حاضر: Suresh Raina

IPL می توانید صبر کنید تا جان میلیون ها نفر که در خط با توجه به شیوع COVID-19 همه گیر هستند را نجات داد, گفت veteran هند رودخانه Suresh Raina.

Raina در حال حاضر انجام می شود بیت خود را در این مبارزه با ویروس کشنده با اهدای ₹52 لاخ یکی از بالاترین کمک های مالی میان نخبگان ورزشکار.

در حالی که گسترش آگاهی در مورد اهمیت ماندن در منزل در حال انجام 21-day مستند در کشور از طریق رسانه های اجتماعی در 33 سال است که در تلاش برای کامل محقر به عنوان همسر خود را بازیابی از تولد فرزند دوم خود را, پسر ریو در هفته گذشته.

در شرایط عادی Raina که آخرین بازی برای هند در سال 2018 خواهد بود بازی در لیگ اما در عوض او در حال لذت بردن از پخت و پز برای خانواده اش و همچنین داخلی کمک در خانه.

از او بخواهید در مورد جام جهانی پیروزی نه سال پیش او به خاطر minutest جزئیات است که به کمک هند آسانسور آرزو جایزه پس از 28 سال. از او بخواهید در مورد IPL است که به تعویق افتاد, مارس 15 اما بعید است که در آینده نزدیک Raina می گوید: “همه چیز در مورد زندگی” در حال حاضر است.

“زندگی مهم است در این نقطه از زمان. IPL قطعا می تواند صبر کنید. همه ما باید به دنبال دستورالعمل دولت در مستند دیگری همه ما پایان یافت. زمانی که زندگی بهتر می شود ما فکر می کنم در مورد IPL. بنابراین بسیاری از مردم در حال مرگ هستند در حال حاضر ما نیاز به صرفه جویی در زندگی” Raina گفت PTI.

Raina بود که همیشه یک “مرد خانواده” اما می گوید بحران کنونی نشان داده است که چرا “ما نیاز به درک زندگی خیلی بیشتر از ما”.

“من آرامش بخش در مستند پخت و پز و صرف وقت با بچه ها. وجود دارد خیلی بیشتر به زندگی از, کریکت, لحظه های مانند این را به شما متوجه است که. با این مستند مردم باید متوجه اهمیت بودن به زمین.”

“در این زمان سه وعده غذا در روز بسیار مهم بیش از اندازه از خود و خانه و ماشین و آنچه شما می پوشند مهم نیست. چه شما و کارگران خود را در خانه انجام می دهند همان است. شما در حال غذا خوردن و تغذیه آنها را در همان زمان.”

“من استفاده می شود برای پخت و پز از خوابگاه روز, بنابراین من لذت بردن از انجام آن است. همسر (که به هنگام تولد به یک پسر بچه در هفته گذشته) و بچه هنوز دوره نقاهت خیلی خوشحال به کمک با خانواده کار می کنند.”

Raina که آخرین بازی رقابتی بود IPL نهایی سال گذشته مشغول آماده شدن برای سال 2020 نسخه در چنای قبل از این مستند در سراسر کشور اعلام شد. این مسابقات نیز قرار است به M. S. Dhoni را باز گشت رویداد.

“این خوب شد. من در آنجا به مدت دو ماه اما پس از آن این اتفاق افتاده است. رو به صرف برخی از زمان با Dhoni. او پنبه حلاجی شده تا به خوبی در شبکه, او تا به حال گرسنگی از یک younsgter. در یک جلسه او ضربه زد به مدت سه ساعت در کشش” به یاد می آورد Raina.

بحث به Raina در مورد سال 2011 جام جهانی, او شما را شگفت زده با خود تیغ تیز حافظه است.

“هر سال ما جشن می گیرند. مانند راه ما جشن هولی و دیوالی” گفت: Raina.

برای کسی که همچنین بخشی از هند 2015 تیم ملی جام جهانی از southpaw گفت: جو تیم در سال 2011 چیزی بود که او هرگز دوباره. سه نفر از چهار فرصت های او در این مسابقات در آمد گویی-outs. خود شکست نخورده 34 و 36 برابر استرالیا و پاکستان در چهارم و نیمه نهایی به ترتیب کمک تیم خود را نهایی است.

“هر تصمیم ما این بود که همه اینها به نفع ما. زهیر داداش رهبری حمله بولینگ. هر کس صحبت کردن در مورد ما قوی پنبه حلاجی شده خط, اما من می گویم او Sachin Tendulkar بولینگ بخش گرفتن ما دستیابی به موفقیت در هر زمان. سپس بزرگترین سهم در آمد از Yuvraj که در زمان درها به پایان رسید و بازی ها” Raina از روی علاقه recollected.

هند بودند تعقیب 275 در همه مهم نهایی در Wankhede اما Raina گفت: فشار زیاد تر در بازی قبلی مقابل پاکستان در محلی که در آن نخست وزیران دو کشور تبدیل شده تا برای اضافه کردن به منظره.

وهاب ریاض پر شور طلسم معکوس نوسان کاهش داده بود هند به 187 برای 5 اما Raina batted با دم به این تیم به 260 که ثابت شود کافی است.

“وجود دارد بسیار اتفاق می افتد در خارج از. ما تا به حال سقوط با وهاب بولینگ درخشان اما حتی پس از آن ما باقی مانده است آرام و کمک به یکدیگر.”

حتی در فینال هند در یک نقطه از زحمت در 31 دو با Ganesh raina vijay and Sachin Tenduklar پشت در کلبه. اما Raina گفت نه برای یک بار که این تیم آن را احساس می تواند از دست دادن بازی.

“حتی اگر سریلانکا قرار داده و به چالش کشیدن کل همه آرام در اتاق پانسمان. کسی که در حمام, کسی بود, یخ, داخل حمام, کسی را خوردن و در عین حال هر کس به فکر کردن در مورد این جایزه هر کس در منطقه خود را و هیچ کس به صحبت کردن با یکدیگر.

“وجود دارد فقط یک هدف و آن را به نفع خود جایزه. وجود قطره پین سکوت زمانی که Sachin paaji کردم اما ما همچنان آرام است. شما باید را دیده اند راه Gautam Gambhir (که 97) وارد میشه بعد raina vijay را اخراج. او با اعتماد به نفس

“دیدن زبان بدن خود را من فکر کردم او می خواهد برنده ما در جام جهانی است. Dhoni (که ساخته شده 91) آمد جلوتر از یک فرم Yuvraj است که من تماس بگیرید اما Dhoni گفت: Gary کیرستن (مربی) است که او می تواند بازی Muralitharan و بنابراین او رفت.

“من هنوز هم به یاد داشته باشید همه چیز به وضوح” او به این نتیجه رسیدند.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

دیدگاهتان را بنویسید