IRCTC Dakshin بهارات Yatra از مارس 8

بهارات دارشان ویژه گردشگری قطار برای Dakshin بهارات Yatra است که عمل IRCTC منطقه مرکزی جنوبی سکوندربد از برہمپر (Odisha) به زیارت مراکز در جنوب هند از طریق ویساکاپاتنام (از 8.

اعلام کرد این در یک کنفرانس رسانه های اینجا در جمعه مشترک مدیر کل (گردشگری), هندی, راه آهن پذیرایی و گردشگری شرکت (IRCTC) Ltd. N. Sanjeevaiah گفت که 10 شب و 11 روز سفر آغاز خواهد شد در برہمپر در مارس 8 شب و وارد در ویساکاپاتنام در نیمه شب. مکان های تحت پوشش عبارتند از: Srirangam معبد در Tiruchirapalli, Bruhadeeswara معابد در تانجاوور, رمسورم (برای گرفتن حمام در دریا) دارشان از Ramanathaswamy بازدید به Meenakshi امان و Sundareshwarar معابد در مادورای Kumari امان معبد یادبود گاندی و Vivekananda سنگ یادبود در Kanyakumari Padmanabhaswamy در Trivandrum پورام, Kamakshi معبد در کنچیپورم, darshan از خداوند Venkateswara در تیروپاتی و سری Kalahasthi معبد.

ویژه توریستی قطار را متوقف در پلسا, Srikakulam, Viziangaram ویساکاپاتنام, تونی, Samalakot, راجاماهندری, الورو ویجیاوادا اونگل, Nellore و رنیگونتا برای حباب و بیتمرينی. آن خواهد شد که 12 خواب یکی از AC 3 ردیف مربی و یک شربت خانه ،

بسته های تعرفه ای برای جای خواب کلاس ₹10,395 و برای AC 3 ردیف کلاس ₹12,705. این بسته شامل: شب اقامت/تازه در Dharmashalas سالن خوابگاه در چند های صورت, صبح چای/قهوه, صبحانه, ناهار, شام و 1 لیتر آب آشامیدنی در روز غیر AC حمل و نقل جاده. IRCTC ارائه خواهد شد اسکورت و امنیت در قطار.

“بسته تور یک مزیت برای شهروندان ارشد به عنوان آنها مطمئن باشید از یک بدون هیچ زحمتی رایگان سفر. تور اسکورت خواهد شد مراقبت از نیازهای خود را در طول سفر و توشه خود را خواهد شد مراقبت از امنیت کارکنان. بسته بودن طولانی برای ترویج مردم به دانستن فرهنگ خود را با بازدید از اماکن زیارتی و گردشگری اهمیت” آقای Sanjeevaiah گفت.

یکی بیشتر بهارات دارشان راه آهن yatra بود که برنامه ریزی شده به راجستان از ویساکاپاتنام در ماه اکتبر این سال است. پرواز بسته بودند نیز در حال برنامه ریزی برای کشمیر Amarnath, له و لاداخ از ویساکاپاتنام او اضافه شده است.

ویساکاپاتنام ایستگاه راه آهن مدیر Rajagopal و IRCTC منطقه افسر ویساکاپاتنام چاندرا موهان حضور داشتند.

کسانی که به قصد سود بسته تور می توانید با ما تماس بگیرید IRCTC در ویساکاپاتنام بر روی تلفن همراه Nos. 82879 32318 و یا در تلفن ثابت 0891-2500695 یا ورود به www.irctctourism.com برای جزئیات بیشتر.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

دیدگاهتان را بنویسید