انزوا و همه در این بازی برای Harikrishna

استاد بزرگ P. Harikrishna احساس مستندات و شرایط اضطراری در سراسر جهان ممکن است در واقع discomfit یک بازیکن شطرنج برای آنها ترجیح می دهند در انزوا به هر حال!

“اما این نوع از انزوا است که قطعا لذت بخش, برای, بسیار وجود دارد عدم قطعیت در سراسر جهان,” او می گوید.

حامیان’ مخمصه

“و هنگامی که آن را می آید به مسابقات من فکر می کنم آن را به یک مقدار زیادی از زمان برای حامیان مالی به تجدید قوا و بازگشت به میزبانی رویدادهای ورزشی, یک بار این وضعیت را بهبود می بخشد,” او می گوید.

“من آموخته اند که بسیاری از حامیان مالی نه تنها در شطرنج دچار ضرر و زیان بزرگ. آن را نمی توان گفت که چگونه بسیاری از آنها می یابند و چگونه به سرعت. ورزشی خواهد بود به شدت ضربه به دلیل تاثیر بر اقتصاد” گفت: Harikrishna در یک منحصر به فرد چت با هندو از پراگ که در آن او تا به شده است اقامت پس از سال 2018 پس از ازدواج با Nadezda Stojanovic به صربی شطرنج نابغه.

“بله, ما باید خوشبین و امیدوار از بهبود چشمگیر وضعیت. اما دوباره که آسان نیست با توجه به این coronavirus آمار اقتصاد جهانی بسیار بد” او گفت:.

هند سوم بالاترین امتیاز بازیکن پس از Viswanathan آناند (2753) و Vidit Gujrati (2726) و سابق جهان junior قهرمان نیز آن را احساس عجیب و غریب بود نامزدها مسابقات در روسیه بود که در یک زمان تنها رویداد ورزشی برگزار می شود اما آن را نیز لغو شده متعاقبا پس از هفت دور.

“من احساس آنها باید حتی شروع آن است. آن را به عنوان اگر ما انتظار دارند همه چیز را بدتر کند اما نکات وجود دارد. شاید هیچ کس به طور کامل درک وخامت اوضاع” او استدلال.

“این واقعیت است که وجود دارد و دو چینی بازیکنان در نامزدها مسابقات و خانواده خود را بیش از حد شده اند که نگران حال توسعه وضعیت” Harikrishna گفت.

تجربه جدید

اما نامزدها نیز ارائه 33 ساله حیدرآباد اولین بار تجربه — commentating برای یک وب سایت.

“در آخرین مسابقات قهرمانی جهان من انجام داده بود تفسیر, اما آن را بیشتر از یک خلاصه ای از روز را به بازی. در اینجا من مجبور به انتخاب بازی از روز را در عمق تجزیه و تحلیل. راستش من لذت می برد آن را به طور کامل” جهان شماره 27 گفت.

“من در تماس با من بازی با تشکر از تکنولوژی های موجود و شرکت همسر من (او به عنوان یک بازیکن شطرنج). اما رک و پوست کنده این زمان به فکر می کنم از مسابقات. ورزش ثانویه زمانی که تمام جهان در حال مبارزه برای بقا است. من صمیمانه دعا کنید همه چیز درست خواهد شد به زودی” هری نتیجه گیری از آنچه که در حال حاضر خود را خانه دوم.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

دیدگاهتان را بنویسید