اسرائیل رئیس جمهور به درخواست نتانیاهو از رقیب Benny Gantz برای تشکیل دولت

رهبر مخالفان Benny Gantz خواسته خواهد شد که برای تشکیل یک دولت جدید اسرائیل به رئیس جمهور گفت: در روز یکشنبه, مارس 15, افزایش شانس خود را از برکناری جانباز بنیامین نتانیاهو نخست وزیر.

این ضربه ای بود که به آقای نتانیاهو است که زندگی سیاسی در میان بی سابقه ای بن بست سیاسی و جنایی کیفرخواست برای فساد که او را انکار می کند.

اما هنوز معلوم نیست که آیا آقای Gantz را میانه رو آبی و سفید حزب می تواند فرار از یک بن بست است که مشخص شده است توسط سه مجمل انتخابات در کمتر از یک سال.

همچنین بخوانید: توضیح داده شده | چرا اسرائیل برگزاری آن انتخابات در یک سال ؟

آقای نتانیاهو 70 است اسرائیل طولانی ترین خدمت رهبر شده است و سرفصل های این کشور در تلاش برای مبارزه با کروناویروس.

اما سال گذشته او دو بار سعی کردم unsucccessfully به قرار دادن با هم ائتلاف حاکم.

و در روز یکشنبه آقای Gantz برنده پشتیبانی از دو کلید احزاب پیشرو پرزیدنت رئوبن ریولین به می گویند که او را به اولین فرصت در تشکیل دولت پس از آخرین انتخابات در تاریخ 2 مارس.

سرمقاله | مزیت نتانیاهو: اسرائیل را در انتخابات 12 ماه

“فردا حدود ظهر جمهور تعیین خواهد کرد که وظیفه تشکیل دولت را به رئیس (آبی و سفید پارتی) Benny Gantz” آقای Rivlin دفتر در بیانیه ای گفت.

وی در پایان یک روز که در آن آقای Rivlin برگزار شد رایزنی با تمام احزاب در 120 کرسی پارلمان اسرائیل کنست.

“در پایان, مشاوره, 61 عضو کنست توصیه کرده بود… Benny Gantz, به عنوان مخالف به 58 نفر از اعضای کنست که توصیه کرده بود که نخست وزیر فعلی و رئیس حزب لیکود, MK, بنیامین نتانیاهو” در بیانیه ای گفت:. یک عضو مجلس به هیچ توصیه.

بعید همکاران

به عنوان چیز ایستاده یک Gantz ائتلاف به احتمال زیاد باید بیمه دو دشمنان تلخ که هر دو تایید او.

یکی مفصل لیست ائتلافی از نمایندگان مجلس اسرائیل که از 21 درصد اقلیت عرب و از سوی دیگر افزایش تدابیر سابق وزیر دفاع آویگدور لیبرمن را راست Yisrael Beiteinu.

آقای نتانیاهو 70 بود که با توجه به محاکمه این پنج شنبه اما coronavirus اضطراری ترویج محدودیت تجمعات که با تاخیر شروع رسیدگی به اتهام رشوه خواری و تقلب و نقض اعتماد اتهامات عنوان شده علیه. او هرگونه تخلف متهم دشمنان خود را از یک تعقیب.

آقای نتانیاهو پیشنهاد شش ماه “اورژانس ملی” دولت به رهبری او برای مقابله با کروناویروس بحران است.

آقای Rivlin ابراز حمایت از دولت وحدت ملی برای شکستن بن بست. اما آقای Gantz ساخته شده است که موضوع را از آقای نتانیاهو شخصیت در طول مبارزات انتخاباتی شده است, سرد در teaming تا با رقیب خود.

آقای لیبرمن گفت: “ما توصیه می کنیم Benny Gantz برای یک دلیل ساده. در انتخابات قبلی ما گفت: مهم ترین چیز بود که برای جلوگیری از یک چهارم انتخابات است.”

و مشترک فهرست سر Ayman عوده گفت: عرب ائتلاف رای دهندگان گفته بود “یک قاطعانه” نه “به یک جناح راست و دولت بنیامین نتانیاهو”. آقای عوده گفت: بلوک خواهد برای پیوستن به یک دولت به رهبری آقای Gantz اما به طور بالقوه می تواند با ارائه آن به اندازه کافی رای به حکومت.

حدود یک پنجم از شهروندان اسرائیلی در حال اعراب فلسطینی توسط میراث اما اسرائیل با تابعیت. دولت اسرائیل تا کنون شامل یک حزب سیاسی.

آقای نتانیاهو اعلام کرد که روز یکشنبه که او تا به حال آزمایش منفی برای کوروناویروس.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

دیدگاهتان را بنویسید