ایتالیا به فوریت به دنبال خروج امن از مجازات مستند

ایتالیا coronavirus بیماری همه گیر ممکن است کاهش اما منتقدان هشدار می دهند که دولت در حال سقوط است به طور جدی در استراتژی برای لغو مجازات مستند در سراسر کشور و راه اندازی مجدد اقتصاد است.

تقریبا 12,500 که مردم از این ویروس تا کنون با توجه به داده های رسمی.

با وجود کاهش در مرگ و عفونت نرخ های دولت توسعه یافته از لحاظ اقتصادی فلج کننده مستند تا “حداقل” اواسط ماه آوریل بیش از ترس از باد دوم است.

اما فقر و بیکاری تعداد در حال حاضر بالا رفتن سرسام آور. تحلیلگران هشدار داده اند که منطقه یورو سومین اقتصاد رنج می برند آن بدترین رکود اقتصادی در دهه متعاهد شش درصد در سال 2020 باید مستند آخرین طریق ممکن است.

“این وحشتناک مجبور به انتخاب بین قرار دادن اقتصاد در یک گوشه و یا در معرض بسیاری از مردم به خطر مرگ” ایالات متحده متخصص پل رومر گفت: ایتالیا Fatto Quotidiano روزانه چهارشنبه.

دولت باید “معتبر برنامه ای برای لغو خاموش کردن خیلی زود در حالی که تضمین ایمنی کارگران حتی اگر ویروس هنوز وجود دارد” گفت: شرکت برنده 2018 جایزه نوبل اقتصاد است.

ایتالیا با کسب و کار لابی Confindustria گفت: هر اضافی هفته فراتر از پایان ماه مه می تواند اقتصاد کوچک اضافی 0.75 درصد — میلیارد یورو در هفته.

نخست وزیر جوزپه کونته گفت: رهبران اپوزیسیون گفت: “ما باید طرح بازگشت به حالت عادی و باید آن را به تدریج انجام می شود و باید اجازه می دهد هر کس در نهایت به بازگشت به کار با خیال راحت.” اما او هنوز به انتشار یک طرح.

وزیر دارایی روبرتو Gualtieri گفت: رکود اقتصادی پیش بینی شد “واقع بینانه” اما هشدار داد در برابر پریدن تفنگ در کاهش این مستند گفت: “این دقیق تر و کارآمد ما در مبارزه با این بیماری همه گیر هر چه زودتر ما می توانید راه اندازی مجدد”.

گروه خود را برنامه ریزی اقتصادی حمایت از اقدامات با ارزش 500 میلیارد یورو او در مصاحبه ای گفت:.

با توجه به آمار رسمی بیش از 100 ، 000 نفر آلوده شده اند در ایتالیا پس از همه گیری آغاز شد اما کارشناسان می گویند وجود دارد می تواند در هر نقطه بین 700,000 و شش میلیون نفر به 10 درصد از جمعیت.

که می تواند به معنای تعداد زیادی از مردم در حال حاضر این ویروس بدون رنج می برند علائم و می تواند بازگشت به کار.

به عنوان morgues سرریز و ترس حاکم بود, احزاب مخالف تا حد زیادی پیشتر انتقاد از دولت است. اما با یک خبر خوب در عفونت نرخ سابق ماتئو رنتسی نخست وزیر را شکسته و با صفوف به اصرار توده تست انجام می شود برای پایان دادن به مستند.

“ما باید به زندگی با COVID-19 ماه ها و شاید سال است. کسانی که به شما بگویم در غیر این صورت در حال دروغ گفتن است. ما نمی توانیم اقامت قفل شده در داخل خانه برای سال, ما باید در پیدا کردن یک راه برای خارج با خیال راحت و با کار در چهارچوب قوانین” او گفت:.

آقای رومر به نام “یک سیاست هوشمند انزوا که بدان معنی است که مردم بارها و بارها تست شده یک بار در هر دو هفته”.

کسانی که تست منفی کار می کنند; کسانی که نمی باقی می ماند در انزوا.

“شما نیاز به آزمایش در مقیاس بزرگ… برای حداقل دو سال. و آماده برای پیدا کردن از طریق آزمون کسانی که (از آنجا) تبدیل مسری است چرا که این ویروس در خواهد آمد (ایتالیا) از دیگر نقاط جهان است.”

“در گذشته جنگ های کشورها, بسیج, تولید, تولید تجهیزات جدید. آنها باید برای انجام این کار دوباره. هر کشور در اروپا است که به اندازه کافی غنی و توسعه یافته به اندازه کافی به آن را انجام دهد.”

ایتالیا آزمایش خون قادر به سرعت شناسایی که دارای ویروس و آنتی بادی, اما آنها هنوز در فاز آزمایشی به گفته گیدو Marinoni سر از پزشکان اتحادیه در سخت ضربه برگامو در این کشور ،

چنین آزمایش خواهد ارائه اطلاعات مهم در “جمعیت موقت ایمنی به ویروس” او گفت:.

اما با توجه به ایتالیایی virologist روبرتو Burioni آزمون تنها نشان آنتی بادی بعضی از 14 روز پس از عفونت است. “ما هنوز نمی دانیم چه حد از آن دفاع آنتی بادی ارائه,” او گفت:.

هنگامی که این بیماری همه گیر کند که تعداد کمی از مردم هنوز هم آلوده “می تواند پا زدن شروع تازه و شکوفایی, و ما می تواند به جایی که ما شروع به” آقای Marinoni هشدار داد.

و نه خواهد شد از دیدن کمتر به طور جدی بیمار coronavirus بیماران کاهش فشار در بیمارستان بلافاصله.

رایگان تخت خواهد رفت کسانی که قادر به دریافت یکی قبل از. بیشتر مردم در حال مرگ بوده اند در خانه و یا در خانه های مراقبت از در بیمارستان آقای noni گفت.

“ما تنها می توانید یک نفس تا زمانی که کل کشور بسته است چرا که در غیر این صورت موارد ظهور دوباره” او گفت:.

“نگرانی این است که درست است که زمانی که همه چیز به خوبی می رود, اشتباهات در شروع این بیماری همه گیر در حال تکرار شود.” ویروس کانون است که ایتالیا را ثروتمند شمالی در حالی که فقیر جنوب شده است و نسبتا در امان ماند.

باید این ویروس بازگشت و عود در جنوب ترس است که بیمارستان های ضعیف از سال دردناک و کاهش فساد می شود غرق شده است.

هولگر Schmieding اقتصاددان ارشد در Berenberg گفت: AFP دیگر مستند در حال حاضر انجام می دهد کمتر آسیب به اقتصاد از عود پایین خط.

“معادله نسبتا ساده است,” او گفت:. “ایتالیا نیاز به کاهش گسترش ویروس به سرعت در سیستم بهداشت و درمان می تواند در مقابله با, و است که به نظر نمی رسد به این مورد نشده است”.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

دیدگاهتان را بنویسید