“این در مورد افرادی که حس ناامیدی’

رشد در 80s و 90s فیلمنامه نویس-تهیه کننده Monty شارما (با عنوان NH 10, Udta Punjab و Sonchiriya پشت سر او) می گوید هندو بیش از یک مصاحبه تلفنی چگونه از رسانه ها استفاده می شود فرهنگی در دستور کار گذارنده روز. امروز همراه با این کشور در روزنامه نگاری چشم انداز تغییر کرده است. چهارمین رکن دموکراسی هند است خندید در stringently نقد و lampooned او به ما می گوید. این یکی از موضوعات Sharma به کاوش در نه قسمت سری اصلی Paatal Lokکه او ایجاد کرده است برای آمازون نخست تصویری. تولید شده توسط تخته سنگ پاک فیلم نشان می دهد همچنین علائم دیجیتال اولین بازیگر آنوشکا شارما به عنوان تهیه کننده است.

جرات و افتخار

تمرکز در noir سری است صادقانه پلیس بازرس Hathi Ram Chaudhury بررسی ترور در یک روزنامه نگار شناخته شده. چهار مظنون و گذشته خود را به او منجر به کوچک تاریک که در آن هیچ چیز چیزی است که به نظر می رسد. “این در مورد افرادی که داستان به طور کلی گفت نه… همه آنها یک حس ناامیدی و… آن را در مورد یک پلیس است که این یکی از آخرین شات در هر احترام و یا شکوه می گوید:” Sharma.

او ادعا می کند که سری به او آمد از منابع متعدد. “تم های مختلف مورد بحث قرار گرفت در این نویسندگان “اتاق” او می گوید. ایده اساسی این است که آزادانه با الهام از Tarun Tejpal کتاب داستان من بازی Assassins. “من هم می خواستم به کشف پلیس دهلی و جرم و جنایت و بررسی زاویه” او می گوید. این “بزرگ الهام” پس از آن بوده است HBO جرم و جنایت, درام, سری سیم ایجاد شده توسط David Simon.

اجتماعی تقسیم

با Paatal Lok Sharma تلاش می کند به فراتر از آن. “من می خواستم به کشف خطوط گسل از کلاس و عنوان آمد, از این ایده,” او می گوید. سه اساطیری realms—طراحی شده گلستان (آسمان), dharti (زمین) و paatal (اموات)—سپس تبدیل به فضاهای به رعایت این کلاس تفاوت های بومی به جامعه هند. او با اشاره به کاست و مذهبی تقسیم به عنوان به خوبی. چه rankles Sharma طبقه بندی ساخته شده به همه چیز مانند یک بسته از کارت های چگونه شما هنوز هم ممکن است پل دیگر تقسیم می کند ولی به نظر می رسد به رشد خود کاست و یا دین. “این دنباله دار در سراسر غیر ممکن است به چشم پوشی از” او می گوید.

این یک موضوع است که طنین انداز به خصوص در دوره فعلی از بحران ما در زمانی که همه ما در حال تلاش برای ایجاد حس از یک وضعیت جدید ما در گیر کرده. “آنچه مرا آزار میداد به خصوص وقتی است که این بیماری همه گیر در زمان, مذهبی, به نوبه خود,” او می گوید. آن را نیز منحرف و بدبینانه تحقق است که با وجود همه ترس بدترین مورد آنچه در جهان تبدیل خواهد شد پست COVID-19 مردم نیست ، “اگر ما نمی توانیم از شر آن [تقسیم] در حال حاضر آن را هرگز دور” او می گوید:

برای Sharma, حوادث که مزاحم و مجذوب او هستند و آنچه او دوست دارد کاوش با کار. “این خواب من و قرار من روی میز” او می گوید. بزرگتر تلاش است برای گفتن آن در تعامل با فرمت. “آن را ندارد عمق arthouse سینما آن را نه یک رساله. بیشتر جریان اصلی من نوشتن تعداد زیادی از مردم من رسیدن به” او ادعا میکند.

فضا و متوسط

عنصر دیگری است که شارما می بیند به عنوان یک زنجیره در کار خود تا کنون است این ایده که قادر به کشف یک locale. “این ایده از فضا بسیار مهم است برای من. اگر یک داستان را می توان در جای دیگر پس از آن است که ارزش نوشتن برای من. NH 10 نمی تواند مجموعه ای در Goan بزرگراه. شما می توانید پنجاب از Udta Punjab. Chambal انتگرال به Sonchiriya,” او می گوید. Paatal Lok حرکت بین دهلی و پنجاب و ملی ویتنام هانوی که همه مکان های شارما می داند و یا بازدید و تحقیق در.

این حرکت بزرگ شده است به حرکت به دور از دنیای سینما را که از فرم سری. “سینما همیشه من را مجذوب در حالی که در حال رشد است اما این شده است به عنوان شاد و رضایت بخش است. مثل نوشتن یک رمان است. من به آن می چسبد در حالی که” او می گوید.

شارما نیز تولید خلاق برای Prosit Roy پري. روی یکی از مدیران Paatal Lokدیگر اینکه Avinash آرون (Killa) آنها Sharma ملاقات کرده بود فقط یک بار در یک جشنواره ادبیات در Chandigarh چند سال پیش. تجربه شده است و همه چیز در مورد همکاری خلاق, یادگیری و همچنین ترویج دانش و ایجاد و گفتن یک داستان با هم در بهترین راه ممکن است. نوشتن است که اغلب در مورد دادن فرزند خود را به دور به مدیر. برای سری شارما در بر داشت خود را به مراتب بیشتر درگیر. “مثل این بود که یک ماما اطمینان حاصل کرد که کودک می آید اشکالی ندارد” او صرفا.

Paatal Lok قطره در آمازون نخست تصویری on May 15

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

دیدگاهتان را بنویسید