ژاکلین فرناندز دعوت هند به رقص از خانه

بازیگر ژاکلین فرناندز قرار است برای راه اندازی یک آنلاین مسابقه رقص به نام خانه رقصنده. آن را به یک فرصت برای دوستداران رقص به نمایش گذاشتن حرکت خود را از راحتی از خانه خود را. این هنوز از خلبان قسمت میله میله برای 25 مه در دیزنی+ Hotstar.

“من وجد آمدیم برای راه اندازی این منحصر به فرد مسابقه رقص , صفحه اصلی, رقصنده. به عنوان یک علاقه مندان تناسب اندام رقص به من می دهد عجله آدرنالین در حالی که همچنین کار به عنوان یک شکل از درمان برای بدن و ذهن و روح” گفت: ژاکلین.

“این نشان می دهد علاقه مندان به رقص یک پلت فرم به نمایش گذاشتن استعداد خود را از راحتی از خانه خود را به میلیون ها نفر از بینندگان. به عنوان ما سعی می کنیم و کنار آمدن با واقعیتهای اجتماعی فاصله آن زمان به از بند باز کردن خلاق ما غرایز و رقص راه ما را به آرزو جوایز در صفحه اصلی رقصنده هر هفته,” او اضافه شده است.

بازیگر Karan Wahi خدمت خواهد کرد به عنوان میزبان نشان می دهد.

“در حالی که من میزبانی یاد رقص نشان می دهد در گذشته من بسیار هیجان زده به میزبانی خانه رقصنده چون من انجام نداده اند هر چیزی شبیه به این. همه ما در حال تنظیم به صرف زمان زیادی را با خانواده و انجام کارهای داخلی در حالی که ما در خانه هستید” گفت: Karan.

“ما به شدت نیاز به رسانه ها بیان و خانه رقصنده است که فقط فرصت. رقص چنین بخش بزرگی از فرهنگ ما و این نشان می دهد شما در قرعه کشی با خام آن تجدید نظر شود,” او اضافه شده است.

برای شرکت در نشان می دهد شرکت کنندگان می توانند برای ورود به دیزنی+ Hotstar, برنامه, انتخاب موضوع این هفته را انتخاب کنید و هر یک از قبل لود آهنگ به ارسال های مربوطه خود را از 60 به 90 دوم فیلم رقص در microsite. بینندگان داده خواهد شد و این فرصت را به رای دادن به برندگان. پوشا پنج هفته وجود خواهد داشت یک جایزه نقدی ₹4 lakhs برای grabs در هر هفته.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

دیدگاهتان را بنویسید