جامو و کشمیر راه اندازی وب پورتال تلفنی به تسهیل حرکت مردم رشته

در جامو و کشمیر دولت راه اندازی یک پورتال وب برای کمک به ساکنان آن رشته در دیگر نقاط کشور با توجه به این رمان coronavirus ناشی از مستند سخنگوی رسمی گفت.

پورتال jkmonitoring.nic.در به روز رسانی به کسانی که ثبت نام و همچنین اجازه می دهد تا یک فرد برای بررسی وضعیت برنامه برای تسهیل سفر بازگشت به خانه, او گفت:.

همچنین بخوانید: J&K دانش آموزان احزاب نا امید بیش از SC جهت در اینترنت با سرعت بالا

“وب پورتال در حال حاضر به روز شده است با جزئیات از افراد که در حال حاضر ثبت نام از طریق www.jktpo.in. کسانی که ثبت نام کرده اند می توانید پیگیری پیشرفت خود را در برنامه” سخنگوی گفت.

در حالی که تعداد زیادی از مردم از نزدیک متحده بازگشته اند به قلمرو اتحادیه وجود دارد بسیاری از کسانی که در صف برای انجام سفر با قطار به خانه برگشت.

او گفت که “ترتیبات ساخته شده برای قطار از ایستگاه های مختلف در سراسر کشور”.

“قطار از کشورهای مختلف مانند ماهاراشترا تامیل نادو Telengana آندرا پرادش آسام (برای کل شمال شرق), Jharkhand, بیهار لزبين بنگال غربی گجرات راجستان و بسیاری از مکان ها در اوتار پرادش در حال برنامه ریزی در طول چند روز آینده” سخنگوی گفت.

همچنین بخوانید: مجبور به ترک سرینگر کارگران مهاجر از بیهار در صورت نامشخص زمان

او گفت: بیش از یک قطار در حال برنامه ریزی شده از یک ایستگاه اگر تعداد رشته افراد بزرگ است.

سخنگوی گفت: به عنوان و هنگامی که یک فرد تبدیل می شود به هیئت مدیره قطار او اطلاع داده خواهد شد از طریق اس ام اس. هر کس را دریافت کنید و جایگزین وجود دارد بدون نیاز به وحشت او گفت:.

در علاوه بر این به پورتال وب سایت اختصاصی 24X7 COVID-19 تلفنی ‘0191-2466988’ راه اندازی شده است. مردم می توانند اطلاعات مربوط به ترتیبات ساخته شده برای حرکت خود را در اینجا بیش از حد, او گفت:.

به تنظیم رسیدن به فعال کردن تست و کنترل گسترش از COVID-19 پورتال اجازه می دهد تا دولت به صدور مجوز برای سفر به افراد و گروه ها به عنوان در هر ظرفیت.

عبور می کند برای چنین جنبش از جمله از طریق جاده هستند صادر شده توسط مناطق دادستانی به عنوان در صفحه اصلی دستورالعمل وزارت.

پورتال دریافت کرده است بیش از 2,156 بازدید در طول دو ساعت با تقریبا 50 درصد برای دانلود این مجوز توسط دولت J&K, او گفت:.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

دیدگاهتان را بنویسید