ژاپن دادستان دیده می شود نزدیک به آبه واریز بیش از قمار رسوایی

بالا, ژاپنی, دادستان دیده می شود به عنوان نزدیک به نخست وزیر شینزو آبه ارائه استعفای خود را روز پنج شنبه پس از یک مجله گزارش او قمار در فال ماهجونگ با طفره رفتن از اقامت در خانه درخواست در طول یک coronavirus وضعیت اضطراری.

رسوایی مربوط به Hiromu Kurokawa سر از توکیو بالا دادستان دفتر ظاهر چهارشنبه پس از محبوب هفتگی مجله Shukan Bunshun گفت: او با بازی فال ماهجونگ برای پول در خانه یک خبرنگار روزنامه دو بار در ماه مه.

وزیر دادگستری Masako موری به خبرنگاران گفت که آقای Korokawa تنبیه شد پس از بررسی و تایید اتهامات علیه او. آقای Kurokawa ارائه استعفای خود را خواهد بود که به طور رسمی توسط دولت تایید شده در جمعه موری گفت.

بازی فال ماهجونگ برای پول سر از دفتر دادستان است و “بسیار نامناسب و تاسف بار” آقای موری گفت.

قمار غیر قانونی در ژاپن با چند استثنا. فرار یک stay-در-خانه درخواست کرده است.

آقای Kurokawa در مرکز بسیار بحث برانگیز لایحه تحت فشار قرار دادند توسط آقای آبه حاکم حزب لیبرال دموکرات است که به دنبال گسترش سن بازنشستگی اجباری عمومی دادستان در حالی که اجازه می دهد دولت به نفوذ قرار ملاقات خود را.

در ژانویه آقای آبه در کابینه به تاخیر افتاد آقای Kurokawa برنامه ریزی شده در فوریه بازنشستگی با تغییر و تفسیر قانون اول همیشه در حال گسترش از یک دادستان بازنشستگی. مخالفان گفته اند که پسوند است که به منظور نگه داشتن آقای Kurokawa به طوری که او می تواند جایگزین فعلی دادستان کل است که در مجموعه ای به بازنشسته در این تابستان.

آقای آبه در دولت تصمیم به خروج این لایحه پس از یک طوفان از تظاهرات در شبکه های اجتماعی انتقاد آقای آبه برای تداخل با دموکراسی است. هنرمندان و افراد مشهور که به ندرت انتشار بیانیه های سیاسی پیوسته اند در تمرکز توجه عمومی بیشتری در این موضوع است. مخالفان همچنین با انتقاد آقای آبه دولت برای هزینه کردن در چنین لایحه که آن را باید کار در حمایت از اقدامات برای کسانی که از دست داده اند شغل و یا درآمد در حالت اضطراری است.

دادستان سابق نیز جلو آمد به تقاضای وزارت دادگستری پرتاب این لایحه که اجازه می دهد نفوذ سیاسی بر آنها تکان دادن خود بی طرفی و اعتماد عمومی است.

آقای آبه همواره هرگونه طرفداری و یا روابط شخصی با آقای Kurokawa.

بعد پنج شنبه آقای آبه گفت که او به طور جدی در زمان انتقاد در برابر این لایحه است. “این ضروری است که ما با گوش دادن به نظرات مردم است,” او گفت:.

منفور لایحه و قمار رسوایی می تواند معامله بیشتر از شکست آقای آبه که در حمایت از اعتبار افتاده اند زیر 40% به عنوان عمومی شده است به طور فزاینده ای ناراضی با حمایت اقتصادی میان بیماری همه گیر کوروناویروس به عنوان بیش از حد کوچک و بیش از حد آهسته است.

توکیو شده است تحت یک coronavirus اضطراری با مردم درخواست به ماندن در خانه و حفظ اجتماعی فاصله.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

دیدگاهتان را بنویسید