جانسون و جانسون برای جلوگیری از فروش تالک مبتنی بر پودر بچه در ایالات متحده و کانادا

Johnson & Johnson روز سه شنبه اعلام کرد که این امر جلوگیری از فروش آن تالک بر اساس نوزاد جانسون پودر در ایالات متحده و کانادا و تصمیم گیری پس از یک مصرف کننده محصولات “نمونه کارها ارزیابی مجدد مربوط به COVID-19.”

بهداشت و درمان ایالات متحده کنگلومرا گفت: آن را باد پایین فروش این محصول است که باعث می شود تا حدود 0.5 درصد از آن به مصرف کننده ایالات متحده بهداشت و درمان کسب و کار در ماه های آینده, اما که خرده فروشان همچنان برای فروش موجود موجودی.

J&J چهره بیش از 16,000 دعاوی از مصرف کنندگان مدعی تالک محصولات از جمله نوزاد جانسون پودر ناشی از خود سرطان است. اکثر انتظار قبل از ایالات متحده در منطقه قاضی در نیوجرسی.

پرونده های حقوقی ادعا می کنند که این شرکت تالک محصولات شده اند آلوده به آزبست شناخته شده سرطان زا. J&J در آن گفت: “همچنان صبورانه اعتماد به نفس در ایمنی تالک بر اساس جانسون و پودر بچه” با استناد به “دهه از مطالعات علمی است.”

در آوریل نیوجرسی قاضی حکم داد که هزاران نفر از شاکیان که ادعا می کنند که J&J را تالک محصولات باعث سرطان می تواند به جلو با خود ادعا می کند اما در صورت محدودیت در چه شهادت متخصص اجازه خواهد داشت در محاکمه.

J&J در ماه دسامبر گفت: آن تست بدون آزبست در آن پودر بچه پس از تست های انجام شده توسط سازمان غذا و داروی آمریکا کشف مقدار بسیار کم. FDA تست باعث J&J به یاد یکی از بسیاری از نوزاد جانسون پودر در ماه اکتبر.

“تقاضا برای تالک-بر اساس نوزاد جانسون پودر در شمال امریکا کاهش پیدا کرد با توجه به تغییرات در عادات مصرف و سوخت اطلاعات غلط در سراسر ایمنی محصول و یک رگبار گلوله ثابت دادخواهی تبلیغات” J&J در بیانیه ای گفت.

J&J شناخته شده است برای چندین دهه است که آزبست در کمین آن تالک, رویترز گزارش داد در اواخر سال 2018 است. داخلی شرکت سوابق دادگاه شهادت و شواهد دیگر نشان می دهد که حداقل از سال 1971 تا اوایل 2000s شرکت فرآوری تالک به پایان رسید و پودر گاهی اوقات آزمایش مثبت برای مقدار کمی از آزبست.

J&J بارها گفت که آن تالک محصولات امن هستند و این دهه از مطالعات نشان داده اند آنها را به آزبست رایگان است و آنها به سرطان ایجاد نمی کند.

J&J گفت: آن را ادامه خواهد داد به فروش آرد ذرت مبتنی بر پودر بچه در آمریکای شمالی و که آن را به فروش هر دو تالک – و آرد ذرت-بر اساس محصولات در بازارهای دیگر در سراسر جهان است.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.net

دیدگاهتان را بنویسید