Jonita Gandhi و Ashwin Adwani الکترونیکی تفسیر عامیانه و کلاسیک برای از دست داستان

هند EDM اواز یا موسیقی دو نفری از دست داده و داستان را منتشر کرده single ‘مای ni meriye’ شامل Jonita Gandhi و Ashwin Adwani. آهنگ تازه تفسیر عامیانه آهنگ, ‘چمبا’.

صحبت در مورد آهنگ از دست داد داستان که شامل Prayag مهتا و Rishab Joshi گفت: “این یک مسیر خاص برای ما به عنوان آن را با دو تا از مورد علاقه ما خوانندگان و همچنین دوستان Jonita و Ashwin. ‘مای ni meriye’ یک آهنگ های محلی با قوی هندی با احساس به آن. ملودی آرامش بخش هستند با رها کردن است که اجازه می دهد تا صدای ما به خو کلاسیک, هندی, ابزار. احساس آهنگ همراه با صدای روح به ارمغان می آورد نوستالژی برای عروسی هندی.”

برای Jonita همکاری با از دست داستان های بسیاری از سرگرم کننده است: “ما شناخته شده هر یک از دیگر در حالی که کمی در حال حاضر و آن را همیشه به خوبی کار می کنند با افرادی که من می دانم و همراه با! با این پروژه به طور خاص ما در همان صفحه در مورد نگه داشتن رویکرد تازه و در عین حال حفظ زیبایی اصلی عامیانه آهنگ, ‘چمبا’,” او اضافه شده است.

Ashwin به اشتراک گذاشته شده است که “مای ni meriye” داستان “دو عاشق جوان که در حال دور شدن از یکدیگر و فقط فکر که در اطراف شخص دیگر آنها را به ارمغان می آورد شادی اما به نحوی با هم بودن احساس می کند مانند یک رویا”.

آهنگ راه اندازی شده است توسط هنرمند اصل JioSaavn برچسب برای جهانی در جنوب آسیا هنرمندان.

این ویدئو برای این آهنگ را منتشر خواهد کرد بعد از آن در ماه.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

دیدگاهتان را بنویسید