Jr NTR می پرسد طرفداران منتظر اولین نگاه از ‘RRR’ می گوید اجتماعی فاصله دستورالعمل باعث تاخیر

سازندگان S. S. Rajamouli های بسیار در انتظار بزرگ-بلیط فیلم RRR باید با صدور بیانیه ای ابراز ناتوانی خود را به انتشار اولین نگاه و یا تصویری از تاریخ NTR در روز تولد خود را (20 مه).

با استناد به این دلیل در این بیانیه گفت که کار برای همان یک “مرده توقف” با توجه به تکرار و گسترش مستند.

طرفداران جونیور NTR بودند که مشتاقانه در انتظار چیزی از سازندگان این فیلم در سوپراستار تولد on May 20, به وضوح دل در این اطلاعیه.

تسلی طرفداران و درخواست آنها را به صبر کمی طولانی تر از سوپراستار نیز به اشتراک گذاشته شده توجه داشته باشید در توییتر.

او نوشت: “من نیز آگاه است که بسیاری از شما نا امید در مورد عدم وجود یک نگاه و یا یک تیزر از ‘RRR’. باور کنید وقتی که من می گویند که این تیم به عنوان نا امید هستید. آنها بسیار سخت کار کرده اند و تلاش به آمده تا با چیزی ارزشمند از فیلم است. اما اجتماعی فاصله دستورالعمل ها و محدودیت مانع این تیم از آن انجام می شود. ‘RRR’ معتبر فیلم است که گروگان Rajamouli گرو بنابراین من هیچ شک و تردید است که شما را هیجان زده خواهد شد توسط خروجی نهایی. با تشکر از شما برای همه دوست دارم.”

RRR ستاره Ram Charan و Jr NTR در نقش سرب همراه با Bollywood stars, Alia Bhatt و Ajay Devgn. این فیلم همچنین ویژگی های بازیگران بین المللی Ray Stevenson, آلیسون Doody و Samuthirakani.

دوره درام روایت ساختگی داستان بر اساس زندگی تلوگو آزادی مبارزان Alluri Seetharama راجو و Komaram Bheem. تولید شده در برآورد بودجه 450 تومان کرور روپیه فیلم به احتمال زیاد به سینما ضربه در ژانویه 8, 2021.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

دیدگاهتان را بنویسید