Kadhai Osai به ارمغان می آورد تامیل کتاب های صوتی را به لیست پخش خود را

به گوش دادن و گفتن داستان های درمانی می تواند در این زمان نامشخص است. در حالی که ما باید انتخاب کنید از پادکست های موجود در سطح جهان انتخاب های ما وقتی که می آید به منطقه ای audiobooks مخروطی پایین.

چنای بر اساس قصه Deepika Arun, اما, پیدا کرده است یک راه در اطراف این. در پادکست Kadhai Osai او شده است انتشار فصل ماموت تامیل کتاب Sivagamiyin Sabathamروزانه برای 10 روز در حال حاضر. بیش از 1000 پیجر نوشته شده توسط Kalki در طول سال 1944 تا 1946 قرار است در 7 قرن جنوب هند است. آن را در دسترس است در جریان نرم افزار مانند Spotify در و یوتیوب.

این تنها یکی از بسیاری از صوتی-قصه های که Kadhai Osai یک انبار. “من به جهان معرفی شده از کتاب های صوتی از طریق استفان فرای هری پاتر” می گوید: Deepika. “من یک Ltd و من مطمئن بود که من قادر خواهد بود برای لذت بردن از این کتاب صوتی به عنوان آنجا که من از خواندن آن لذت بردم. اما در کمال تعجب من رو به روایت خود را.”

پس از آن او شروع به جستجو برای تامیل کتاب برای گوش دادن به. “وجود چند کانال یوتیوب منتشر شده که کتاب های صوتی در تامیل. اما بیشتر نداشت با لحن حق یا تلفظ.” بنابراین او تصمیم به سرمایه گذاری در یک میکروفن و برخی از نرم افزار ویرایش صوت و شروع Kadhai Osai سال گذشته از راحتی از اتاق خود.

بنیانگذار Jhoola فعالیت مرکز برای کودکان در Nanganallur دیپیکا یافت که داستان سرایی آمد به طور طبیعی به او. “پس از من به پایان رسید ضبط چند داستان پسر عموی من به سمت من آمد و گفت:” من هنوز هم به یاد داشته باشید که چگونه زمانی که ما بچه ها می خواهد روایت داستان ما در خانه مادر بزرگ’.”

Kadhai Osai brings Tamil audiobooks to your playlists

پس از Kadhai Osai موفقیت دیپیکا به عنوان مشاور استخدام شد به صورت صوتی شرکت Storytel هند شعبه دارد. “آنها به دنبال گسترش به تامیل بودند و صحبت کردن با ناشران برای حقوق. آنها به من به عنوان یک مشاور به صحبت می کنند به نویسندگان و صدای هنرمندان به روایت این داستان است.”

در حالی که او collates صدای هنرمندان, او خودش را داده است صدای Storytel نیز روایت نویسندگان Gokul Seshadri و راجش کومار کار می کند. “برای صدای هنرمندان ما نیاز به افراد با تلفظ و توانایی به زیر و بم صدای خود را. اگر آنها لذت بردن از خواندن یک داستان در تامیل هر چیز دیگری فقط به جای می افتد,” او می گوید.

هر زمان که یک داستان را به ثبت Storytel دارای استماع با صدای آنها در بانک خود. “برای مثال یک صدای باس خوبی خواهد بود برای یک تریلر و یک فندک صدا را با داستان های عاشقانه.” سه دقیقه نمونه از این صداها خواندن داستان هستند و سپس فرستاده شده به نویسنده که تصمیم می گیرد که صدای کت و شلوار می خواهم داستان زندگی او را.

Deepika را انتخاب کنید

  • من لذت بردن از فیلم هندی پادکست کروک قصه های. در آن آناند Sivakumaran جمع آوری کلمات یا عبارات از شنوندگان و باعث می شود تا داستان با استفاده از این فرمان.

در Kadhai Osai با این حال او تنها راوی و چوب به آثار موجود در دامنه های عمومی مانند کتاب توسط Kalki, للگودی Saptarishi Ramamrutham و Pudhumaipithan. پدرش Varadharajan همچنین یک نویسنده و آثار او ویژگی در Kadhai Osai به عنوان به خوبی.

“یکی از مهم ترین چیزهایی که من آموخته اند در این سال گذشته است که شما باید نه فقط در یک آواز آهنگ صوتی,” او می گوید: اقدام به توصیف آن است. “مردم به طور کلی گوش دادن به کتاب های صوتی در حالی که آنها در حال انجام کاری دیگری مانند رانندگی و یا پخت و پز. آواز آهنگ روایت باعث می شود آنها منطقه را پس از 10 دقیقه.”

او همچنین تاکید بر اهمیت تعدیل صدای خود را با توجه به هر یک از شخصیت او در حال پخش است. این مهارت او با خوشحالی کشف پنج سال برداشت تا به عنوان به خوبی. “من گاهی اوقات اجازه دهید او را ضبط کتاب های خود را, و او با استفاده از صداهای مختلف برای میمون ها, جغدها, سگ و گربه,” او می خندد.

اما هدف اصلی روایت داستان برای Deepika است که برای حفظ زبان تامیل در آن صحیح طرز. “من پیدا کردن بسیاری از مردم که متولد شده اند و آورده اینجا که حتی نمی گویند ‘Tamizh’ در راه مناسب است. اگر کانال من کمک می کند تا مردم را تلفظ کنند تامیل بهتر است که من را بسیار خوشحال است.”

اگر شما یک تامیل صدای هنرمند است که می خواهم به رکورد کتاب شما می توانید برای رسیدن به Deepika on Facebook.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

دیدگاهتان را بنویسید