Karan Johar زنده @the_hindu Instagram

Karan Johar اغلب به نام یاش چوپرا خود نور هدایت مدرسه فیلمسازی که از آن فارغ التحصیل شد. چه کسی بهتر از او و سپس به ما از طریق گسترده و ذهن ترا درهم میشکنند کار در افسانه ای هندی فیلمساز?

از درام اجتماعی مانند Dharamputra به یک خانواده فیلم مانند Cartoon, جرم, هیجان انگیز Ittefaq به Deewar مشخص شده است که تحکیم از ب عصبانی مرد جوان شخصیت بر روی صفحه نمایش و تاریخ و زمان آخرین اما نه کم ناب عاشقانه مانند Kabhi Kabhie, Chandni, Lamhe و Dil به Paagal Hai.

در جلسه امشب ما را از طریق حیرت انگیز از فیلم شناسی چوپرا از طریق Johar چشم.

این نسخه از #lockdownwithweekend سری های Karan Johar است در جمعه 15 مه در 8 ساعت IST در @the_hindu.

نامه از سردبیر


خواننده عزیز

ما شده اند در تلاش برای نگه دارید تا به تاریخ با اخبار که مهم به ما زندگی و معیشت در طول این زمان دشوار است. برای فعال کردن انتشار گسترده ای از اخبار است که در منافع عمومی ما افزایش تعداد مقالات است که می تواند به عنوان خوانده شده رایگان و تمدید دوره آزمایشی رایگان. ما باید یک درخواست برای کسانی که استطاعت به اشتراک: لطفا انجام دهید. همانطور که ما در مبارزه با دروغ و اطلاعات غلط و نگه داشتن apace با اتفاقات ما نیاز به ارتکاب بیشتر منابع به جمع آوری اخبار عملیات. ما وعده به ارائه کیفیت روزنامه نگاری است که باقی می ماند به دور از منافع سیاسی و تبلیغاتی.

پشتیبانی از کیفیت روزنامه نگاری

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

دیدگاهتان را بنویسید