کارناتاکا کنگره دادخواست دولت و کمیسیون انتخابات به دنبال نظر سنجی به GPs

یک هیئت از کارناتاکا کنگره در روز جمعه ارائه درخواست به وزارت امور خارجه انتخابات کمیسر B Basavaraju اصرار این کمیسیون برای برگزاری انتخابات به 6024 گرم panchayats (GPs) در دولت طبق ماده 243 قانون اساسی هند و Karanaka گرم سواراج و Panchayat راج Act 1993.

انتخابات به GPs برگزار شد در سال 2015 و به اصطلاح از این بدن به پایان می رسد در ماه های ژوئن و ژوئیه.

این هیئت متشکل از رهبر مخالفان Siddaramaiah و KPCC رئیس جمهور تعیین D K Shivakumar کنگره قانونگذاران H K Patil و S R Patil.

صحبت به presspersons پس از جلسه آقای Siddaramaiah ادعا که دولت بی جی پی دولت شده است تلاش برای براندازی قانون اساسی و panchayat راج قوانین توسط تعویق انداختن انتخابات به GPs با استناد به گسترش COVID-19 در دولت است.

“این کمیسیون است نه ارائه هر گونه اطلاعات تا کنون در مورد تهیه رول انتخابات, رفع رزرو به صندلی ها و تقویم رویدادها برای برگزاری انتخابات است. این است که وظیفه این کمیسیون برای برگزاری انتخابات به عنوان در کارناتاکا گرم سواراج و Panchayat راج Act 1993,” آقای Siddaramaiah گفت.

او گفت: دولت تصمیم گرفته شده برای به تعویق انداختن انتخابات و صدور دستورالعمل به معاون کمیسیون به انجام COVID-19 کار مرتبط است. به نقل از توسعه روستایی و Panchayat راج وزیر K S Eshwrappa بیانیه کنگره رهبر گفت: دولت برنامه ای برای تعیین کمیته های GPs هر چند معاون کمیسیون.

“در کارناتاکا دولت کمیسیون مستقل انتخابات یک نهاد مستقل و آن نیاز به گوش دادن به دولت است. دولت حق ندارد به جهت به کمیسیون است که در قانون اساسی بدن” آقای Siddaramaiah گفت.

“ما گفت: این کمیسیون برای برگزاری انتخابات طبق قانون و تسلیم به دولت فشار تاکتیک. کمیسر وعده داده است که این کمیسیون را با رعایت قانون و عمل بر این اساس” Mr Siddaramaiah گفت.

آقای Shivakumar اتهام دولت شده است تلاش برای “قتل دموکراسی به تعویق انداختن انتخابات به روستایی بدن محلی”. انتخابات به GPs هستند و غیر سیاسی و کنگره خواهد اعتراض در مورد دولت پیش می رود با انتصاب آن به حزب کارگران اداری کمیته های GPs از طریق معاون کمیسیون هشدار داد.

tinyurlis.gdu.nuclck.rushrtco.detny.im

دیدگاهتان را بنویسید