‘Karthik شماره گیری Seytha Yenn’: نامه ای به عشق نا فرجام و سپس برخی از

آن بوده است که 10 سال پس از Karthik و جسی رفت مربوطه خود را در راه Vinnaithaandi Varuvaaya, یک دهه پس از خود داستان عشق نا فرجام شکست دل ما و پرتاب Gautham منون به رمان مولف وضعیت در سینمای تامیل.

در طول سال این سوال که چه چیزی اتفاق افتاده است به STR و Trisha شخصیت های پس از آنها تقسیم شده است نه فقط شیفته بینندگان اما به ظاهر مدیر نیز به او نشان داد در بسیاری از مصاحبه.

در واقع شایعات بودند (و هنوز هستند) زیاد است که یکی از ویژگی های فیلم عاقبت برنامه ریزی شده است با STR reprising او نقش یک جوان مدیر ساخت راه خود را در صنعت هنوز گرفتار/ الهام ممنوع خاطرات سابق خود.

اما Gautham منون تعجب مخاطبان در اوایل این ماه با انتشار تیزر Karthik شماره گیری Seytha Yenn, شامل Trisha گرفتن در تماس با سابق با عشق از زندگی خود که باز روایت برای وسوسه انگیزی امکانات.

فقط به عنوان به طور ناگهانی, فیلم کوتاه خود را کاهش یافته در یوتیوب در شب چهارشنبه و شما چه می دانید, STR در آن بیش از حد!

12 دقیقه فیلم, شات عملا با استفاده از آی فون است که یک تماس تلفنی بین Karthik و جسی مجموعه در حال حاضر روز با سابق (مانند هر کس دیگری) گیر در خانه در طول همه گیر زمانی که او می یابد جسی بازدید کرالا (او زندگی در آمریکا با شوهرش و دوقلو) با دیدن یک عکس در Facebook.

Karthik که نگران مستند مؤثر حرفه ای فیلم خود را با تئاتر تعطیل و تیراندازی به نام خاموش است همچنین مبارزه با writers’ block — نگاه ما نسبت به پایان است که خود اسکریپت با عنوان Kamal & Kadambari – داستان عشق (چیزی که بسیاری از طرفداران را تفسیر می شود ممکن است نام یک آینده GVM اسکریپت مورد دو star-crossed دوستداران موسیقی در لندن)

اما به Karthik و جسی — او هنوز هم سنبه برای او عشق او و او جادویی توانایی برای الهام بخشیدن به او در حالی که او خوشحال به نظر می رسد در VTV زندگی پس از مرگ هر چند کاملا خوشحال به او را به افراط در هر حال حاضر و پس از آن — آن است نشان داد که این دو را نگه داشته و در لمس در طول سال از طریق تلفن و ایمیل.

یک مظنون که Karthik شماره گیری.. یک کمی سرگرم کننده پروژه ای است که از یک تماس تلفنی Gautham منون به حال با Trisha یا STR و پس از آن تصمیم گرفت تا آن را در یک ضربه. و کوتاه است که دقیقا — و نه چیزی بیشتر — یک romanticised بیت از فن داستانی, اگر شما خواهد شد به جز که در این صورت آن را از خالق اصلی خود را.

پس این لازم است ؟ در حالی که VTV‘s پایان بود heartbreaker زمانی که این فیلم منتشر شد و بخشی از دلیل که چرا این فیلم هنوز هم دارای فرقه رزونانس برای بسیاری از طرفداران و بسته شدن و یا فقدان آن — از آگهی’ عاشقانه چیزی است که عمیقا در ارتباط با همه خاطرات این فیلم.

در عین حال, تماشای خ و Trisha کانال درونی خود را Karthik و جسی فوق العاده مسرت و خوشی و به عنوان رحمان نمره (با مقدار زیادی از Aaromale و Hosannیک به بوت) نمایشنامه در کنار مکالمه خود را از زمان به زمان آن را به سختی به نمی سقوط در عشق با آنها شاید فقط کمی برای در حالی که کمی بیش از همه دوباره.

سازمان دیده بان Karthik شماره گیری Seytha Yenni در یوتیوب

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

دیدگاهتان را بنویسید