نگه داشتن دوچرخه سواری زنده زنده در طول همه گیر

نژاد و یا هیچ مسابقه 104 نسخه از تور فلاندر سنگ فرش دوچرخه سواری کلاسیک را به یک برنده در این آخر هفته.

بلژیک مسابقه یکی از “آثار” دوچرخه سواری – این پنج معتبر ترین روز حوادث در ورزش. اما “روند” شده اوراق از این فصل است تقویم به دلیل بیماری همه گیر کوروناویروس. تمام مدارس کشور تعطیل شده اند و تنها تعداد انگشت شماری از کسب و کار باز باقی می ماند برای نیازهای ضروری و دوچرخه سواری در گروه های زیادی از آن نهی شده است.

همچنین بخوانید: COVID-19 | نقشه های تعاملی از تایید coronavirus موارد در هند

برای نگه داشتن مراسم جشن زنده, سازمان, فلاندر کلاسیک برگزار خواهد شد “مستند نسخه” مسابقه در مارس 5, با سواران حرفه ای مقابله با مجازات اود Kwaremont و Paterberg صعود از راحتی از خانه های خود را در صفحه اصلی مربیان است.

بلژیک بزرگ امید خواهد بود Remco Evenepoel یکی از امیدوار کننده ترین دوچرخه سواران از نسل او. Evenepoel که برنده پنج مسابقه خود را در طول اولین نرم افزار نجومی با Deceuninck-سریع گام تیم سال گذشته خواهد بود از میان 13 سواران حرفه ای شرکت در مسابقه مجازی.

“من هرگز فکر نمی کردم من می خواهم با من بنای اولین, این راه را, اما آن را هنوز هم بهتر از هیچ چیز است.” “من حدس می زنم من برای اولین بار سوار در تاریخ به مسابقه یک بنای تاریخی برای اولین بار بر روی یک هوشمند مربی و به عنوان عجیب و غریب آن را به عنوان ممکن است صدای من به دنبال به جلو به آن است. از آنچه که من درک آن را تکرار شرایط فلاندر پس از آن باید کاملا یک آزمون دشوار است.”

همچنین بخوانید: موکول بازی های المپیک برای شروع در جولای 23, 2021

مسابقه آغاز شده است که در سال 1913 لغو شد برای اولین بار پس از جنگ جهانی اول

را در این سال مسابقه مجازی اتفاق می افتد Flanders کلاسیک با ما تیمی تلویزیون پخش Sporza و شرکت های فن آوری Bkool و Kiswe به منظور توسعه یک پلت فرم دیجیتال برای مجازی مسیر را به عنوان به خوبی به عنوان یک جریان زنده برنامه است که اجازه می دهد تا طرفداران به دنبال مسابقه.

این رویداد خواهد شد این وب سایت متعلق به مزایا و ویژگی های آخرین 32 کیلومتر (20 مایل) از مسیر. Sporza گفت: گزارش زنده مسابقه ارائه خواهد شد معمول دو میشل Wuyts و Josş د Cauwer.

همچنین بخوانید: ویمبلدون لغو برای اولین بار پس از جنگ جهانی دوم

“این یک زمان دشوار برای همه, اما ما واقعا امیدواریم که این پروژه به ارمغان بیاورد برخی از شادی و روشنایی ضعیف تابیدن از امید به همه طرفداران در بلژیک و در سراسر جهان خواهد شد که این امکان را به تماشای زندگی می کنند ما را به عنوان ما در مسابقه نهایی بخش فلاندر” گفت: ایو Lampaert که همچنین سواری برای Deceuninck-سریع گام.

همراه با Ronde, چهار دیگر معتبر یک روزه مسابقه کلاسیک برنامه ریزی در این ماه – Paris-Roubaix این Fleche Wallonne, لیژ-باستون-لیژ و امستل طلا نژاد تمام شده است به نام خاموش. این Strade Bianche و میلان-سان رمو قبلا به تعویق افتاد همراه با Giro d’italia بود که برای شروع در مارس 9.

Tour de France سازمان هنوز برای اعلام تصمیم خود در سه هفته مسابقه است که برای شروع خوب در ژوئن 27.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

دیدگاهتان را بنویسید