Koyambedu لینک هل COVID-19 موارد در A. P.

یک فرد با COVID-19 کشته در آندرا پرادش و 48 تازه موارد گزارش شده در شنبه پس از 9,628 نمونه مورد آزمایش قرار گرفتند.

کرالا گزارش 11 مورد مثبت همه آنها وارد شده است. هفت نفر غیر بومی که به خانه آمد به تازگی و بقیه غیر ساکن Keralites از چنای و ماهاراشترا.

همچنین بخوانید: زمین صفر |Tablighi Jamaat مرکز — داستان هند بزرگترین COVID-19 خوشه

کارناتاکا اعلام کرد آن را هتل بازرسی پس از چندین شکایت مطرح شد بیش از کیفیت پایین غذا و غیربهداشتی محل اقامت ارائه شده در خصوصی قرنطینه در بنگلور.

در کرالا پرور اختصاص چهار مورد آب و شرنور و پلککد دو مورد هر یک.

چهار COVID-19 بیمارانی که آزمایش منفی اعلام شد که نیاز به بهبود است.

از 587 مورد گزارش شده توسط کرالا تا کنون تنها 87 باقی مانده در درمان در بیمارستان های مختلف در حالی که 497 بهبود بود.

تا کنون 55,045 مردم وارد شده بود در دولت از خارج از کشور و دیگر نقاط کشور توسط هوا و جاده و راه آهن و از طریق بنادر.

دولت تا به حال 56,981 مردم در نظارت دسته از آنها 56,362 شد در خانه قرنطینه در حالی که 619 بودند جدا شده در بيمارستان.

کرالا تا به حال آزمایش نمونه از 43,669 افراد که 41,814 بازگشت یک نتیجه منفی. به عنوان بخشی از جریان نگهبان نظارت دولت تا به حال آزمایش دیگری 4,764 نمونه از اولویت های گروه های جمعیت در یک صورت تصادفی که 4,644 نمونهها منفی انتشار رسمی گفت.

اقدام علیه هتل ها

اعلام کارناتاکا قصد به هتل بازرسی بیش از شکایات خصوصی قرنطینه امکانات اولیه و ثانویه وزیر آموزش و پرورش سورش کومار گفت: “در چنین مواردی BBMP باید لغو مجوز هتل. من به صحبت می کنند به BBMP کمیسر و از او بخواهید برای شروع به اقدام فوری.”

یک روز پس از ثبت بزرگترین افزایش در تعداد موارد مثبت در یک روز و عبور از 1000 علامت, Karnataka در روز شنبه گزارش داد 36 جدید, موارد مصرف کل به 1,092.

با 14 مورد جدید, بنگلور, گزارش اکثریت است. تمام 14 بودند مخاطبین از یک خانه داری کارمند یک هتل در Shivajinagar. این فرد تا به حال تبدیل شدن به یک سوپر پخش داشتن آلوده 29 نفر در یک هفته گفت: آقای سورش کومار.

یکی دیگر از مسافر در Udupi که در حال بازگشت از دبی و 11 inter-State مسافران که در بازگشت از Mumbai, Maharashtra و احمدآباد آزمایش مثبت است. از موارد جدید هشت گزارش شده از Kalaburgi چهار از حسن سه از Shivamogga و هر یک از Udupi, مندیا, Dharwad, Davangere, Ballari, Bagalkote و ویجیپورا.

چهار و سه مورد در حسن و Shivamogga به ترتیب هر یک از Kalaburgi, Dharwad و Bagalkote تا به حال یک سفر سابقه به بمبئی و تنها مورد در Ballari سفر کرده بود به احمدآباد.

دولت می نوشتن به شورای تحقیقات پزشکی هند (ICMR) به اقدام علیه لعل مسیر Labs در بنگلور برای اختلاف در COVID-19 تست از یک زن باردار است.

در حالی که این گزارش از آزمایشگاه خصوصی گفت: این زن تا به حال آزمایش مثبت تکرار تست در یک دولت در آزمایشگاه نشان داد او منفی بود. این آزمایشگاه خصوصی بود ICMR-مورد تایید مرکز جمع آوری در بنگلور.

هنگامی که با اشاره به این که زیر مشابه اختلاف در دهلی نو دهلی دولت دستور داده بود یک پروب وزیر گفت: کارناتاکا دولت می نوشتن به ICMR.

سایه بازار

چنای را Koyambedu بازار عمده فروشی تماس ادامه داد: به فشار ارقام در آندرا پرادش به 31 48 نفر در ارتباط بودند به کانون. همچنین 101 بيمار بهبود در دولت است.

در میان موارد جدید مربوط به, بازار, Kurnool و Nellore مناطق گزارش شده نه هر. هشت تازه موارد در Chittoor دو نفر از چهار تازه موارد در ویساکاپاتنام موارد در Kadapa و غرب Godavari بودند به طور مشابه متصل می شوند. منطقه کریشنا گزارش هفت تازه موارد است. چوب خط حساب کردن تا به حال افزایش یافته است به 2,355 و تلفات نصب شده به 49 با مرگ یک بیمار در Kurnool. از مجموع موارد 150 بودند کارگران مهاجر که بازگشته بود در گذشته.

بسیاری از بهبود بيماران از Kurnool (47) و آنانتاپور (37) منطقه. بقیه بودند از کریشنا (5), East Godavari (3), Prakasam (3) غرب Godavari (3), Kadapa (2) و ویساکاپاتنام (1). تا کنون 1,353 بیماران بهبود و تعداد بيشتر موارد فعال در 953. به استثنای کارگران مهاجر’ موارد تعداد موارد فعال بودند 803.

منطقه برگه (منهای مهاجران) بودند از: Kurnool (608), Guntur (413), کریشنا (367), Chittoor (173), Nellore (149).

477 جدید casesin T. N.

در یک روز زمانی که تامیل نادو گزارش 477 مورد جدید از بیماری کروناویروس (COVID-19), 939 نفر تخلیه شده پس از بهبودی از بیمارستان ها در سراسر کشور. این بالاترین تعداد بیماران مرخص می شود در یک روز در TN به گفته وزیر بهداشت C. Vijayabaskar.

از 477 جدید COVID-19 موارد 93 افراد بازگشته از خارج از کشور و از کشورهای دیگر. در این زمان کل شمارش از موارد مثبت در دولت به 10,585. چنای تعداد کل موارد مثبت عبور از 6000-mark با 332 تازه موارد است. سه نفر فوت در این شهرستان در نظر گرفتن تعداد کل مرگ و میر در TN به 74. تعداد نمونه های آزمایش در طول روز بود در 10,535.

(با ورودی از بنگلور و تریواندروم دفاتر)

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.nettny.im

دیدگاهتان را بنویسید