L Subramaniam انتشار تصویری ارج وحدت

اکثر آهنگسازان پیدا کرده اند lockdown یک زمان ایده آل برای تازه کردن و شارژ کردن خلاقیت خود را. ویولن استاد L Subramaniam است هیچ تفاوتی ندارد. او منتشر شد سه و نیم دقیقه فیلم بر اساس یک آیه از ماها Upanishad تاکید بر وحدت جهان در مارس 20. “این ویدئو Vasudhaiva Kutumbakam, شده رویای من از این مستند با توجه به این که تمام جهان را تحت تاثیر قرار است توسط COVID-19 می گوید:” Subramaniam. “من در زمان آیه من استفاده می شود برای جنبش 4 بهارات سمفونی که شهر شیکاگو تا به حال سفارش به جشن 70 سال از استقلال هند.”

بهارات سمفونی برای اولین بار در پارک هزاره در سپتامبر 2017 در شیکاگو جهانی جشنواره موسیقی. آن را برجسته Kavita Krishnamurti Subramaniam به عنوان یک سولیست با صد عضو ارکستر و گروه کر.

Subramaniam می گوید بهارات سمفونی بود ملیله چهار حرکات symbolising چهار دوره مهم از هند موسیقی میراث ماقبل تاریخ ودایی مغول انگلیسی راج و پس از استقلال.

این خطوط که طنین انداز با ویولونیست و آهنگساز بودند Ayam bandhur ayam neti gananaam laghu chetasaam udaara charitaanaam tu vasudhaiva kutumbakam (این یکی من یکی از بستگان که یکی است/ این است که چگونه خرده فکر فکر می کنم/ برای آیةالله قلب تمام جهان است که خانواده خود را). “قدرتمند این آیه باعث می شود من دلتنگ. در حال حاضر زمانی که جهان به متحد به عنوان یک خانواده, من می خواستم برای ایجاد یک ویدیو از آیه. من می خواستم به خارج کردن این ویدئو قبل از انتشار بهارات سمفونی به عنوان یک آلبوم است.”

در این ویدئو ویژگی های موسیقی از جمله مدافعان Pt. Jasraj, KJ Yesudas بیگم پروین سلطانه SP Balasubrahmanyam, Usha Uthup, Kavita Krishnamurti, Hariharan, Anup Jalota, Suresh Wadkar و Sonu Nigam با ارکستر سمفونیک لندن, لندن, صدای, و نوازندگان از سراسر جهان است.

“به جهنم همسر من, Kavita دختر کل و بزرگ-پدر Mahati ویژگی در این ویدئو. من قادر به شامل چهار نسل از خوانندگان. من هم نوازندگان از نقاط مختلف جهان به نمایندگی از سبک های مختلف مانند Ernie Watts (جاز, ایالات متحده آمریکا) چوب پنبهای Siegel (سازدهنی بلوز, ایالات متحده), Oystein Baadsvik (طوبی نروژ), Jeno Lisztes (Cimbalom مجارستان), مییا Masaoka (Koto ژاپن) و پسر من Ambi و من در ویولن.”

جدا از نوازندگان این ویدئو همچنین ویژگی های رقصنده با Pt. Birju Maharaj و Hema Malini, نمایندگی Kathak و Bhartanatya بود.

Subramaniam به تازگی خواست برای تبدیل شدن به سفیر حسن نیت برای شبکه روز زمین و هنرمند سفیر بین المللی Yehudi Menuhin پایه و اساس است. “من موسیقی تشکیل شده برای زمین سرود در سال 2017 برای شاعر/دیپلمات Abhay K نوشت که این شعر. من را ساخته اند دو فیلم بیشتر طول مستند — یکی برای زمین سرود که در ماه آوریل منتشر و دوم برای زمین آهنگ که Kavita و Sonu Nigam خواند.” پروژه های آینده شامل یک ادای احترام به پزشکان و پزشکی برادری خوانده شده توسط Usha Uthup و کل ،

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

دیدگاهتان را بنویسید