‘بانوان Up’ در Netflix بکشد: بسیار مورد نیاز پیروزی برای زنان کمدی در هند

در طول هفته گذشته Netflix بکشد هند زن ایستاده ویژه بانوان تا شده است صحبت از شهر و دلیل خوب است. بازیگران Comicstaan فارغ التحصیلان Prashasti سینگ و Supriya جوشی, Queens of Comedy winner Niveditha Prakasam و با تجربه ترین مجری زیادی تریک هنرمند و بازیگر Kaneez Surka نشان می دهد زده وتر با ناظران در سراسر کشور است.

با هدف تغییر ادراک خاص است که مجموعه ای از چهار 15-عجیب و غریب دقیقه مجموعه توسط زنان, نمی, چوب برای ثابت موضوع وحدت و یا دستور کار, به عنوان موضوعات تغییر نگه دارید: همه چیز از آتش زنه قلاب یو پی اس و رابطه جنسی گاه به گاه به کمدی در سینمای تامیل و بدن مثبت روی میز است.

اما, آن را تعاملی توانایی نوازندگان که واقعا نشان می دهد درخشش و باعث می شود آن را یک نقطه عطف برای زنان کمدی در هند با وعده های بیشتر به آمده است. صحبت کردن به ما را از محدوده خود را قرنطینه (مانند بقیه از ما) در اینجا چهار با استعداد هنرمندان در آنچه خانمها تا معنی به ایستادگی کردن در هند, پس زمینه خود را در پشت طنز و چگونه جامعه از کمیک در هند در واکنش به coronavirus مستند.

Kaneez Surka

‘Ladies Up’ on Netflix: A much-needed win for women’s comedy in India

من فکر می کنم من در مجموعه نشان می دهد بازتابی از من چه کسی هستم و من از کجا آمده; با همه آن زمینه و پس زمینه.

هر چند که من انجام داده ام بسیاری از کمدی تریک و عمل در نشان می دهد در طول سال تجربه من با ایستاده بود و همیشه در کنار. آن را به یک فرم هنری من شروع به مصرف به طور جدی تنها به تازگی به طوری که در بسیاری از خانمها تا کاملا یک ماجراجویی جدید برای من است.

من تمرکز بر روی تعداد زیادی از تم ها در بیت یکی به طور خاص شامل من مایل به تبدیل شدن به یک مادر — در حال حاضر که من در گیر قرنطینه من ممکن است دوباره آن است. (می خندد) برای من مهم است نه به واسطه کار بد به مخاطبان و یا سعی کنید بیش از حد سخت است اما نگه داشتن آن relatable: که همیشه رفتن به فلسفه است. این واقعیت است که Netflix قرار داده است و این هم فوق العاده است: در اینجا به امید این جعل یک مسیر پیش رو که من مصمم هستم به انفرادی من یک ساعت خاص در پایان از این همه!

چه هستم من انجام در طول قرنطینه? به غیر از کار بر روی مواد جدید من شراب خواری-تماشا جنس آموزش و پرورش است که من کاملا دارم و برای برخی از دلیل تصادفی قسمت از مخزن کوسه همیشه به نظر می رسد بازی در خانه من.

Niveditha Prakasam

‘Ladies Up’ on Netflix: A much-needed win for women’s comedy in India

من کمدی مشتق شده است بسیاری از سال های شکل گیری به عنوان یک دختر جوان در Coimbatore و که شامل فیلم ، با توجه به اینکه تامیل فیلم شد بخش عظیمی از فرهنگ ما رشد من اغلب خودم را وحشت زده در طنز — برای مثال نگاهی به محبوب Angavai Sangavai صحنه از Sivaji? من شوکه شده بود که مردم در آن یافت خنده دار!

با این که من هم می دانم که من درک بیش تامیل محدود است — پس از آن نه در قصد من سعی کنید برای تغییر کمدی صحنه پایین جنوب. اما من معتقدم که من می تواند نشان دهنده فرهنگ در یک بزرگتر پلت فرم; به عنوان مثال من تا به حال بسیاری از مردم از ما و یا کشورهای دیگر در خارج از کشور به من بگویید که آنها خوشحال هستند که مراجع از جنوب در نهایت ذکر شده در جریان اصلی کمدی را نشان می دهد.

در طول این مستند ایده از جریان زندگی می کنند را نشان می دهد و یا رفتن در Instagram زنده برای تلفن های موبایل جالب اما بخش عظیمی از آنچه که من انجام دهید بستگی دارد در تعامل با مخاطبان —در واقع این یکی از بزرگترین برنده شوی طنز رشد در. من مطمئن هستم که آن را بسیار آسان است که آن را بکشد اما من خانههای گلی خالی بیش از آن.

Prashasti سینگ

‘Ladies Up’ on Netflix: A much-needed win for women’s comedy in India

من الهام می آید صرفا از حکایات از زندگی شخصی من و در این مجموعه این محور بسیار کمی در اطراف من دردناک دوستیابی سوء استفاده —بیشتر به درد آنها بیشتر محتوای آنها ارائه!

فرآیند آماده سازی برای یک مجموعه مانند این است که بسیار شدید: تست, جوک با باز کردن میکروفون پیدا کردن دو میان ده که کار بیشتر workshopping آن و سپس خوب تنظیم آن را به تحویل داده می شود. من هم با پرداخت مقدار زیادی از توجه به فرکانس جوک طولانی چگونه تنظیم به صورت یک خط پانچ نیاز به, و غیره. وجود دارد هیچ نقطه ای در چسبیدن به یک فرمول و نه جوک هر گونه دستور کار — که بهترین راه برای مطمئن شوید که آن را متصل با مخاطبان است.

ما در حال تمام شدن از طریق قرنطینه و بدانند اگر آنلاین و عمل را کلیک کنید. البته حتی در Instagram, زندگی می کنند, این پسران که من ضربه وحشتناکی جوان و در نهایت تماس با من ‘دیدی’.. هی من حتی یک وضعیت مناسب خط: تاج ke زمان pe مستی karona?

Supriya Joshi

‘Ladies Up’ on Netflix: A much-needed win for women’s comedy in India

چیزی که در مورد خانم ها بالا است که آن را گسیختن تمام این احمقانه کلیشه ها در مورد زنان طنز — که همه آنها را همان جوک و نمی توانید موضوع منحصر به فرد. در اینجا شما چهار های مختلف زنان از زمینه های مختلف و صحبت کردن در مورد چیز کاملا متفاوت. این یک گام بزرگ رو به جلو برای زنان کمدی.

در راه شاید این خوب است که نشان می دهد منتشر شده در مستند و می تواند یک نور دل, سریع, سازمان دیده بان برای همه گیر در قرنطینه. جوهر از بخش من است و واقعا تمرکز بر عشق به خود و سلامت روانی در حالی که از دست دادن بینایی که شما و چگونه آن مهم است به درک که وجود تعاریف مختلف از زیبایی است. من امیدوارم که آن را طنین انداز با زنان وجود دارد.

بسیاری از جالب همکاری برنامه ریزی شده در کمیک جامعه در هند در طول این دوره قرنطینه و ما قطعا برنامه ریزی در آزاد کردن چیزی است که به زودی.

بانوان است که در حال حاضر جریان در Netflix بکشد

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

دیدگاهتان را بنویسید