Laxman را 281 میان ایان Chappell تمام زمان زیادی می زند در برابر چرخش

سابق استرالیا کاپیتان ایان Chappell برداشت دو تمام زمان های مورد علاقه نوبت برابر با کیفیت بالا و چرخش بولینگ و یکی از کسانی است VVS Laxman را یاد 281 در باغ بهشت در سال 2001.

با تشکر از Laxman و Rahul Dravid (180) هند رفت و در را به نفع خود بازی مقابل استرالیا پس از به دنبال در.

“عدم وجود هر گونه کریکت (با توجه به COVID-19 pandemic) به من می دهد فرصتی برای تأمل در جنبه ای از بازی من لذت بردن از: تماشای رودخانه استفاده خوب رفت و آمد به مبارزه با طبقه بالا چرخش بولینگ. دو نوبت ایستادگی کردن: یکی از بازی های برگزار شده توسط هند VVS Laxman دیگر توسط داگ والترز استرالیا” Chappell نوشت: در یک ستون برای ESPNcricinfo.

Laxman و Dravid مشترک ماراتن 376-اجرای غرفه به مهندس یک پیروزی فراموش نشدنی برای هند است. Chappell بود به سادگی در ترس از Laxman را پنبه حلاجی شده به عنوان wristy هند رودخانه شمردن با امثال Shane Warne.

“Laxman باور نکردنی 281 در کلکته در سال 2001 بهترین من دیده ام در برابر طبقه بالا پا-چرخش. در پایان است که هیجان انگیز سری پرسیدم Shane Warne چگونه او فکر کرد که او دگرگون.

“من فکر نمی کنم من دگرگون است که به شدت” او پاسخ داد. “شما نمی” من پاسخ داد.

“اگر Laxman می آید سه قدم خود را به چین و بازدید باور نکردنی بر روی درایو در برابر چرخش و بعد از آن شما پرواز بعدی تحویل کمی بالاتر و کوتاه برای دعوت از یکی دیگر از درایو و به جای او به سرعت می رود بر روی پشت پا و آن را می کشد که بد نیست بولینگ. که خوب رفت و آمد.

“Laxman به طور منظم این کار را در طول 452-توپ ماندن در آن او ضربه 44 مرزهای. در آن نهفته است یک سرنخ به Laxman موفقیت: او به طور مداوم ضربه زدن به توپ در طول زمین” گفت: Chappell نیز ستایش Laxman و خوی.

یک مدرس میدان مین

صحبت کردن در مورد همکار استرالیا والترز Chappell به نام او بهترین بازیکن در برابر چرخش.

“والترز را به ثمر رساند تست قرن در یک جلسه سه بار. وجود دارد هیچ تکمیل مدارک در مورد این شاهکار اما من شک دارم فقط آقا دونالد Bradman آن بیشتر است.

“والترز بود بهترین بازیکن خارج از چرخش بولینگ من را دیده اند; او نه تنها زنده ماندن در برابر بهترین او گاهی اوقات به ضرب و شتم آنها را به تسلیم. او به ثمر رساند والا صد در یک مدرس میدان مین در سال 1969 رو خاموش-چرخش جادوگری از Erapalli Prasanna چماقی 14 چهار دست و پا و دو sixes در این روند گفت:” Chappell.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.nettny.im

دیدگاهتان را بنویسید