گوش دادن به Vasu Dixit و Thayir Sadam پروژه عملا

چهار نوازندگان در Thayir Sadam پروژه — خواهر و برادر Ambi و کل Subramanaim در ویولن و خواننده ماهش Raghavan بر روی iPad و Akhshay در konakkol و mridanga, شرکت مشغول به درخواست Instagram. این گروه که مخلوط هندی, کلاسیک, الکترونیکی و جهان, موسیقی, می خواستم برای اطمینان مردم را از دست ندهید در موسیقی به دلیل مستند.

Ambi گفت: Thayir Sadam پروژه در زمان خاموش دو سال پیش خود به خود درست مثل مفهوم اتصال به شنوندگان از طریق رسانه های اجتماعی در هفته گذشته. “ما در تلاش برای ایجاد موسیقی در دسترس است و این بهترین راه برای رسیدن به مردم منزوی در خانه.

“هنگامی که ما به خواسته مردم برای خود Thayir Sadam پروژه مورد علاقه های شما, پاسخ قاطع بود می گوید:” Ambi. “ما نزدیک به 500 درخواست برای این گروه و بسیاری برای فرد renditions. طیف وسیعی از درخواست ها نیز ذهن ترا درهم میشکنند. برخی می خواستم یک Carnatic kriti, دیگران, انگلیسی سبک پاپ آهنگ یکی پرسید: برای تودیع راگا به تفصیل شرح داده شده و یک خواسته برای یک کره ای آهنگ.”

“وجود دارد یک درخواست برای آهنگ بیتلز, ‘Hey Jude’ می گوید:” کل ، “من این آهنگ را ضبط در خانه. ما ارسال شده کوتاه قطع در Instagram, داستان, مردم می توانند با گوش دادن به نسخه کامل در وب سایت ما و یا یوتیوب.”

این Thayir Sadam پروژه مشغول است با توجه به درخواست آهنگ بیش از 24 ساعت است. “این یک راه خوب برای تعامل با مردم و حفظ موسیقی مکالمات رفتن می گوید:” Mahesh. “ما نیاز به یک سالم طرز فکر در بار تلاش.”

توصیف مکانیک, ارسال, موسیقی, Ambi می گوید: “کل و من در خانه هستند ماهش و معصوم هستند و در خانه های خود. هر یک از ما در کار ما لایه های فردی. ما در مخلوط های صوتی و متعادل بعد. ما همچنین آموزش به عنوان درخواست ها متنوع است از یک فیلم هندی آهنگ به ‘Let it Go’ از منجمد. ما قول می دهم بهترین ملودی حتی به عنوان ما ایجاد یک صدا است که به طور کامل ماست.”

Vasu Dixit آنلاین

یک پست در مارس 29 از آهنگساز و نوازنده Vasu Dixit گفت: رفتن زندگی می کنند در Instahandle @thatextrastep از 7 بعد از ظهر. در مارس 30 در 10 در Vasu لگد کردن او قرنطینه جلسه خود را در کانال یوتیوب خود را با آهنگ ‘Neelamegha.’ “این بهترین ما می تواند انجام دهد می گوید:” Vasu. “ما در حال استفاده برای بیرون رفتن و ارائه آهنگ ها زندگی می کنند. برخی از شماره ها بر اساس ondu haadu ondu jaaga مفهوم (یک آهنگ برای یک محل) به عنوان شعر با توجه به فضای خاص است. من همچنین همکاری با نوازندگان دیگر. با این حال با اجتماعی فاصله انتشار آهنگ ها و اجرای برنامه در سیستم عامل های دیجیتال به نظر می رسد بهترین شرط بندی. این یک راه خوب برای در تماس ماندن.”

نوازنده می گوید انزوا کمک خواهد کرد که او را به تأمل در خود موسیقی و شعر. هاری اجرا می شود که یک سازمان غیر دولتی به نام نگاهی که گام اضافی خواسته Vasu به انجام برای نیم ساعت در تاریخ 29 مارس در Instagram. “Apoorva Gnaan فرستاده من شعر که من استفاده می شود برای ‘Neelamegha’. این شعر که صحبت از Yashoda نگرانی برای کریشنا به عنوان او در میدان جنگ اکو این مشکل بار. آهنگ زیر, مادر و پسر مبادلات هر شب بعد از جنگ.”

Vasu استفاده می شود به ارائه مقدمات آهنگ های خود را در Instagram. اما اکنون مردم محل درخواست برای شنیدن انفرادی خود را در اعداد و آهنگ از Swarathma. “حتی اگر هیچ کنسرت های زنده ما می تواند این درمان را به عنوان جلسات تمرین. به همین دلیل است که زمانی که به کسی می پرسد برای ‘Raagi Tandeera’ یا ‘Taaraka Bindige” من بلافاصله ضبط و ارسال آن.”

به خاطر سپردن جالب درخواست Vasu می گوید: “یک شنونده گفت: ما باید بزرگان در خانواده ای که می خواهید برای گوش دادن به ‘اما’ و ‘Mullu Koneya Mele’. می تواند به شما لطفا در حال حاضر آن را بر روی خود گیتار آکوستیک?’ چه بیشتر می تواند یکی بپرسم ؟ ” می گوید Vasu که وعده های مختلفی از ترکیبات هستند که نه تنها در عبادات بلکه باید اجتماعی و معنوی زمینه.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

دیدگاهتان را بنویسید