لیورپول کردند غیر از بازی کردن کارکنان در میان COVID-19 همه گیر

لیگ برتر رهبران لیورپول باید furloughed برخی از آنها غیر از بازی کردن کارکنان با توجه به COVID-19 همه گیر و در حال برگزاری مذاکرات در مورد چشم انداز از حقوق و دستمزد کسر برای بازیکنان و کارکنان ارشد این باشگاه گفت: در روز شنبه.

لیورپول اضافه شده در وب سایت خود را که furloughed کارکنان ادامه خواهد داد برای دریافت 100 درصد از حقوق خود را.

چند انگلیسی بالا پرواز باشگاه مانند تاتنهام, Bournemouth و نیوکاسل در حال حاضر قرار داده و غیر از بازی کردن کارکنان در کردند با فوتبال را در انگلستان مشروط راهنمایی های پزشکی و حمایت دولت.

“Liverpool FC قرار داده است برخی از کارکنان که در حال نهفته در لیگ برتر تعلیق در کردند” این قهرمانان اروپا در بیانیه ای گفت. “باشگاه تایید کرده است آن دسته از کارکنان پرداخت خواهد شد 100% از حقوق خود را به اطمینان حاصل شود هیچ یک از اعضای کارکنان از نظر مالی محروم.”

Furloughed انگلیسی, کارگران ادعا می کنند می تواند 80 درصد از دستمزد خود را به 2500 پوند در هر ماه به عنوان بخشی از دولت Coronavirus کار احتباس طرح که بدان معنی است که لیورپول را بالا باقی مانده تا 20 درصد از حقوق و دستمزد برای furloughed کارکنان.

لیگ برتر گفت: در روز جمعه به باشگاه خواهد مشورت با بازیکنان خود را بیش از یک پیشنهاد 30% کاهش در دستمزد. اما مذاکرات روز شنبه تسلیم هیچ پیشرفت است.

لیورپول گفت: حقوق و دستمزد کسر شد و مورد بحث قرار گرفته و وجود دارد “یک تعهد جمعی در سطوح ارشد باشگاه” برای تضمین شغل برای کارکنان.

“این بحث پیچیده هستند و به عنوان یک نتیجه این روند در حال انجام است” این باشگاه اضافه شده است.

انتقاد هرچه در

باشگاه تصمیم مورد انتقاد قرار گرفت سابق, بازیکن, تبدیل, تلویزیون, دانشمند, Jamie Carragher.

(Liverpool manager) Jurgen Klopp نشان داد شفقت برای همه در شروع این بیماری همه گیر ارشد بازیکنان به شدت درگیر @premierleague بازیکنان در نظر گرفتن کاهش دستمزد او توییتی. “سپس همه آن احترام & حسن نیت از دست داده است و فقیر این @LFC.”

یکی دیگر از سابق, بازیکن سابق آلمان-بین المللی Dietmar Hamann نیز مهم است.

“شگفت زده از این اخبار که @lfc طول می کشد استفاده از این طرح کردند به ادعای 80% عدم پخش کارکنان دستمزد عقب نشینی دولت است. سلام نه چه طرح طراحی شده بود. خلاف اخلاق و ارزش های باشگاه من به دانستن” او در توییتر نوشت.

انگلستان بیمارستان مرگ و میر از coronavirus افزایش 20% به 4,313 در 1600 به وقت تهران در مارس 3, وزارت بهداشت گفت: در روز شنبه.

به عنوان 0800 به وقت تهران در مارس 4, در مجموع 183,190 مردم شده بود را آزمایش کردند که 41,903 مثبت بودند.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

دیدگاهتان را بنویسید