واردات LNG ترمینال در کریکل پورت برای شروع عملیات در سال 2021

LNG (گاز طبیعی مایع) واردات تسهیلات در کریکل پورت در تامیل نادو است به احتمال زیاد برای شروع عملیات تجاری با سه ماهه چهارم سال 2021.

تامیل نادو وزیر V. Narayanaswamy انجام شده زمین شکستن مراسم LNG تسهیلات و متعلق به اداره شده توسط سنگاپور مبتنی بر اقیانوس اطلس و خلیج فارس و اقیانوس آرام (AG&P) یکی از رهبران جهانی در حال اجرا LNG و گاز تدارکات و توزیع راه حل های.

کریکل LNG را در خدمت به شهر گاز, شبکه های AG&P و دیگر شهرستان شرکت گاز. AG&P شهرستان توزیع گاز مجوز برای کنچیپورم و رمنتهپورم مناطق تامیل نادو.

JM Sigelman مدیر عامل شرکت AG&P گفت: کریکل LNG است که سنگ بنای پروژه برای تامیل نادو تامیل نادو و کارناتاکا که ارائه خواهد شد تمیز و مقرون به صرفه سوخت.

LNG صادر خواهد شد از کشورها مانند ایالات متحده و عمان و قطر. گاز تحویل داده خواهد شد برای پایان دادن به مشتریان — وسایل نقلیه آشپزخانه های بزرگ و کارخانه های کوچک, قدرت, رستوران ها و مراکز, او گفت:. “این بخشی از ما 1.5 میلیارد دلار تعهد در جنوب هند” آقای Sigelman گفت.

USD 1.5 میلیارد دلار سرمایه گذاری خواهد شد بیش از یک دهه به سمت ترمینال LNG و شهرستان توزیع گاز شبکه.

کریکل واردات LNG ترمینال را تکمیل هندی, روغن ترمینال LNG در Ennore و ارائه گسترده تر گاز دسترسی به تامیل نادو و تامیل نادو برای توسعه صنعتی.

دوباره تبدیل به گاز ترمینال در کریکل بندر واقع شده است 4 متر دور از کراوات در نقطه گیل Narimananan-Kuthalam گاز خط لوله شبکه برای ارائه گاز به مشتریان در تامیل نادو.

این کریکل واردات LNG تسهیلات ساخته شده است که در 12 هکتاری در کریکل پورت 280 متر در جنوب شهر چنای. آن خواهد شد که ظرفیت اولیه 1 میلیون تن در سال (mtpa) و افزایش آن به 6 mtpa شیوه ای مرحله به مرحله. این مرکز شامل یک شناور سازی واحد استیجاری از طریق یک بلند مدت منشور توافق با ADNOC تدارکات و خدمات از 2021.

این ترمینال LNG را ارائه گاز به نیروگاه های صنعتی و تجاری مشتریان در عرض 300 متر شعاع کشش به فضای داخلی, Tamil Nadu.

آقای Narayanaswamy گفت: غلبه بر موانع اداری این پروژه گرفته است. با بسته های زیادی از زمین های موجود در تامیل نادو او خواست سرمایه گذاران به سرمایه گذاری در قلمرو اتحادیه.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

دیدگاهتان را بنویسید