مستند شکستن خوش آمدید می گوید: TN Ranji بازیکن Jagadeesan

تامیل نادو Ranji کریکت N. Jagadeesan گرفته است 21-day مستند در راه مثبت.

“با توجه به وضعیت کنونی بهتر است به ماندن امن و مطمئن در خانه. به صداقت این مستند آمده است به عنوان یک استراحت خوش آمدید برای من. آن شده است یک فصل طولانی و من در ساخت بهترین استفاده از زمان استراحت به صرف برخی از وقت با کیفیت با پدر و مادر من,” او گفت:.

داده های خود را بسته بندی شده برنامه اکثر بازیکنان به سختی وقت با خانواده خود را.

“همین دلیل است که مادر من خیلی هیجان زده است. او را نگه می دارد پخت و پز غذاهای مختلف. من هم چت زیادی با پدرم در مورد کریکت” گفت: Jagadeesan.

بنابراین زمان زیادی برای کشتن چه چیز دیگری او انجام دهید ؟ “من خودم را مشغول بازی های پلی استیشن (FIFA و NBA) و همچنین تماشای برخی از فیلم خوب,” او گفت:.

در مورد نگه داشتن مناسب در طول این دوره 24 ساله گفت: “ورزشکاران باید به طور فعال و مناسب است. آنها را نمی توان پایین برای چند روز. آن را دشوار است به باقی می ماند در این راه اما هیچ گزینه ای دیگر است. من خودم را متناسب با انجام بسیاری از کار در این ورزشگاه است. من برخی از تنیس بازی توپ کریکت هم با پدر من است.”

این wicketkeeper-رودخانه ساخته شده است که سر به نوبه خود با یک پر شور نوبت 183 در Ranji بازی برابر Saurashtra در راجکوت گفت: او پس از برنامه داده شده توسط مربی آرون.

“من به سادگی نمی توانیم به جست و خیز آن [آموزش] که من نیاز به به پشت بر روی زمین در هر زمان همه چیز را بهبود بخشد.”

با تامیل نادو لیگ برتر (TNPL) از آمدن به زادگاه خود — Coimbatore — این seaon, Jagadeesan هیجان زده است. “این خواهد بود که یک رویا به حقیقت می پیوندند به بازی در مقابل مردم است. من امیدوارم و دعا می کنم از آن خواهد شد در (در ماه ژوئن).”

حدود یک دوجین بازیکن از Coimbatore در حال انتظار برای کشف در TNPL. “آنها همه در انتظار است و در اینجا است که این آمادگی روانی را به بازی می آید” گفت: Jagadeesan.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

دیدگاهتان را بنویسید