مستند تشویق: از ‘Moonu’to ‘استاد’ Anirudh Ravichander enthralls طرفداران زنده یوتیوب کنسرت

“آنچه شما می خواهید من برای انجام پرسید:” آهنگساز Anirudh خود را به هزاران نفر از طرفداران.

او دریافت نکرده به سلامتی یا سوت. اما وجود دارد صدها نفر از نظرات که ستون نگه داشته به طوری سریع است که جوان آهنگساز حتی نمی تواند پیگیری.

در آن صحنه اتفاق می افتند در یوتیوب که در آن Anirudh بود اجرای زنده کنسرت را شنبه شب کمی فوق العاده ویژه برای طرفداران خود را. “من بسیار خوشحال هستم انجام چیزی شبیه به این در چنین دوران سخت و سرگرم کننده شما تمام” گفت: Anirudh که خواست مردم به ماندن در خانه و امن ” در طول این مستند دوره با توجه به Coronavirus را بترساند.

از اولین بازی خود را تلنگر 3 (Moonu), به آینده Vijay-starrer استاد Anirudh در زمان خود مخاطبان اینترنت در یک سفر موسیقی او به عنوان گود آمار اعداد مانند ‘Why This Kolaveri Di’, ‘Oh پنه’, ‘Aaluma Doluma’, ‘مارانا توده” و “Kutti داستان’ از هشت سال در حرفه خود.

همه او تا به حال یک صفحه کلید کوچک (“من نمی توانم از نو خلق تمام آهنگ ها به طور کامل در اینجا با عرض پوزش در مورد آن”) اما هنگامی که آهنگساز در زمان خاموش وجود دارد بدون توقف راک استار ‘او به عنوان محبوب شناخته شده در Kollywood. هیچ تنظیم لیست پخش است که او تا به حال قبل از کنسرت — او در زمان درخواست از نظرات و آنها بی مطالعه.

Standouts از کنسرت او بود آواز تفسیر ‘Aathi’ (Kaththi) و تم موسیقی از Kaththi و ‘Vaathi آینده’ که او را به حال نمایشگاه را نمونه صفحه کلید بازی مهارت. ‘Yennai Matrum Kadhale’ از Naanum داد و بیداد کن Taan شد یکی دیگر از برجسته آن را دیدم ‘خواننده’ Anirudh رسیدن به موسیقی ارتفاع که سید Sriram زمانی در آهنگ. این آهنگساز همچنین تضمین برای حفظ خود تلوگو طرفداران مبارک با dishing از دو عدد از اولین فیلم تلوگو Agnyathavaasi و نیوجرسی. این Vijay-starrer استادکه اتفاق می افتد به Anirudh آخرین نسخه رو برخی از درمان های ویژه به عنوان آهنگساز سرگرم شنوندگان با انجام چند خط از تمام آهنگ ها.

این ‘Anirudh زندگی می کنند یک تجربه منحصر به فرد برای طرفداران محبوب Kollywood موسیقی برای آن صورت گرفت منهای کر جمعیت به سلامتی و نزدیک به کامل آکوستیک است که شما معمولا از معاشرت با چنین اجرای برنامه. برخی از آلبوم از دست رفته بودند و برخی از یادداشت ها ممکن است اما برای آن دو-به همراه ساعت Anirudh موسیقی گسترش تشویق به هزاران نفر از طرفداران در سراسر جهان هستند که در داخل خانه با توجه به coronavirus را بترساند.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

دیدگاهتان را بنویسید